• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@leninka75 no ja tak nemyslím, ja to vidím :wink:... Aha, tak čistou vodou a krátko...a mal tam vôňu? :grinning:
18. okt 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka :pensive: :pensive: :pensive: ...............v nemocnici a vôňa :sweat_smile: :sweat_smile: ...ten nemocničný puch prerazí aj neviem akú vôňu :frowning2: ......

....ja som už nejaká hladná :unamused: ...a ešte nemám podusenú zeleninku.....idem na to :slight_smile:

@jacka...a ty si kde zmizla??? :confused:
18. okt 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to malo byť "vôňa"...keď sa umýva iba čistou vodou :wink:...
18. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som dnes mala Plnenú kápiu sójovým mäsom,zapečená so syrom na čerstvom šaláte. Bolo to super, ale nejako mi to nesadlo :frowning2:...
18. okt 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka .....vyzerá to také ľahké jedlo...žeby ti nezapasovala tá kombinácia? :fearful: ......je ti ťažko?... :frowning2: .......
18. okt 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..u nás v škole sa nejako rozmáhajú pokémoni, nebolo také niečouž dávno? :confused: ........žeby sa to zasa vracalo..a možno prídu aj Cé-čka :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 asi to bolo tou paprikou. Ale už som OK. Nooo, Pokémoni boli veľmi dávno...asi tak pred cca 12. rokmi
18. okt 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 o akože ten dr....nemá chybu......ešte k nemu niekdy pojdeš?.... :slight_smile: :grinning: :grinning: ...................... :confused: :confused: :confused: :confused: .....................nechápem ako rýchlo určil dg.......klobuk dolu :angry: :angry: :angry:
18. okt 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ujo sused nás zobral do lesa....na toto........takže ak sa nebudem hlásiť..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................deťom sa velmi páčilo.........ja sama by som nešla.....moj muž nevidel hádam les v živote tak nie je zvyknutý...........budeme tam častejšie chodiť...len škoda že sa bojím :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:

Peťko spinká........ráno skoro vstával.........ešte aj toto ho unavilo..........moje zlatko........ešte Maťka poslať....ale ten má čas.... :slight_smile:

krásne hríbiky.....škoda že nie ju aj na zjedenie....že?.....:slight_smile:
18. okt 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dobrú noc........ :slight_smile:
18. okt 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dobrúúúú
18. okt 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki vracal :frowning2: . Neviem, či nejaká viróza...ale asi skôr nie. Lebo sa ma spýtal, či sa mu mohol pokaziť čaj vo fľaši. On ho pil a bol skyslený :frowning2:
18. okt 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to ste našli? :grinning: pekné :grinning:
@utka to by ho tam musel mať dlho,aby skyslil :confounded: aj denisko vracal,ale jeho napína z hlienov,asi ho zajtra predsa len vezmem k mudrej :frowning2: teplotu nema,ale kašle už hodinu v poSteli,ani fenistil nezabral :frowning2:

Ale jednu dobru sms som dnes dostala-zajtra mi ujo kurier dovezie moj pc :wink: juchú
18. okt 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte.....

@denisenko našli našli....... :slight_smile: krásne boli.......... :wink: ........tešíme sa s tebou aspon tu budeš častejšie :slight_smile: :wink: ............................len ho vezmi k dr.........aj moji mali teplotu v noci.....som im dala čapík.....vypotili sa ráno nič.....uvidíme ako bude dalej................a Maťkovi tiekla aj krv z nosa......celý vankuš je od krvičky........ :frowning2: ..................Peťko v noci vyvádzal......neviem čo sa mu snívalo....
@utka ako Viki?..........

neviem čo mám navariť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vidím ťa......... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: ....

@jacka..a ja že kde si sa včera stratila :confused:.....a ty si sa hrala na lesnú žienku :grinning: :grinning:...nádherné hríbiky, ako maľované :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:......a jedlé ste nenašli nič?? ..........ako dnes chlapci sú v pohode?......Peťkovi sa možno snívalo o lese :fearful:
19. okt 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka...ja sa nehráááááááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka...no dúfam, že už toho Dr. neuvidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......

@denisenko.......tešíme sa, že už budeš "oneline" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......veru len choď s Niskom, nech ho Dr, pozrie :wink:
19. okt 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 skor divožienka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................krásne keby si ich na živo videla hned by si si dala :wink: .................nič im už nie je...inak by nešli do školky......ráno nemali teplotu.....uvidíme či nebudu volať...... :wink: .................neviem....chcel zapálené velké svetlo a schovať sa pod perinu.......chápeš??? :confused:
19. okt 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ale hraj...... :slight_smile: :wink: ............pošlem ti hríbik................maslák....alebo rídzik..... :wink: ...sušia sa.... :slight_smile: do kapustnice na vianoce....ešte o tom nevedia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....vieš čo ja by som ich radšej niekomu podstrčila, tie muchotrávky :grinning: :grinning: :grinning: ..........to ho fakt muselo niečo vo sne mátať, chúďatko malé :frowning2: .....a Maťko nerušilo svetlo?........vieš, že ja mám zvyčajne pocit, že tie moje dietka nechápem :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....Lilka zasa včera pišťala v družine, že chce ísť domov :frowning2:.......a to som si myslela, že sme si už plač odskákali v škôlke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale vidím, že som sa mýlila :confounded:
19. okt 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka..to bude fajná kapustnička :dizzy_face: :dizzy_face: ...už aby boli vianoce :dizzy_face: ....
19. okt 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo bojíš sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ........................to vieš že vadilo....zobudil sa...... :frowning2: moje zlatko......som nevedela čo skor a muž kuk TV :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............................................................možno mala len zlý den.... :frowning2: ......a zase?....už niekdy plakala?............juj chudatko :frowning2: :cry:
19. okt 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 teším sa.....mnam.... :slight_smile: ............................aj na vianoce....hlavne :dizzy_face: :dizzy_face:
19. okt 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75vy si nakladáte kapustu?
19. okt 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...včera ma zas vytočili pre zmenu v Lídli :angry: :angry: ...od včera mali byť v Lídli detské vyteplené rifle, tak utekáme poobede...2x sme to prešli a nič..pýtam sa predavačky, tak sa zasmiala, že tei sa rozchytali hneď ráno :angry: :angry: :angry: .......načo robia akciu keď majú pár kusov??? :angry: :angry:.......a idem im rovno napísať :angry: :angry:
19. okt 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......a má sa báť?? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..no už asi 2x plakala, keď jej kamošky išli domov skôr ako ona :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......hej nakladáme so svokrovcami.....teraz vyčkávajú, aby sa popredala mäkká kapusta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......
19. okt 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mala by som si dnes upratať..muž naplánoval na zajtra opekačku v lese, cvičenie so psom a v nedeľu ideme vraj do Bojníc keď je tak krásne :sunglasses: ........
19. okt 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 toto ma vždy vie potešiť....len sa nedaj...daj im.... :angry: :angry: :angry: ..............................................tak je jej tam asi smutno....nie?... :frowning2: ....či čo?...........ty si potom chodíš brať ku nim?.... :confused: .................
19. okt 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 o budte mať krááááááááásny víkend?..........................ja neviem čo nás čaká...uvidím podla detí..... :slight_smile: ...................a nie ej na opekačku zima?... :confused: :confused:
19. okt 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok