• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
Dobré ránko holubičky :slight_smile:

Simka ešte zarezáva :slight_smile: ,mne sa nechce spať,už aj raňajky sú nachystané :sweat_smile: ........už som aj vyzlečená z pyžama :grinning: :grinning:
jéééééééééééééj utka, ďakujem za komplimentoš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................ale to je len očný klam :wink: ...........keby som bola fotená z blízka,tak to by si videla samé sivé vlasy a vrásky po celom ksichtíku :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som na počasie.......u nás je krásne slnečno,ani lístok na strome sa nepohne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........takže ak je na západe blé blé,tak záviďte :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dočítané!!!..........ešte že je vonku pekne, inak by som nemala šancu!!! :grinning: :grinning: .........my sme boli v sobotu na Lietavskom hrade, mali sme krásne počasíčko, super prechádzka, žiadne prudké stúpanie, krásny hrad, mňamkové klobásy pod hradom, Lilka pekne šľapala aj keď cestou dolu sme sa nevyhli jednému záchvatu bezdôvodného revu, večer som myslela, že padne ako "gaca" keď nespala celý deň, ale ona v pohode!!! :angry: ....ja neviem odkiaľ tie deti berú energiu!!! ............no a včera varenie, zameškané upratovanie a poobede vychajda len u nás v okolí.....

jacka, tak si to prežila v zdraví!!!! :slight_smile: ..... pekné bruško!!!....... :sunglasses:

aninka, to ste boli niekde blízko v lese na prechádzku? :wink:

ozaj dievčatá, prečo eeee bulharsko???......mali ste zlú skúsenosť??........my sme tam boli už 3x, minulý rok aj s Lilkou a chceme ísť zasa :slight_smile: .....
27. apr 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strašidielko sa zobudilo,takže nateraz končím :slight_smile: ............sa napapame a ideme von :sunglasses:
27. apr 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mi už ideme von...ale ja sa vrátim :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes idete všetky nejako skoro??!!...............ja budem na vás číhať!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning:.........
27. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čihaj :slight_smile: :grinning:
27. apr 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....my sme dnes doma,Lianke sa nechcelo vstávať do škôlky,vstali sme až o pol deviatej,ale to asi preto,lebo sme boli včera vééééľmi unavení - prišli sme domov neskoro,lebo sme boli na výletiku :wink: dnes budeme už len oddychovať doma.... :grinning:
27. apr 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brrrrrrrrrrrrrrrr

tam je kosááááááááááááá :angry: :angry:
27. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani pošli teplooooooooo.................. :sweat_smile:
27. apr 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Awojte,aj unas je zimmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaa.Varim nedelnajšiu polievočku lebo včera sme boli pozvany na obed.Tak aby sme maly aj doma.Periem Jacka :angry: :angry: :grinning: :grinning: a mam aj vižehlene,beééé bééééé.Tatkove košele.A robila som poriadok v skrini a hodila som do pračky košele,bé budem mat čo zajtra zas žehlit :grinning: :grinning: .Simonko išiel s dedom von tak som sem došla kukenzovat vaaaaaaaaaas :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi, včera sa dobre pralo a sušilo v tom vetre!!!!.........ja som oprala 3 práčky a večer som to rovno požehlila!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj dnes duje..tak to poschne....

leni a mala si to kde povešať?

siwi len per,per.....aby si mala čo žehliť :grinning: :grinning:
inak sa možeš hanbit zato že sem malo chodiš :angry: :angry:

mirri detto :angry: :angry:
27. apr 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala, mala......a kým sa jedna oprala, prvá už bola suchá!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........to znamená, že celý týždeň po večeroch mám veget!!!!...........bóže, čo budem robiť s toľkým voľným časom??!! :unamused: :wink: .......

jacka, čo sa ti nepáčilo v bulharsku????? :frowning2:

mirri, kde ste výletovali??? :wink:
27. apr 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ˇJacka neni času :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už sme domááááááááááááááááááááá :slight_smile:
polievočka zjedená a o chvíľu bude druhý chod :wink:

aj ja periem,ale žehliť nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás je teploooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ........................záviďte :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezávidíme ............aj u nás je, ha, ha, ha :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to len unas je taka zima???Simi v kabate a čiapke bol vonku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Aninka dobre fotky maš :wink: :wink: :wink:
27. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siwi danke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............aj Ty.Simonko je úžasný v tom novom strihu :dizzy_face:

leni tak Ty závidieť nemusíš :wink: ...........takže ostatné záviďte mne a leninke :grinning: :grinning: :grinning:

idem von,Simka ma ťahá na hojdačku :wink:
27. apr 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme zimu..matko by zniesol aj pančušky :unamused: :sweat_smile:

ani ...ani ja nezávidim lebo to nie je pekne :grinning: :grinning: ...ale kedže mate dlho pekne tak posielam vietor a dážd na východ...

siwi tak si ho nájdi :wink:
27. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka len Ty nič neposielaj.....neprosím :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ANO!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aby vám nebolo luto :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, nechaj tak.....poznáš ako sa hovorí "príde na psa mráz"....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vy ste ale prajné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni už som ti písala že si moj človek :wink: :grinning: :grinning:
27. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani len to naj...prajeme :grinning: :grinning: :wink:
27. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru ani,.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........tak by som potreboovala ísť ku kaderníčke lebo čo chvíľa budem svietiť do ďaleka s mojimi šedinami :angry: :angry: :angry: .....len nemám čas :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. apr 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď ja len čumím aké ste prajné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

leni vlasy mi nespomínaj :confounded: .............ja sa už neviem dočkať kedy pôjdem ku kaderníčke..........ale ešte musím vydržať,chcem ísť až pred svadbou,aby som bola za peknú :wink:
27. apr 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ved ty aj tak budeš naj........a čo si obliekaš :slight_smile:

to ak smiem vediet kolko máte rôčkou?? :confused:
27. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee...
Konečne som sa sem dostala...nejako nestíham. Tento týždeň mám taký rozlietaný. každý deň nejaký lekár :frowning2:.
U nás je tiež dosť chladno. Síce slniečko svieti, ale fúka vietor :frowning2:.
Aj ja sa chystám ku kaderníčke, ale našťastie ešte nemám ani jeden šedivý vlas :wink:.
27. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok