• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@denisenko asi :confused: vikinka ma slabikar Lipka a vy?...u nás sú jednotky v ziackej najviac...ale aj pečiatky sa rátajú a dokonca majú aj ústne pochvaly...ale to počujú len oni
10. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no dik......na rok sa budu učiť už niečo iné :grinning: :grinning: :grinning: .............len pekne vychytaj všetky mušky....hlavne si to zapamätaj.......do roka.... :slight_smile: :slight_smile:
10. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 no a ty tu čo takto neskoro :slight_smile:
10. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
všetky ste zdrhli?:......tak mizím aj ja.....pa pa :slight_smile: :slight_smile:
10. okt 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj tak nemaš na toto ťukanie na telefone :confounded: a tak som zas dnes zistila,že niekto si s mojim pc dava načas a uz začínam veriť,že pride skor tatinko s notebookom z talianska,ako funkčny pc zo servisu :confounded: a tak do konca mesiaca ešte prežijem :grinning: ako to dopadlo s tym bažantom?na kašu??
10. okt 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko veru to ti nezávidím.............................a tatino ti kedy ...teda vám ..príde?...............bažant?....to auto oproti na nich zatrubilo...tak dostali šlak aj bezomna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............neviem kto sa viac bál?... :wink:
10. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@letty86 tak naši maju iny.,začinali obrazkami a samohlasky.písmeno m ide až potom :frowning2:
@jacka dobru nocku
10. okt 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vážne je celé to školstvo divné...
10. okt 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tatinko by mal prisť 28.oktobra...ak sa nič do toho neprimota-a už natrvalo :wink:
10. okt 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka za našich čias bol jeden šlabikar a jedny učebne osnovy a bolo dobre
10. okt 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka dnes my nejde panelák a modré z neba je teda nemusím...tak si idem konečne postahovať fotky z fotáku do pc, tak snád aj tu niečo konečne prihodím :wink:
@denisenko veru, aj mne by sa pozdávalo keby bolo jedny učebné osnovy.....tak je to také čudné :confused: ako chápem majú na výber...ale ked je toho vela, je to niekedy moooc prešpekulované a nie vzdy dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi zase niekto zarobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko
@letty86 však to, že vtedy to bolo dobre. Naši nemajú ani prírodovedu...
10. okt 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka a majú niečo iné namiesto prírodovedy? viki má sj, mat, vytvarnú, telesnú, prírodovedu, nábozenstvo, hudobnú, angličtinu
10. okt 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 Vikino má SJ, MAT, AJ, VV, TV, hudobnú, etiku a informatiku. Majú krúžok Malý ekológ. Tam chodia skoro všetci z triedy...takže ako prrodoveda
10. okt 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ránko...
Už je štvrtok, super! Dnes ma čaká preventívka u zubníka :unamused:
11. okt 2012 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ráno....... :slight_smile:

@utka mne sa Maťko ráno sťažoval že ho bolí zub :frowning2:
11. okt 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka fúha...a čo teraz? Nemôže ho mať pokazený? My ideme s Vikim 12.11. na preventívku a aj na zapečatenie...
11. okt 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!

@denisenko..nie nemáme prírodovedu...my máme sociálnu náuku...to je niečo ako bývalá prvouka....na začiatku preberali vhodné a nevhodné potraviny.....prestieranie na stole a teraz začali s bezpečnosťou na cestách...... si dobrá v tými križovatkami!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ....máš šikovnú dcérku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......aj my máme Lipku :wink: ....vieš čo podľa mňa Maťko zistil, že skrine to je babská robota :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..kukala si mu do pusinky, nemá kaz?.....pôjdeš s ním k Dr.?
11. okt 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty si ideš kedy robiť vodičák :slight_smile:
@leninka75
@utka kukala som....ráno som tam nič nevidela....ale to bolo len na rýchlo......uvidím na obed.....a tiež sme objednaný ...ale až o mesiac...ale ak ho to bude bolieť ....zavolám tam...
11. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ja tiež nekukám modré z neba........a závisláčim na paneláku...... :wink: ..ked tam nič iné nie.....a dáš aj fotočky :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jááááj.....učka sa s mužom nebaví....dúfam že nebude robiť zle Pekťovi :angry: :angry:
11. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidím ťa... :dizzy_face:
11. okt 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teda chodia tu po dzedzine ludia.....a spisujú psov že budu dávať v septembri nejaké čipy?....či čo?....som ich ani dnu nepustila...... :angry:
11. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kde si zmizla?...
11. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....neblázni ja a vodičák :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......zatiaľ nie, aj keď sa pohrávam s tou myšlienkou :wink: ......možno keď začnem zarábať a budú peniažky naviac :wink: ......tak to nás je viac čo nekuká modré z neba :wink: ..........
11. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...kuuuk tu som :slight_smile: ..si na mňa dnes najaká moc rýchla :grinning: :grinning: :grinning: ...........nebodaj sa tvoj muž pani učiteľky dotkol poznámkuo či je oan Dr.?? :grinning: :grinning: :grinning:....to by bola riadna ťapa keby sa odbavovala na Peťkovi :angry: ......
11. okt 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....fíha, tak to sa mám pripraviť, že aj tu budú loziť po dvoroch :angry: :angry: :confounded: :confounded: ......my ho zatiaľ ešte nemáme prihláseného na úrade :grinning: :grinning: :grinning: .......vy s ním chodíte na také to hromadné očkovanie v dedine či chodíte k veterinárovi?...
11. okt 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..tuším je tu letty :grinning: :grinning:

@letty86 ..ahooj!! :wink:
11. okt 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok