• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. mája 2017 
@denisenko a nie je ti potom zle z klobásky?
@jacka je to rýchlejšie...cca hodinu a pol,lenže ešte k manželovi do roboty po sluzobne auto a kým dojdeme domov,povybalujem...je večer...
21. okt 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jááj, som asi prehliadla že k vašim....my sa chystáme na dušičky, tak dúfam, že nám do toho nič nepríde.....klop,klop,klop... :zipper_mouth: :zipper_mouth: ...na čom fičím???....na láske k deťom..... :grinning: :grinning: :grinning: a ty na čom???? :grinning:
21. okt 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka zle z klobásky???? ja jem klobásu, odkedy som sa naučila vypytovať, vraj už z postielky: meťo , meťo....mlieko eeee..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....

mamky, des...boli sme vláčikom v žiline, tam na budatínskom hrade, kde predvádzali prepad budatínskeho hradu a víťazstvo rusov...katastrofa......rany z guľometu a kopa malých detí....ste mali vidieť tie behy daleko do parku...Simonko vrieskal až po autobus k vlaku..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
21. okt 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
hehe....s kočíkom nas posadili robiť rušnovodičov..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko takže detičky sa báli, čo?
21. okt 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no...ako ktoré...Deniskov spolužiak sa vyžíval.... :angry:
21. okt 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zajtra zase do roboty :frowning2:...Ale len 4 dni. V piatok idem k lekárovi...
21. okt 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@denisenko to vyzeralo fajne.... :slight_smile: :slight_smile: ................sa nedivím že deti utekali :unamused: .........................si to pekne napísala....že láske k deťom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@utka ja tiež neznášam vybalovanie..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........prečo k dr.?..... :confused:

dnes si to idem s nimi užiť................... :slight_smile:
22. okt 2012 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko... :dizzy_face:
@jacka čo si ideš užiť?? :confused: ...veru bolo to fajn, len keby pred vstupom rozdávali štuple do uší bolo by to ideálne.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Pondelok...vrrrr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka idem na Kardiológiu na kontrolu. Tak si len detičky poriadne uži :wink:.
22. okt 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!!.. :sunglasses: :slight_smile: .....

@jacka..neviem či som prehliadla, ale bola si s Maťkom u Dr.?

@denisenko ....aj my sme uvažovali nad Budatínom :wink:
22. okt 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ste nemali len uvažovať.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 krásne fotky....tatík sa realizoval????
22. okt 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko..však to, že sme uvážili a išli sme do Bojníc :grinning: :grinning: ...predsa len tri baby a jeden chlap, výsledok hlasovania je jasný dopredu :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko.......veru tatinko bol vo svojom živle :dizzy_face: ...len zistil, že by hádam potreboval zrkadlovku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 presne viem, o čom píšeš...ja som bola v menšine.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale Bojnice....a taký krásny den...dobrá volba.... :dizzy_face: .....jáááj, Simčo dneska ráno o 6-tej robil predvianočné upratovanie....zrámoval dekoračku vázu vysokú 1,5m..ešteže dopadla mimo neho....potom musel poupratovať zo stola, zdalo sa mu, že najjednoduchšie a najrýchlejšie upratovanie je stiahnuť obrus....a potom, v rámci istoty ho mama dala do bazenika s hračkami....tak mi z neho vyliezol....prvý krát.....a potom zas, a zas....už nemáme istotu nikde.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...horšie je asi na tom len starká pod nami, kedže vstáva pred 7-mou...asi mala príjemný budíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 aj my by sme chceli napísať Ježiškovi za zrkadlovku, no neviem, či sme dosť poslúchali celý rok... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale krásne fotky.
@denisenko tak starká mala dobrý budíček...
22. okt 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka @leninka75 mamky, ja vobec neviem, na čo je zrkadlovka....teda, viem, že pri fotení,,,,,ale..... som rada, že som po 3 dnoch spojazdnila wifi router... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ja sa do toho tiež nevyznám, ale je to digitálny foťák :wink:. Ale kvalitnejšie fotí ako obyčkový...
22. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..fajného pomocníčka máš :frowning2: :grinning: ......hlavne, že nič nestiahol na seba.....ja to vidím normálne , že na basu pre simča :grinning: :grinning: :grinning:....volala som tak ohrádku čo sme mali pre Lilku :grinning: :grinning:......babka aspoň nemá šancu zaspať :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ak sa podarí, tak ježiško vás určite poteší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...u vás je kto hlavný fotograf?? :slight_smile:

@denisenko..nič si z toho nerob, že nevieš, ja tieto veci tiež len tak okrajovo :pensive:........aj teraz prišiel muž, že majú pre zamestnancov nejaké bonusy v T-mobile, aby som si vybrala nový mobil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:........tak som si kukla, klasickú tlačítkovú nokiu a to si mala vidieť ten rehot :angry:....že čo si si nevybrala už niečo modernejšie s androidom..to som zasa oči vypleštila, že to čo je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka..ty si teda riadne užívaš detičky, že ani nekukneš :frowning2: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 u nás som hlavný fotograf ja. A celkom ma baví sa šprtať aj v mobiloch, trošku sa do toho vyznám, ale ozaj len trošku.
22. okt 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak to si ako ja.,..dotykový mám len preto, lebo ho chcel Denisko...a android... :grinning: ...ked som vyberala, tak som zistila, že tie, čo majú vlastný operačný systém sú drahe, väčšina má android a zopár symbian,....tak som sa prisposobila väčšine...ale nech sa ma nikto nepýta, aký je tam rozdiel..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som technický typ......viem vymeniť žiarovku.....a tam to končí.......... :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .....takže zrkadlovka by potešila hlavne teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..a čo tatinko už máš vymyslený darček?? :wink:

@denisenko..tak to ti ruku podávam :grinning: :grinning: :grinning:........ale zasa na druhej strane sa priznám, že som v tomto lenivá, spolieham sa na muža čo sa týka techniky :pensive: :slight_smile: ...však čo ho budem zbytočne živiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..už dávno sa chcem opýtať, ako ti to ide s váhou keď nepapáš pečivo?
22. okt 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..aj u vás je stále taká hmla?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..však skoro jedenásť a vonku je mliečno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ak by bola zrkadlovka, tak by ro bol spoločný darček... A čo sa váhy týka...ide to dole, ale veľmi pomaly :frowning2:
22. okt 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tu už hmla nie je, ale ráno sa šoférovalo hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie, u nás praží slniečko....sme poslúchali..... :wink: :wink:
22. okt 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok