• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

11. decembra 2017 
@denisenko ďakujemeee...
Nooo, veru, krásne Vikinka píše.
12. okt 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.......
@utka blahoželám..............ako ste oslávili?......pekný dátum...................škoda že ja si ten moj nepamätám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

konečne piatok...... :slight_smile:
12. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....ty sa ako máš?..už máš pc doma?......aj muža? :wink:
12. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prší prší.......kto chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!......

@utka..však to ja v dobrom tú guličku :wink:.......a blahoželám k výročníku!!! :dizzy_face: :dizzy_face:..ako ste oslávili??? :slight_smile:

@jacka..nechápem, že nechcú havina prihlásiť :sweat_smile: :sweat_smile:......ty si šikulka, že máš už aj záhradu zoranú :slight_smile:.........u nás sa ešte vo veľkom spratuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:......akurát mi svokra hovorila, aby som si natrhala vňaťku do mrazáku, že to už ide likvidovať .....tak keď Lolka zaspí môžem sa zabávať......
12. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...nikto, nikto nechce :grinning: :grinning: :grinning: ...máš nejakú krátku pamäť na dátumy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ďakujem pekne...No oslavili-neoslávili. Dali sme si taký fajný koňačik. A keďže mám "svoje dni", tak sme šli pekne spať :wink:.
12. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 prečo?....
12. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......ja som myslela, že či ťa mužík neprekvapil nejakým svojim kreatívnym nápadom..možno nejaké jedlo alebo vyrezaný melón alebo tak niečo :slight_smile: ..kvietky?? :wink:
12. okt 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...to vieš čo si sama neurobím ....akoby nebolo......som rada že mám pokoj zo záhrdou.....dobre že hovoríš o petržlenu......alebo ne.... :sweat_smile: .......som ho vyšklbla aj s korenom a chcem si dať do črepníka.........už aj bežím pre neho.... :wink: .....................a havino...... :zipper_mouth: to my sme ho neprihlásili :sweat_smile: :zipper_mouth: :wink:
12. okt 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka však mrška nebude trvať večne...a potom šup na bábätko :slight_smile: :dizzy_face:
12. okt 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....myslíš tú pamäť? :wink:..no keď si písala, že si nepamätáš svoj dátum výročia :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..už si mala petržlen v kvetináči??.......ako dlho to vydrží?
12. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslím pamäť :grinning: :grinning: :grinning: ...si mi dala teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................ja si inak pamätám dátum....dôležité :wink: ..............len neviem či 26 alebo 28.....s mirrinkou sme mali rovnak ...ona to určite niekde dá :wink:

nie nemala....teraz prvý krát.....dávam do mrazáku aj ja.......uvidím .....vyskúšam.........poprípade vyhodím.......ešte mám jednu záchranu pri našich :dizzy_face: :dizzy_face:
12. okt 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 utka dala svadobu foto na fb...chod kuk :slight_smile:
12. okt 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jaj zlatá si s tým dátumom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......dík za tip, pôjdem kuk , ale asi až cez obed keď Lolka zaspinká :pensive: ....ja som tuším utkine svadobné foto videla aj tu na svadbe.....tam si nekukala?
12. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie, nič také nebolo...doniesol len ten koňačik, či likérik, či čo to bolo...
Možno cez víkend niekde pôjdeme...
@jacka no neviem, či šup na bábo, keď mi to neodporúčajú, nejako som sa zľakla... :cry:
12. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75
@jacka áno, tie foto mám aj tu...nenašla som ich včera v PC, tak som si to stiahla z mojasvadba...
12. okt 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 a kde mám tú svadbu hladať?.... :confused: .........................ako máš fajn ked ti Lolka spinká :wink: ..........potom šup do roboty :frowning2: ...fajn oddych :zipper_mouth:

@utka vystrašili ťa :frowning2: ........ale asi statočne :pensive: ..............škoda že ti to tak behá hore dole....... :unamused: .......
12. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....včera bol muž taký nasrdený :grinning: :grinning: :grinning: ...začala včera v kauflande akcia a mali mať také hnedo-biele komody, prene taký má Lilka nábytok a táto by sa nám ešte hodila, teda Lilke,......tak sme večer rýchlo ešte utekali do kauflandu, že ju kúpime a tam nemali ani páru o nejakej komode :sweat_smile: :sweat_smile:...muž sa rozčuľoval, že ako je to možné, však je v letáku a prečo nemôžu kuknúť do systému či ju vôbec majú na sklade , atď :grinning: :grinning: :grinning: .......len som kukla, že jedna skrinka ako ho vytočila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......asi mal v práci blbý deň a potreboval sa odventilovať :grinning: :grinning: :grinning: .........zajtra má v pláne ísť do ZA do kauflandu kuknúť či by nebola........tak rozmýšľam, že by som sa nejako zbavila detí :grinning: a kúpili by sme už niečo na vianoce...........
12. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka a kde to mám hladať?
12. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja s teba nemožem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 bud rada že nehodil ventil na teba :wink: ....................a ako sa ich chceš zabiť.....daj tip :wink: ......len nie svokru....dakujem :slight_smile: :wink:
12. okt 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...v pravo hore v prejdi na si klikni na moja svadba...potom do okienka hľadaj napíš utka a ono ti to vyhľadá :slight_smile:
12. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka musíš sa prekliknúť na www.mojasvadba.sk
12. okt 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 a kde to mám napísať? :confused: ................som jak blbá že? :frowning2:
12. okt 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám....nie som.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
12. okt 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tvoj muž je riadne vysoký....
12. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj ty tu máš svadobné ?....
12. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok