• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
dobré ránko mamky.... :wink:
@utka vám bolo fajn.... :wink:
15. okt 2012 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vitaj...nooo, super bolo. A hlavne dobré počasie...
15. okt 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! ....neviete aké má byť dnes počasie???..potrebujem oprať obliečky a dnu sa mi ich teda nechce sušiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka......chutila pizza?? :dizzy_face: .......my sme celý víkend trošku prerábali babám izby....Lolke sme premaľovali, ešte nalepiť bordúru a je čačaná :slight_smile: ....Lilke sme zmontovali tú novú komodu a trošku prehádzali nábytok :slight_smile: ......a potom už len taká klasika, prechádzka po dedine a zasa sme zberali gaštany....

@utka..pekné fotky :slight_smile:...to bolo niekde pri tom chodníku?.....

@denisenko...čo máte nové?....
15. okt 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86....ešte raz obrovská cmuuuk maličkému oslávencovi!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......neskutočne to letí :frowning2:, leb nedávno boli v bruškách a už sú takí veľkí a aj samostatní :cry: :dizzy_face:
15. okt 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 šli sme cez ten most do Rakúska a chodník vedie priamo k Schlosshofu. Je to taká cca 45 min. prechádzka tam. Netuším aká to môže byť vzdialenosť, ale včera bolo pekné počasie, tak bolo super.
Tak ste vynovení? Daj foto :wink:.
15. okt 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 aj my sa pripájame ku gratulácii... :wink:
15. okt 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .....to verím, že bolo super!! :dizzy_face:.....ten kaštieľ je prístupný verejnosti?...také ja mám strašne rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......si mi narobila chute so skriňami idem sa aj ja do toho pustiť..a dokonca je v škole zbierka oblečka na charitu, tak rovno odnesiem :wink:
15. okt 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 je prístupný, ale neboli sme. To je tam na dlhšie a nemali sme toľko času...ale určite tam niekedy pôjdeme...a je dosť drahé aj vstupné, ale čo je dnes lacné :stuck_out_tongue_closed_eyes: : Dospelí: € 11,–,
deti a mládež od 6 do 18 rokov: € 7,50, deti do 6 rokov vstup zdarma, Rodinná vstupenka (2 dospelí a max. 3 deti) € 29,50
15. okt 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte..... :slight_smile:
15. okt 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ........aj ja sa pripájam.....všetko najlepšie..........hlavne to zdravíčko aby poslúchalo...........cmuk.................to je neuveritelné....už máte dva roky.....jáááj :dizzy_face: :frowning2:
15. okt 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 juj aj vás zachvílu čakaju dva ročky...... :slight_smile: :slight_smile: :wink:
15. okt 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka to fakt dosť drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................ale pekné foto..... :dizzy_face: ....muselo byť tam pekne :slight_smile: :slight_smile:
15. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pozerala som na nete, tak v tom zámku je krásne. Už sa teším, keď tam pôjdeme...
http://www.schlosshof.at/cms-sl/index.php?page=bs_oeffnungszeiten
15. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka krásne... :slight_smile: .....len chodte... :slight_smile:
ako v práci,,.......stále rovnako?....čo máš na obed?....
15. okt 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka v práci dobre...v pondelok je toho málo doobeda...A na obed? Ešte neviem...ale asi šalát a vypr. kut. kúsky...
15. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kde ste???
15. okt 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja som tu.....len kde je zbytok to neviem....... :confused:

ako fajn som vybrala Peťka zo školky...........topánky celééé mokré.......a tie mokré ponožky na nohe.........dobréééé :angry: :angry: :angry: ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a to prečo? Kde boli? Pršalo u vás? A potom, že je chorý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ráno pršalo...či čo to padalo z neba............si predstav žeby bol v tom celý den.....boli len v areály školky.......a to maju v triede 4deti.......hnusoby učky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............................vy ako ......soplíky už nie sú?.....
to je zas hnus vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ešte jeden den a moja pozivítvna nálada bude fuč :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ešte dopečiem chlebík a padáme trošku von.....sú dnes nejaký divý :wink: ....
15. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to poznám...aj Viki tak raz bol s mokrými nohami. Pritom mal v skrinke suché ponožky. Ale jeho to ani náhodou nenapadlo preobuť si ich a učky to neriešili... Zatiaľ dobre. Občas sa vysmrká, ale nič hrozné. Dávam mu stále Sinupret a občas sa nahrievame, ale už je to celkom dobre...
15. okt 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk...... :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

@utka zbavuju sa detí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
15. okt 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás sa už spinká :dizzy_face: .......ráno skoro buntošili tak ich odvalilo :slight_smile: :slight_smile:

dobrú noc....pekné sny..... :slight_smile:
15. okt 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko!
@jacka tak pekným spôsobom sa ich zbavujú...
Dnes som počula, že 26.11. majú učitelia zase štrajkovať, ale nie je ešte určený temín ukomčenia štrajku...paráda :angry: .
16. okt 2012 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

@utka to vieš.....viac chorých menej roboty.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to som aj ja počula.....ale je to už isté?....možno niekto ešte povolí........našťastie mne to nejak nevadí...ale čo ty? :frowning2:
16. okt 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nechápem, načo robia učiteľky, keď ich to nebaví...
No pokiaľ by bol štrajk jeden deň, tak som si nahlásila dovolenku. Keby to bolo viac, tak neviem :frowning2:
16. okt 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
@utka a počula si aj to, že aký plat by chceli? priemerný plat učitela aby bol viac ako 1000E... :fearful: :fearful: :fearful:

mamky, máme veselo.....Denisko je prechladnutý a Simonkovi ide predsa len zub.....to je tak na psychiatriu....alebo aspon na poldeci..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko o tom plate som nepočula...no nie su teda vôbec nároční... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak máte teda veselo. A Nisko je v škole?
16. okt 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty aj žiješ?..... :wink: .-.........................ja som počula...teda učka v školke...vravela že zarába 5OOe..........a chcu 10%...........a pochybujem že tam každý den robia 8 a pol hodky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2012 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko teda pol deci si nemožem dať.....akurát poobede...... :grinning: :grinning: ................čo je Deniskovi?.... :frowning2: .....Simonkovi natieraš niečím?......či len sebe polievaš? :grinning: :wink:
16. okt 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!...tu sa už veselo frčí :slight_smile: :slight_smile:

....moja teta je vychoška v družine, má 49 rokov a zarobí 480 eur :frowning2: :frowning2: :frowning2:

.....aby som nezabudla Vikinka má kiahne a letty dúfa, že ich dostane aj drobček, aby to bolo jedným vrzom...tak držím palce :slight_smile:
16. okt 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok