Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. okt 2012

@denisenko zázrak sa nekonal......ešte aj Maťko začal brhlať.........hurá....asi v pondelok nejde nik preč......len muž 😉 ..................veru na nervy s bacilami....... 😠 😠 ........sú dva druhy......ten zelený je lepší...dala mi ho na krčnom............................u nás zeleninka tiež nejde........nikdy.....akurát tak rozmixovaná.... 😝 .....................parádne foto...juj si tam viem aj mojich predstaviť 😉 ........................hlavne že nevzlietol......bolelo by ho to..... 😉 ....................

jacka
20. okt 2012

@leninka75 dnes teplotu nemal......včera 38.............veru tahá sa to od leta..........neskutočné 😔
a vy ako ?.....pochvál sa..... 😵 😵 😵

man bolí celý den gebula.......teším sa kedy pojdem aj ja do hajan....... 😉 ........

jacka
20. okt 2012

@denisenko ako pojdete do ZA?....vláčikom?..........ešte stále je Simonko pijavička 😵 🙂 .......maličký závisláčik na mamine 🙂

denisenko
20. okt 2012

@jacka hej vláčikom...s tými drevenými lavicami...aj ma kosti na zadku budú bolieť, kým tam dojdeme.... 😠 jooj, to ma mrzí, že aj vy ste taký choručký......veru...príde v lete pár studených dní a bacilov sa nezbavíme do najbližšieho leta..... ☹

jacka
20. okt 2012

na to že je sobota sa normálne nezádáte tolko počmárať..... 🙂

ozaj leni.....bola som v Lidli....a mali tam tie zateplené gatuše.....ale len pre dievčatá....tak som si na teba spomenula..... 😉 ...................ale bud. týžden budu amť tiež nejaké také gate....tak tam budem prvá 😀 😉 ......možno.... 😉

dobru noc...... 🙂

denisenko
20. okt 2012

@jacka 😀 😀 😀 budeš spať pred Lidlom????? 😀 😀 😀

jacka
20. okt 2012

@denisenko aspon vidím že to nie je kvoli celiakii.....lebo mi to každy vraví......že oslabená imunita.........ja im dám furt sa na to vyhovárať 😠 😠

jacka
20. okt 2012

@denisenko jasné....večer naklušem......nech sa deje čo sa deje 😀 😀 😀 😀 ...................alebo......vyhodím tam muža 😀 😀 😀 😀 ...lepšie....nech si mrzne on 😀 😀

jacka
20. okt 2012

@denisenko najlepšie sa bude cestovať Simonkovi,že 😵 😵 😵 ..................kolko trvá cesta?...

denisenko
20. okt 2012

@jacka 😀 😀 😀 ved potom ked kúpi, tak sa zohreje.... 😀 😀 😀 nie, nemyslím si že je to len celiakiou....potom prečo bývajú choré aj ostatné deti??? ...to je zrejme aj vekom..... 😢

jacka
20. okt 2012

@denisenko ale až doma sa zohreje 😀 😀 😀 ....................................................jasné že nie je....ale ked predpíšu lieky...vid krčné......ja sa vždy pýtam či to aj oni možu...........a ked im poviem tak hned ....že no presne preto býva chorý.....a preto treba mandle von........a bla bla bla...............ved si musia prejsť chorobami...nie?.....lepšie teraz 🙂

denisenko
20. okt 2012

@jacka no, to isto...neviem, asi 40 minút...alebo menej??? 😕 😉

denisenko
20. okt 2012

@jacka zohreješ ho.... 🙂 🙂 🙂 ..tak to vieš, ked tolko študovali, musia mať pravdu...... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. okt 2012

@denisenko jáááááááááááá ho mám zohriať?:...... 😀 😀 😀 😀 čosi..........ved pojde rovno makať do roboty......tam sa vyhreje až až........... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. okt 2012

@denisenko ..............ja mám svoju pravdu....múdry mudri..... 😀 😀 😀 😝

denisenko
20. okt 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 tak ty to máš premyslené..... 😀 😀 😀

jacka
20. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ................ 😀 😀 ........ 😀 😀 😀 😀 ....to vieš.....doma nemám čo robiť....tak premýšlam 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. okt 2012

@denisenko to riadne 40min......... 😒 .......vankuš pod zadok.... 😉

denisenko
20. okt 2012

no idem ja.....detúrence spia už od siedmej..... 😀 Denisko sa zabudol pozrieť na hodiny.... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. okt 2012

@denisenko aj moji búvaju........a idem ku nim......... 🙂

jacka
20. okt 2012

@denisenko dobrú noc...pekné sníčky..... 😵 😵

denisenko
20. okt 2012

@jacka dobrú nocku.... 😵

letty86
20. okt 2012

ahojte
@denisenko pekné fotečky, tak nech máte aj zajtra pekný dník 😉
@jacka nám mudra dáva často trifed...hlavne ten zelený...ten je tusím na vykaslavanie ...zltý menej...ten má aj antihistamínovú zložku...to viem, lebo vtedy neberieme xyzal 🙂

my odcházame zajtra na 2 týdne k svokruške...manza má rehabilitačnú dovču, vikus je choručká, tak sa premiestnime 😉 teším sa 😵 ...tak sa majte, ja som potom ozvem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
20. okt 2012

Ale ste toho popísali...my sme mali dnes tiež krásny deň.Poobede sme boli na priehrade na chate,chlapi trošku makali a ja so svokrou a Vikim sme si naložili ohnik a opiekli klobásky...Bolo krásne teplučko...Dobrú noc.

jacka
21. okt 2012

ahojte...... 🙂

to len my sme boli doma ☹ ☹ 😒

denisenko
21. okt 2012

ahojte.... 🙂
@jacka čo to...aký smutní smajlíci..... 😕 😅 aj dnes je krásny den....čo idete robiť??? my máme jednu z dalších príšerných nocí za sebou...Denisko kašlal ako tuberák, včera behal celý den až bol celý mokrý....prečo si tie deti nedajú povedať, že im mamy chcú len dobre???? 😠 😠 😠 😠 ...a tak to aj dopadlo....kašlal...a Simonko....radšej nekomentujem.....celú noc sa od neho nemožem pohnúť ani na 5 cm...hned sa preberie a plače....aj tvoji boli takí????..už aby ten zub vyliezol, lebo naozaj by som sa chcela vyspať dlhšie ako polhodinu...... 😝 😝 😝 😝
@utka klobása...mnááám.....to možem vždy a hlavne opečenú.... 😀 veru, treba ešte využiť čas, kým sa dá...Denisko by ho najradšej trávil pri PC a dobehol to, čo za takmer mesiac zameškal...ale nedovolím...je krásne treba ísť von.... 😅

denisenko
21. okt 2012

@letty86 dakujeme....ako kiahne? už ste ok? my sme ten triefed dostali prvý krát a normálne sa čudujem, že prečo mu to už nedala skor.....ono, na ten soplík mu to zabralo super.....my vlastne nepotrebujeme vykašlavať, ale zastaviť tečenie soplíkov do hrdla tak asi preto máme žltý..... 😒 ..jáááj, niekto ma tu škrabká po nohe...a nie je to manžel, a ani kocúr..... 😀 😀 😀 😀 ...maminkin cicík malý..... 😀 😀 😀 😀

utka
21. okt 2012

@denisenko ja klobásku s mierou,tým,že nejem chlieb..
Dnes asi nič.Napiseme úlohy a caka nás cesta domov...

denisenko
21. okt 2012

@utka ja tiež bez chleba......nebudem predsa miešať...... 😀 😀 😀 😀

jacka
21. okt 2012

@denisenko smutný preto že som chcela ku našim........ 😒 ..................Peťko je ešte stále taký.....ako náhle idem v noci na wecko......v momente je mi v pätách..........ty na čom frčíš...aby si prežila 😉 😀
@letty86 ale nám štopuju deťmi liekmi....že?...............

@utka teraz ste už rýchlejšie doma že?..........kolko vám trvá cesta..........?.............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre