Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
10. okt 2012

@denisenko asi 😕 vikinka ma slabikar Lipka a vy?...u nás sú jednotky v ziackej najviac...ale aj pečiatky sa rátajú a dokonca majú aj ústne pochvaly...ale to počujú len oni

jacka
10. okt 2012

@denisenko no dik......na rok sa budu učiť už niečo iné 😀 😀 😀 .............len pekne vychytaj všetky mušky....hlavne si to zapamätaj.......do roka.... 🙂 🙂

jacka
10. okt 2012

@letty86 no a ty tu čo takto neskoro 🙂

jacka
10. okt 2012

všetky ste zdrhli?:......tak mizím aj ja.....pa pa 🙂 🙂

denisenko
10. okt 2012

@jacka aj tak nemaš na toto ťukanie na telefone 😖 a tak som zas dnes zistila,že niekto si s mojim pc dava načas a uz začínam veriť,že pride skor tatinko s notebookom z talianska,ako funkčny pc zo servisu 😖 a tak do konca mesiaca ešte prežijem 😀 ako to dopadlo s tym bažantom?na kašu??

jacka
10. okt 2012

@denisenko veru to ti nezávidím.............................a tatino ti kedy ...teda vám ..príde?...............bažant?....to auto oproti na nich zatrubilo...tak dostali šlak aj bezomna 😝 ............neviem kto sa viac bál?... 😉

denisenko
10. okt 2012

@letty86 tak naši maju iny.,začinali obrazkami a samohlasky.písmeno m ide až potom ☹
@jacka dobru nocku

utka
10. okt 2012

Tak vážne je celé to školstvo divné...

denisenko
10. okt 2012

@jacka tatinko by mal prisť 28.oktobra...ak sa nič do toho neprimota-a už natrvalo 😉

denisenko
10. okt 2012

@utka za našich čias bol jeden šlabikar a jedny učebne osnovy a bolo dobre

letty86
10. okt 2012

@jacka dnes my nejde panelák a modré z neba je teda nemusím...tak si idem konečne postahovať fotky z fotáku do pc, tak snád aj tu niečo konečne prihodím 😉
@denisenko veru, aj mne by sa pozdávalo keby bolo jedny učebné osnovy.....tak je to také čudné 😕 ako chápem majú na výber...ale ked je toho vela, je to niekedy moooc prešpekulované a nie vzdy dobre 😝 ale asi zase niekto zarobí 😝

utka
10. okt 2012

@denisenko
@letty86 však to, že vtedy to bolo dobre. Naši nemajú ani prírodovedu...

letty86
10. okt 2012

@utka a majú niečo iné namiesto prírodovedy? viki má sj, mat, vytvarnú, telesnú, prírodovedu, nábozenstvo, hudobnú, angličtinu

utka
10. okt 2012

@letty86 Vikino má SJ, MAT, AJ, VV, TV, hudobnú, etiku a informatiku. Majú krúžok Malý ekológ. Tam chodia skoro všetci z triedy...takže ako prrodoveda

utka
11. okt 2012

Dobré ránko...
Už je štvrtok, super! Dnes ma čaká preventívka u zubníka 😒

jacka
11. okt 2012

dobré ráno....... 🙂

@utka mne sa Maťko ráno sťažoval že ho bolí zub ☹

utka
11. okt 2012

@jacka fúha...a čo teraz? Nemôže ho mať pokazený? My ideme s Vikim 12.11. na preventívku a aj na zapečatenie...

leninka75
11. okt 2012

ahojte!!

@denisenko..nie nemáme prírodovedu...my máme sociálnu náuku...to je niečo ako bývalá prvouka....na začiatku preberali vhodné a nevhodné potraviny.....prestieranie na stole a teraz začali s bezpečnosťou na cestách...... si dobrá v tými križovatkami!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
11. okt 2012

@letty86 ....máš šikovnú dcérku!!! 😵 😵 😵 .......aj my máme Lipku 😉 ....vieš čo podľa mňa Maťko zistil, že skrine to je babská robota 😀 😀 😀

leninka75
11. okt 2012

@jacka ..kukala si mu do pusinky, nemá kaz?.....pôjdeš s ním k Dr.?

jacka
11. okt 2012

@leninka75 ty si ideš kedy robiť vodičák 🙂
@leninka75
@utka kukala som....ráno som tam nič nevidela....ale to bolo len na rýchlo......uvidím na obed.....a tiež sme objednaný ...ale až o mesiac...ale ak ho to bude bolieť ....zavolám tam...

jacka
11. okt 2012

@letty86 ja tiež nekukám modré z neba........a závisláčim na paneláku...... 😉 ..ked tam nič iné nie.....a dáš aj fotočky 😵 😵

jacka
11. okt 2012

jááááj.....učka sa s mužom nebaví....dúfam že nebude robiť zle Pekťovi 😠 😠

jacka
11. okt 2012

@leninka75 vidím ťa... 😵

jacka
11. okt 2012

teda chodia tu po dzedzine ludia.....a spisujú psov že budu dávať v septembri nejaké čipy?....či čo?....som ich ani dnu nepustila...... 😠

jacka
11. okt 2012

@leninka75 kde si zmizla?...

leninka75
11. okt 2012

@jacka .....neblázni ja a vodičák 😅 😅 😅 😅 ......zatiaľ nie, aj keď sa pohrávam s tou myšlienkou 😉 ......možno keď začnem zarábať a budú peniažky naviac 😉 ......tak to nás je viac čo nekuká modré z neba 😉 ..........

leninka75
11. okt 2012

@jacka ...kuuuk tu som 🙂 ..si na mňa dnes najaká moc rýchla 😀 😀 😀 ...........nebodaj sa tvoj muž pani učiteľky dotkol poznámkuo či je oan Dr.?? 😀 😀 😀....to by bola riadna ťapa keby sa odbavovala na Peťkovi 😠 ......

leninka75
11. okt 2012

@jacka ....fíha, tak to sa mám pripraviť, že aj tu budú loziť po dvoroch 😠 😠 😖 😖 ......my ho zatiaľ ešte nemáme prihláseného na úrade 😀 😀 😀 .......vy s ním chodíte na také to hromadné očkovanie v dedine či chodíte k veterinárovi?...

leninka75
11. okt 2012

..tuším je tu letty 😀 😀

@letty86 ..ahooj!! 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre