• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. júla 2017 
hotovo...navarené...idem to tu aj ja trošku zludniť :wink:
19. okt 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...vieš keď Lilka podľa mňa ani sama nevie prečo plače :unamused: .....asi sa potrebuje odventilovať.....o kapustu sa stará svokra :grinning: ..vždy keď vyberá ak aj pre nás :slight_smile: ...vyberie viac a ja si to natlačím do pohára a dám do chladničky...dlhšie tak vydrží :wink: ......to bude taká rýchla opekačka na stojáka :grinning: ..hlavne ide o prechádzku a chcem aj nejaké farebné listy...... :dizzy_face:...........čo si navarila??
19. okt 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 z čoho sa potrebuje odventilovať?......má tam stresy?..... :frowning2: :frowning2: ..................................hlavne že kapusta je aj od svokry jedlá :wink: :wink: :wink: ..................my sme mali doteraz kapustu.....v septembri som brala posledný kus na varenie.... :wink: ............musím aj ja vyhodiť muža nech pokuká ked čo ....s kým a ako..... :slight_smile: ...............................na stojáka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................čo budete z listami robiť................................varila som.......brokolicovú polievku s chlebíkom.......fliačky s kalerábom....a to mi jest nebudu.......stavím sa......tak som im odložila také suché bokom.....ešte neviem čo im potom dám na ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................vy máte čo?...
19. okt 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee...
Konečne piatok. A dnes nejako nič nestíham, sme tu len dve.
@denisenko, veru, mal ho vo fľaši od večera. Dala som mu ho na noc, ale on sa ani trošku nenapil a tatino mu ho teda dal do školy :frowning2:. Ach chlapi...
@jacka zatiaľ dobre. V noci spinkal dobre, tak šiel do školy.
@leninka75 budete mať super víkend. Ale v nedeľu už má byť trošku chladnejsie...
My ideme ku svokrovcom.
19. okt 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....Lilka má ťažkú mužovu povahu, takú uzavrenú :frowning2: ...nevie sa vyrozprávať a dusí v sebe :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......a preto potom toľko plaču :frowning2: .......snažím sa, ale asi málo :frowning2: :frowning2: :frowning2:.......je to už trošku lepšie, ale aj tak ma to trápi :frowning2:
19. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka veru hurá piatok.......... :slight_smile: .........hádam budu volať zo školy ked bude z ním zle,že?....................chlapi :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ako malé deti.... :pensive: :pensive: ......všetko kontrolovať....... :frowning2: ..................................................vy budete čo robiť pri svokre?.....
19. okt 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 juj to je potom velmi ťažké :frowning2: :cry: ...................... :frowning2:
19. okt 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....to si dobrá, že vám vydržala doteraz :dizzy_face: :dizzy_face: .......tak by som si dala, takú dobre kyslú mňam :dizzy_face: :dizzy_face: ......listy by som chcela do vázy, na veniec a Lilka bude nalepovať na výkres a domaľuje k tomu niečo :slight_smile: :slight_smile: ...dobré papanie máte :dizzy_face: ..ten kaleráb ako robíš??.......ja mám zeleninovú polievočku a haruľu (zostala mi ryža, tak čo s ňou)......
19. okt 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj moj muž je taký......a dúfam že deti nebudu po nom ani len trošičku :frowning2: ..................................a to sa len vy samé rozprávate či je niekto pri vás?.....
19. okt 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .....veru som si aj myslela, že máš asi moc roboty :wink: .......aspoň sa tatino poučil :wink: ...čo bude u svokrovcov, máte nejaký plán?
19. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo??...ryža a harula?.... :confused: :confused: .............................mne ked ostane ryža ..............tak urobím k nej praženicu....deti sa idu zabiť........................................mnam....teším sa na obed......... :slight_smile: .............len na cibulke a postruhaný kaleráb.,....osoliť......podusiť..........a na vrch slaninku.....ale nemám.....tak bude len tak............................aj ja by som si dala kapustu......a ta voda z nej............vypila by som všetku na raz :slight_smile: .................................vela sme jej mali.........a celkom fajn ju osolil....tak sa nedal jesť surová :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........som si narobila chute na nu....teda ty.... :slight_smile:
19. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 myslíš že sa chlap poučí?????
19. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....no keď sme samé, lebo keď je pri nás Lolka, tak nám skáče do reči........dúfam, že sa to spraví aspoň trošku lebo by bola potom v živote veľmi nešťastná :frowning2:
19. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja striga bude mať v novembri 70.......čoby asi len tak mohla dostať.........aj ma niečo napadlo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale som hnusná...fuj :wink:
19. okt 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...to ja tak vždy robím, že dávam do harule ryžu :grinning: ...svokra zasa dáva pohánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to má potom takú chuť ako kôra źo stromu :grinning: :grinning: .......ja som zasa teraz prvýkrát počula kombináciu ryža+ praženica :slight_smile: ......sranda :slight_smile: ..ten kaleráb vyskúšam :dizzy_face: .....ja som optimista, stále dúfam dokonca aj v tom, že sa chlap poučí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tie muchotrávky si jej mala nasušiť :grinning: :grinning: :grinning: ......
@leninka75 veru tak ..musíš ju naučiť sa otvoriť......aby zistila že to velmi pomáha.............pomaličky....ale isto..................presne ako píšeš......bude nešťastná.................................dúfam že sa ti to podarí... :slight_smile:
@jacka ...tak aspoň metlu :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pomoc.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 pochybujem že niekdy jedla .....hríby.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......................metlu......ale len takú jednosmernú........... :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....blbé typy??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..no vidíš!!...a vieš ako by si tie muchotrávky pochvaľovala??!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 fuj pohánka..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: som kúpila také pohánkové chrumky......a nejedol to ani pes :wink: ................to namiesto múky dáš ryžu..či ako?......................vyskúšaj uvidíš je to fajné..............muž ked to videl.......ešte si aj kečup na to dávaju..........sa chytal za hlavu....vraj keby to videli čínania..... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som mala horší tip......len neviem či možem takto verejne...... :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....nie ja múku nedávam vôbec, tú ryžu dám tak naviac....aby bola chutnejšia..ale to dávam len trošku ryže......niekde robia aj a s krúpami :slight_smile: ........a muž to tak nejedáva??? :wink: ...môžeš aj verejne daj :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..pôjdeme my von..zatiaľ :slight_smile:
19. okt 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ......chryzanténu..... :grinning: :wink:
19. okt 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aha....a drží ti pokope?.........muž len doje čo nechaju...ak nechaju :wink:
19. okt 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok