• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@letty86 vidím ťa :dizzy_face:
16. okt 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tá už šla na dochodok je tam mladšia....uvidíme či je lepšia :slight_smile: ...............uvidím čo mi povie....ak na to nezabudnem do mesiaca :unamused:
16. okt 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
koláčik napečený........jablčka suším......deti nervy pília..........a najhoršie je že stoja hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dakujeme, tak dufam, že ked jej pohrozím jazvičkami, tak sa nebude velmi skrabkat...spolieham sa na to :wink:....som rada, že nie som sama, ktorá nič nevie o tom striebre :sweat_smile:
@jacka
@leninka75 teší ma váš záujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: čo po tom, že nás "chcete" len kvoli kiahnam :sweat_smile: :wink: škoda, že nie ste bližšie, žienky :confounded:
v triede je ich tusím 21
už sme oslavovali, v sobotu, vyslo to presne na narodky, manzel mal volno, prisla aj svokra, tak sme sa pohostili a tak
16. okt 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 a som o tom tu čítala......ale neviem nič bližšie.......... :confounded: .................................................s kiahnami si bola u dr.?.............dáš aj fotočky z oslavy?:............................ááále nechcem ťa len kvoli tomu.....čo si :slight_smile: :slight_smile: ..................škoda že ty si tak daleko :frowning2: :confounded:
16. okt 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ach jáááj...ako docieliť aby Viki krajšie písal??? :cry:
16. okt 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..... :frowning2: ......asi len trpezlivosť....... :wink:
dlhýýýýý den dnes..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrú noc......
16. okt 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nie som si istá...dnes chudáčik napísal skoro dve celé strany a bolo to hrozné...
16. okt 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
17. okt 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte......

@utka neboj naučí sa..... :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2012 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja viem, že sa naučí, ale asi som ja dosť náročná :unamused:
17. okt 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka musíš aj ty trošku ubrať... :wink: ...... :slight_smile: .........už v práci?.........ešte chodíte na logo?...
17. okt 2012 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka asi budem musieť...Jasné, že som v práci. Od 6:15. Na logo chodíme. Včera sme mali ísť, ale bolo tak otrasne, že sa mi nechcelo a odhlásila som ho. Teraz ideme až 31.10., ale už asi naposledy. Poviem jej, že už nebudeme chodiť. Už mu ide všetko. Konečne :wink:...
17. okt 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka na tu plaváren už chodíte?....
17. okt 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ešte nie. Začíname 6.11.
17. okt 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dnes sme tu len my dve?
17. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme von pokial je teplúúúčko...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
17. okt 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka vyzerá to tak :unamused:

perinky v okne a padáááme....:slight_smile:
17. okt 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a kam idete? Ako je u vás?
17. okt 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka len tak na prechádzku.........krásne je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....asi 15st...... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....aj u vás?.....

ale už fakt padám :wink: ...prídem.....
17. okt 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ani neviem ako je vonku, ale slnko nesvieti. Bola dlho hmla...
17. okt 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuki kuk...... :slight_smile: :slight_smile:
17. okt 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dobrú noc.... :slight_smile:
17. okt 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj tebe moja...
17. okt 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.....

@utka :slight_smile:
18. okt 2012 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! :sunglasses: .....ako ste sa tu včera mali? :wink:

@utka...nám učka povedala, aby sme to s cvičením písania nepreháňali, že skôr dosiahneme opačný efekt ako chceme :frowning2:......

@jacka..robíš chlapcom jabĺčkové žuvačky?? :grinning: ......

@letty86 ..jaj však mi si hľadáme zámienku, aby sme ku tebe došli a kiahne sú perfektná zámienka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
chcete sa zabaviť?... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...včera na kožnom som sa od pána primára dozvedela, že za ten prst si môžem sama lebo si vraj moc často umývam ruky :sweat_smile: :sweat_smile:.....vraj načo si umývam ruky keď som doma s deťmi a mám tam naše domáce baktérie :sweat_smile:........načo si umývam ruky keď prídem z obchodu a lebo busu..keď som mu povedala, že veď umytie rúk je základ čo môžem urobiť preto aby nešli na nás kadejaké pliagy a však to všade píšu, že si treba ruky umývať, tak sa len zasmial, že je to zbytočné.....vraj si mám kúpiť umývačku a nerobiť žiadne mokré domáce práce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ............tak som sa ho s rehotom opýtala či mi to dá na papieri a on úplne vážne, že hej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......nechápala som.....mala som pocit, že som totálny debil.....potom som objednala muža, a že čo má...tak vravímkožnú pleseň...pán primár na to, že vraj sa môj muž moc sprchuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......to ma už dožralo tak som sa ho opýtala ako on rieši hygienu........
18. okt 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte...
@jacka :wink:

@leninka75 no neviem, či cvičením dosiahnem opačný efekt??? Zatiaľ sa mi to nezdá :slight_smile: ... A čo ti odpovedal ujo doktor na tú jeho hygienu??? :grinning:
18. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..veď ako myslíš :wink:
18. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..vraj sa sprchuje každý deň čistou vodou a krátko....
18. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok