• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. mája 2017 
@leninka75 ahoj..... :slight_smile: :slight_smile: ........vieš že si posledná.... :grinning: :grinning: :wink:
16. okt 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 letty prajeme skoré uzdravenie pre Vikušku :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja viem, že nezarábajú bohvie čo, ale zase nech sú trošku skromnejší...Však aj jy som v robote každý deň, odrobím si 8 hodín a nemám ani 500€ :frowning2:...
16. okt 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka každy by mal zarábať....teda aspon žena.........aspon 600 e....a muž 1000e.......ved sa stačí kuk ako ide všetko rýchlostou vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka veľa ľudí povie, že však robím v BA, tak určite aj dosť zarobím...no prd!
16. okt 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to vieš na dobré sa dlho čaká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka @utka..jajaj to je taká téma :stuck_out_tongue_closed_eyes:..jednak my to nevyriešime a možno by sme sa tu ešte aj zvadili :wink:..ale zasa na druhej strane sa tu dlho nikto nezdul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 jááá chcem sa zduť...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
16. okt 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
takže takto :wink: ....včera nám prišiel dráčikový katalóg a ako som kukala tak som kukala pre Lolku som tam našla veľké nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..toto je zasa také nevďačné obdobie 2 roky, že neviem čo jej kúpiť na vianoce a vlastne aj na naodky :frowning2:
16. okt 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..prídi nakŕmim ťa fazuľou akurát dováram :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tažká téma.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................
aj u vás je vonku hnus :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......................Peťko mi ráno plačkal.....moje zlatinko :cry: :cry: ......tak som :frowning2:
16. okt 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja mám pocit že celkovo je ťažké kupovať...... :frowning2:
16. okt 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ako robíš fazulu......lubim ju..... :slight_smile:
16. okt 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
muž si objednal pneu ...maju dnes prísť.....tak hádam ked budem v školke :angry: :angry: :angry:
16. okt 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sama zo sebou keciam :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...veru ťažká a človek sa zbytočne rozčúli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ja som sa vytešovala zo včerajšieho počasia :slight_smile: ..tak mi super vyfúkalo obliečky a uteráky, rovno som to večer požehlila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....ale teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..už stihlo aj pršať :angry: :angry: ......Peťko plačkal, sa mu nechcelo do škôlky??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: .......verím, že si z toho :cry: ......neboj už isto neplačká....a za dve hodinky ideš po neho :slight_smile:
16. okt 2012 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...ja som tu len odbieham ku Lolke :wink:......máš pravdu zle je nakupovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......kedysi to bolo jednoduchšie nebolo toľko hračiek všade...dostala som jedny vianoce bábiku, druhé kočík a bolo.. :slight_smile:...........jasné, že prídu keď pôjdeš pre deti, však zákony schválnosti fungujú na 100% :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....aký som ja mala včera zlý pocit z toho letiaceho času :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......písala mi sopolužiačka zo strednej, vraj ideme mať stretávku po 20 rokov :frowning2: :angry: :confounded: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......brrr, doteraz som si to nejako neuvedomovala, ale keď to napísala, hrozné koľko rokov :cry:
16. okt 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ved mi máme svojich dosť......napr. ranné plačkanie :wink: ..................tu bolo aj včera hnusne.......prehánky......zamračené....vietor......no že fúúúj.......a dnes akurát tak isto....len vietor nie je :angry: :angry: :angry: ....................................som rozmýšlala......kadečo vymýšlaju.....práčku......... šušučku....umývačku......aležeby niečo na žehlenie vymysleli........čoby sa im stalo....................mám starosti čo?... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................................veru už aby boli somnou....... :frowning2: :wink:
16. okt 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 20 rokov :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ................................pomoc........zastavme čas...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
16. okt 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..teraz varím fazuľku so zeleninou ja ju volám, že na sladko :wink: ..olej popražím mrknu, kaleráb, petržlen, zalejem vodou pridám fazuľu a varíííííííííím......mletá paprika, korenie, rasca, vegeta a nakoniec zemiaky :slight_smile:
16. okt 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak bud si ujo počká alebo dobehne zajtra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................veru aj moji dostávaju viac darčekov ako ja ked som bola malá.........ale asi je to aj naša chyba,,,,,..... :pensive: trošku...... :wink:
16. okt 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 mnam a široké rezance......a hned som pri tebe :slight_smile: ........zbožnujem túto polievku...ale jedli by sme ju len my dospeláci :pensive:
16. okt 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nebývali v práčovniach mangle?......tak sa to tuším volá :confused: ..ale to bude asi len na obliečky :fearful: :fearful: .......
16. okt 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..len prídi aj rezance ti do nej dovarím :slight_smile: ....s rezancami som raz jedla u kamošky v Topoľčanoch..u nás sa bez :wink:
16. okt 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dovar...... štartujem :slight_smile: :slight_smile: ..............nechutilo z rezancami?...... :confused: :wink: .................takže žehlenie zas nevyriešim :angry: :grinning: ..............
Lilka čo porába?... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..že trošku naša chyba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..jasné, že naša však mi im doprajeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......alebo lepšie povedané u nás tatinko :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ozaj robila si ten perník?...........ak by poobede lialo tak by som ho spravila.........nejak sa mi dnes nič nechce :frowning2:
16. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ......ja viem ako na to žehlenie, terba mať gazdinú :grinning: :grinning: :grinning: ....ako tá moja kamoška z Topoľčian :grinning: :grinning: ....
16. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj u nás tak........že komu ked nie je deti........a výrok....raz žijeme ma vytáča do zúrivosti :angry: :wink:
16. okt 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok