• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................myslíš žeby to robila zadara tak ako ja :grinning: :grinning: :angry:
16. okt 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....len štartuj :dizzy_face: :dizzy_face: ......ja mám rada rezance, takže chutilo, ale sila zvyku u nás víťazí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....Lolka sa hrá s korytnačkou, svokra jej ráno dala takú plyšovú, vraj aby sa to naučila správne hovoriť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...Lolka korytnačku volá "tlonitata".....som svokre povedala, že mne to nevadí, je to srandovné ako ju volá a že však sa raz naučí a je to aj tak ťažké slovo :wink: .......
16. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..to aj mne muž podobne, že načo budeme peniaze pchať do pančuchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale keď treba niečo na auto tak je tá pančucha dobrá :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...jaj ten perník dobre, že si pripomenula...je vynikajúci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.......no nevedeli sme sa ho doržať, taký bol dobrý..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..ešte aj svokra si pýtrala recept :sweat_smile: :sweat_smile: ...čo ona nezvykne..
16. okt 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to len tak dostala?.........veru ťažké slovo........ale naučí sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......................aj druhé niečo budeš variť či vám stačí polievka?..............neviem čo zajtra..... :frowning2:
16. okt 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: pančucha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................veru prachy si do hrobu nevezmeme.......ale treba mať "zásoby"..... :slight_smile:
som rada že chutil koláčik.........idem kuk či som si ho uložila inak sa nahladám :slight_smile:
16. okt 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..to malo byť na narodky, ale vraj svokra už nevedela vydržať 2 týždne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......urobila som granadír...absolútna strata inšpirácie :pensive: :pensive: :pensive: .......a na zajtra som vyiahla kuracie stehná, večer upečiem s ryžou...musím dnes na zajtra..lebo zajtra idem s prstom na kožné......som objednaná na 9:45, hlúpy čas......
16. okt 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ej aká nedočkavá...... :frowning2: ......................čo máš s prstom?.....taký nijaký čas..... :confounded: .........................ako ich ideš robiť?...
16. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ty dnes nevaríš?.....ešte vám zostalo od nedele?
16. okt 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...na prste mám niečo neviem čo , ale mám žlto- čierny necht, šupinkuje sa mi,okolie mám zapálené a išiel mi aj hnis, to bolo pred mesiacom......ťapa sestrička absolútne hluchá, že to mám akútne ma objednala až teraz....medzitým mi mamina priniesla koloidné striebro, možno si už o tom počula, je to prírodné antibiotikum takmer na všetko...to som si dávala na prst mám to o moc lepšie ale pre istotu idem...inak to striebro, Lilka začala mať zapchatý nos, že nádcha, tak som jej dala po jednej kvapke do nosa asi po dva večery a nádcha sa nekonala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 som rada že dnes nevarím....nejdem sa dokopať k ničomu.....ešte je z nedele fašírka...a varím ryžu..........ale zajtra ...netuším.....žeby zas špenátik :confused: :wink:
16. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 počula som o tom.....vraj je to velmi dobré......... :slight_smile: :slight_smile: ................si nemala volať....mala si rovno tam nacupitkať ako akútny prípad...........neznášam sestričky......dôležité.... :angry: .........................dobre že mám v rodine dve :grinning: :wink:
16. okt 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
prišli pneu.....kludne možem zdrhnuť :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 no tak daj...možno sa urazím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a možno nie :grinning: ...
U nás e tiež hnus počasie...
To koloidné striebro je vraj super. Ale ešte som to nekúpila. Neviem ani kde...
16. okt 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidím ťa.....ale už som tu nie...ale zachvilu budem... :grinning: :grinning:
16. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..aha ďalšia čo sa chce ofukovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........

@utka @jacka ..naozaj to striebro funguje!!! :slight_smile: .....dá sa kúpiť v lekárni, ale len 10%..mne ho mamina kúpila u akupunkturistu 50%......
16. okt 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..bežím aj ja potom ešte pokecáme ...
16. okt 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak musím niekde pohľadať nejaký kontakt...a asi objednám...
16. okt 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
chlapi spia,vikuska oddychuje, tak musím urobiť kuk :dizzy_face:
dakujem za milé blahozelania...vikinka má veru kiahne, zatial len na chrbátiku, horúčku nemá, tak zatial sa to dá...pred troma týzdnami s tým prisla jej spolusediaca a dobrá kámoska, tak už je to tu...som volala s kamoškou, tak vraj včera 10 detí chýbalo...idem dnes do lekárne, včera mi poradili nejaký dezinfekčný prostriedok a dnes ho mali objednať, vraj je dobrý na kiahne...nejdem dávať tekutý púder, vraj sa teraz už neodporúča a kúpila som hypermangán...a vikus aj kasle :confounded: , tak berie aj solmucol
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes ti ide, :sweat_smile: sa tu rehlím z tvojich príspevkov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka mas pravdu, niektoré sestričky sú neskutočne dôležité, tiež ma to vie vytočiť :angry: neviem, či majú nejaké špeci školenia :sweat_smile: ale je ich dosť, aby to bola náhoda :sweat_smile:
16. okt 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka žijem??? Preží vam :frowning2: ale bude aj horšie :grinning:. Simonkovi davam gel, deniskovi zas zatekaju sople,tak kašle ako tuberak... :frowning2: chce,nechce-musi inhalovať,tak hadam bude lepšie. A už sa teším na prazdniny,chcem ísť pozrienašich a sestry :wink:
16. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko držkajte sa :pensive: nech ste rýchlo fit...ked príde tatík, už ti(vám) bude lahšie
16. okt 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko @letty86...ahojte!!! :slight_smile:.....

@letty86 ...koľko má Viki spolužiakov??.....len tak sa pýtam či nedostanú kiahňové prázdniny :grinning: :grinning: ..som zvedavá či ich dostane aj Maťko..potom si prídeme s Lolkou zobrať zopár :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko .....Nisko chodí do školy, či si ho nechala doma? ....dúfam, že mu to rýchlo prejde......Simko je stále mrchavý so zúbkov?.....
16. okt 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pekne do radu.....prvý sme my :slight_smile: :slight_smile:

to bude pršať celý den či čo?.....rada by som ich vyvetrala...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......normálne by som šla s nimi von...len sa bojím že budu zas chorí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aký optimiznus..... :grinning: :grinning: sa mi páááči................a kedy budu prázdniny?.......a pojdete v vašim všetci štyria?......či ešte traja?................ako autoškola?.....ty kedy vobec žiješ čo? :frowning2: :wink:
16. okt 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 možno sestričky dostávaju nejaku injekciu.......aby boli neznesitelné :grinning: :grinning: :angry: ...................vy ste ako oslávili?...či ešte len budete?.................ty si mala kiahne?....
16. okt 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka pokukaj ten kontakt ....potom si ho poprosím :wink: ................ja sa aj opýtam dr...ked tam pojdem
16. okt 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas som tu len sama.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. okt 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 aj vy sa držte,nech je kočka viki bez jazvičiek :wink:
@leninka75 o tom striebre počujem prvy krat :-/ hej,v škole je,kto by to s nim doma vydržal??? :grinning: simčovi ide prvy zubok :frowning2:
@jacka ved ja som večna optimistka :grinning: už je po obede,tak nazdravie :wink: bola som pre deniska a prišla som po kolena mokra :confounded: tak to poldeci :grinning: bude tak akurat na zohriatie
16. okt 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka hej,chcela by som k našim všetci 4, je to na dušičky a chalani chcu ísť do bratislavy na nejaky free style cross motoriek,tak to by bolo cestou. Autoškola zatiaľ ide,bola len teoria,tento týžden mame planovať jazdwy tak doporučujem nevychadzať z dňu až do odvolania :grinning:
16. okt 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..poslúchnem ťa...ostanem dnu :wink: ............................chalani maju teda´riadne chute :wink: .........................tak nazdravie :slight_smile: :slight_smile:
16. okt 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tak toho frťana si daj pred jazdou :wink:...vieš, že šofér musí byť veselý...
@jacka to neviem, či ti Dr. poradí, keď ona asi rada dáva ATB.
16. okt 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok