• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
ahojte :wink: ved aj ty más šikovnicu :slight_smile: herci a herečky sa proste pomamili, tak sú zlatí a šikovní :sweat_smile:
@jacka veru, niet čo pozerat, tak aspon panelák....mna tie reality show už normálne urážajú...ako diváka :angry: ...a to je co už povedat...niekedy som si to pozrela, aspon sranda bola, ale teraz ma ani nehne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ahoj :slight_smile: agentka :dizzy_face: ...a kde sú lilka v šlabikári? ale asi dalej...lebo vieš, kým to príde na východ :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
aj ja ju vidím.........................ahojky...... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. okt 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
vikinkine lastovičky
11. okt 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ahoj...riadne okane ste, ked ma vidíte :grinning: idem na tie fotky
11. okt 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 my ho nemáme prihláseného....... :zipper_mouth: :sweat_smile: .................sama teta povedal že ak nie tak treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........kedysi to bolo hromadné...... aj ku nám chodil nejaký domov....ale tento rok hodil bobek..musím ho urgovať...zas :wink:

ona je ťapa........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon vie že si nenecháme sr....ť...na hlavu........ :angry: ale len nech skúsi....riaditelka je hned vedla :wink: .................
11. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 tešíme sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................keby si chodila častejšie si v klube ... :wink: :grinning:
11. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86..............jééj peknééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ako krásne píše...... :slight_smile: :slight_smile: šikovná.............
11. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty si zas kde ušla?...................mám francúzke....chcéééš :slight_smile:
11. okt 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No som tu. Zuby mám v poriadku-našťastie...
@letty86 krásne píše...to Viktor škriabe ako kocúr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ...veľmi pekne Vikinka píše!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....no fakt!!!......aj ten sklon!!!..to u nás je každé na inú stranu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale neriešim však sa nejako naučí :wink: ........
11. okt 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..aha ma, tu som!!! :grinning: :grinning: :grinning: .....a už aj bežííím na tie zemky, mňáááám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ......len či to do jedenástej stihnem? :confused:
11. okt 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..super!!!..dobre sa staráš o zúbky :wink:
11. okt 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 však ich už mám dosť málo...tak sa aspoň o tie musím starať :wink:
Ja mám dnes na obed Brokolicové krokety na čerstvom šaláte,smotanový dressing,štangľa...
11. okt 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jasné že stihneš.........hádam by si o sebe nepochybovala.... :wink: :slight_smile:
11. okt 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ty si rýchla.... :dizzy_face: ................................fajný obedík.......dobre u vás varia?.... :slight_smile:
11. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj ja som rýchla, aj môj manžel a dokonca aj môj ujo zubník :wink:... Varia dobre, len niekedy nie je čo vybrať. A teraz sú tam také dve nové tety, ktoré dávajú málo...však si musia zobrať aj domov, nieee???
11. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem, mamky.....potom si vas docítam :dizzy_face:
11. okt 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka .....škoda, že nám nedorastajú ako žralokom :grinning: :grinning: :grinning: ....neobjedla sa ti ešte tá štangľa?.....inak to máš fajnučké :dizzy_face:

@jacka...jasné tryskáč:grinning: :grinning: :grinning: .........

..idem ....hádam prídem :wink:
11. okt 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 že ten tryskáš nejak nevidím :confused: :wink: ............deti ti všetko zjedli :wink: .........ty už veruže neprídeš......... :wink: .........................................a l e b o......:slight_smile:

@utka šikovná celá rodinka.......aj spol :wink: :grinning: .............aký bol obed? :slight_smile:
11. okt 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka hádam si nemyslíš že kuchárky budu ešte aj doma variť...............ked vidím zo školky s akými taškami chodia domov....... :rolling_eyes:
11. okt 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ideme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. okt 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ešte nie...však som už týždeň nemala...a tým, že nejem žiadne pečivo, tak si to tu vychutnám :wink:. Ale dnes toho bolo až-až. Taká som nafúknutá...bleeeee...
@jacka veru tak, treba sa zásobiť a nevariť zo svojho, keď nemusia...
11. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka...sakriš, trysky sa upchali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...aspoň, že detičkám chutili zemiačky :slight_smile: ..........zajtra varíš zasa?....asi budem musieť aj ja, ale čooooooooooooooooo??? :confounded: :confounded: :confounded: :unamused: :unamused: :unamused: .......u vás sa nemusí pes nahlásiť na obecnom úrade kôli dani?......

@utka ..hlavne, že chutilo :wink: ...len či sa teraz vykotúľaš z práce gulička?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........
11. okt 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak to je riadny prúser....kedy to opravíš?............ :unamused: :wink: ................chutili....aj na zajtra ostali.......len som ťa chcela...vyprovokovať..... :wink: ....................kelová polievka nebrala :pensive: ....................................musí sa havino prihlásiť......ale nechceli ... :wink: chápeš :slight_smile:
Peťulo už spinká......Maťka som ešte vytiahla s posstielky na rozprávky.......ale pojde aj on ...čochvíla..............boli sme dllllho vonku......až privelmi..........od 13 do 17.45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........sme kuk ešte ako nám orie záhradu....takže ju chcem vidieť už len zasypanu snehom :wink: :wink:
11. okt 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no díky, že gulička...tssss...
11. okt 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ozaj, dnes mám 9-te výročie svadby :wink:
11. okt 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojteeee...
Hurááááá piatoooooooooook!!! :wink:
12. okt 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobre ránko.. :wink:
@utka gratulujem..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. okt 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 krásne lastovičky...kam sa na vás hrabeme???? :wink: :grinning: :grinning:
12. okt 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok