• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@leninka75 takže si ma tu nechala samú........pekne :frowning2: :wink: .............................................len chodte pokial je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......ktovie ako bude na budúci týžden ..............
19. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka
@leninka75 veru, chlapi sú ako amlé deti niekedy... No dúfam, že keby sa niečo dialo, tak mi zavolajú. Na raňajky mal len piškóty, na desiatu maslový rožtek a na obed majú pečené buchty s lekvárom. Takže nič také ťažké...aj keď múka...
19. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka budúci týždeň má byť ešte teplo.
Neviem, čo budeme robiť cez víkend...nemáme plány...totižto my ich nemáme, ale svokrovci možno áno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka takže svokrovci vám ich urobia :frowning2: ..............................................určite by volali.......tie buchty sú dosť ťažké......ale ak mu je lepšie by mu nemali uškodiť :wink: ........
19. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru, oni sa nám občas o zábavu postarajú :grinning: . No však uvidíme...snáď mu neuškodia. Myslíš, že by mohli byť mastné?
19. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes mám na obed dobrotu...síce nie je to až taká diéta, ale mňam... Hlivové ragú na smotane,knedľa
19. okt 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka aspon sa nenudíte :grinning: :grinning: .............to už dnes idete?.........rovno z práce?..........ako je Vikimu?..........................
19. okt 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťko má trošku zvýšenu teplotu.....Peťko zas vodové soplíky........ja mám pocit že som v jednom kole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krááááásny víkendík........užite si slniečko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. okt 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...že chryzantému!! však to by si si ju uctila!!! :confounded: ..chryzantéma je kvet cisárov :dizzy_face: .....to len my to pcháme na hroby :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja by som navrhovala palinu alebo nejakú inú burinu :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..jasné drží pokope ja dávam vajíčka, ako lepidlo :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...vás sa tá choroba drží s malými prestávkami tuším od leta :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........koľko má Maťko?
19. okt 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....krásny víkend dievčatá!!! :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:
19. okt 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@leninka75
@jacka :dizzy_face: to viete, musela som to tak napísat, aby ste mne napísali, že nieeee, my ta chceme nie len kvoli kiahniam :grinning:
vikuska to zvláda fajn, zatial ich ani vela nemá, som myslela, že koncom týzdna bude riadne obsypaná...tak neviem, či to cakat neskôr :confused: večer si vas docitam, zatial pa
19. okt 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka noooo, nenudíme sa. Hej, ideme z práce. Manžel šiel do školy po Vikiho, ja ich čakám ešte v práci. To s tou chorobou poznám...my sme mali taký celý minulý školský rok...Držím päste, nech sú chalani rýchlo FIT!
@leninka75 aj tebe, užite si teplúčko!
@letty86 ja si myslím, že keď sa doteraz nevyhádzala, tak už sa nie...
Tak aj vám mamky pekný víkend. Ja sem určite nakuknem.
19. okt 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte maminky :dizzy_face: ešte sem nakuknem jedným okom...nejako som nemala dneska vobec čas.... :pensive: kuriér prišiel pred štvrtou, a to ja už pomaly pádlujem do autoškoly....a boli sme tam dneska akosi dlhšie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešteže mi svokra postrážila detičky, dala im večeru, nabalila aj pre mna....som sa smiala že "full service".. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ráno som bola s Niskom u mudrej, nie je chorý, len tie soplíky mu zatekajú.....a Fenistil nepomáha...tak dala Triefed a čuduj sa svete.....žiadne sople ho nedusia.... :confounded:
@jacka že v jednom kole.....takých je nás asi viac.... :confounded:

dobrú nocku :wink:
19. okt 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobré ránko.... :slight_smile:

dalšia preplačkaná noc za nami..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vonku aká hmla.....normálne na depku..... :angry: Denisko spinkal kludne do polnoci, od polnoci sa zas dusil..... :confounded:
20. okt 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@denisenko to je hrozne s tými chorobami :frowning2:
20. okt 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte........

@denisenko aspon si ma nenechala v tom samu.... :frowning2: .....aj tu hmla....hnus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............aký máte trifed zelený či žltý?.......vidíš som mohla dať Peťkovi.....ale čakala som na zázrak :frowning2:
20. okt 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka to sú rozne druhy??? zas som o niečo mudrejšia....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...žltý.....

nám už vykuklo slniečko... :wink: a ja dnes akosi nestíham...žeby to bolo tou radosťou z PC? :grinning: :grinning: :grinning: varím zeleninovú polievku...to zas bude ohrnania nosom...Denisko nelubi zeleninu a Simonko zemiaky.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. okt 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka a vy ako? lepšie? či sa zázrak nekonal??? :confused:
20. okt 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka všade samé bacily...mna už to fakt nebaví..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mamky, Denisko sa chystá odletieť.....
20. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte!!.......tak to vyzeralo nádejne, že hneď od rána slniečko :sunglasses: ..ale houby - houby už je tu hmla len nakrájať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko..simko nepospal? :frowning2:....asi ho tie zúbky riadne trápia :frowning2:.........simko nemá rád zemiaky? :sweat_smile:.....vypľúva??? :angry:......a keby si Niskovi dala aj stoptusin alebo pleumolysin?....a kamže sa to letelo??
20. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....ako Maťko, má teplotu? :frowning2:
20. okt 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Denisko odlietal neviem kam, nepochválil sa...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale skoro zletel zo strechy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Simčo zemiaky vypluva.....ale dala som viac mrkvy, tak sme všetci prežili....odniesli si to len pančušky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dneska sme boli pozrieť na vláčik...bolo 113-te výročie Rajeckej Anče tak dali historický motoráčik Hurvínek, čo premával kedysi...sa decká vyšantili.....Denisko a jeho spolužiak, rovnaký maniak na vlaky....
20. okt 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko ..jej pekný deň ste mali :slight_smile: :slight_smile: ...chlapcom verím, že sa páčilo..toste sa aj povozili, či ste si len posedeli vo vláčiku?
20. okt 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 len si tam hodinu pobehali, pootvárali čo sa dalo....vlačik tam mal hodinovú prestávku a nikto im nič nezakazoval....zajtra pojdeme ním do Ziliny, nadväzuje na to prepad Budatínskeho hradu......len neviem, či aj to zvládneme, ved vieš, Simonko nemá rád predstavenia..... :confounded: :confounded:
20. okt 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 a vy ako v takýto krásny baboletný den???
20. okt 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok