• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. októbra 2017 
@leninka75 dakujem....veru žubatý..... :grinning: :grinning: :grinning: ..ale aj tak na dasienkách chrume piškoty len také fukoty.....
23. okt 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 no v práci na to nemám bohužiaľ čas :frowning2:. Mám pol hodku na to, aby som sa prezilekla do civilu, išla o poschodie nižšie do jedálne, najedla sa, vyšla nazad hore, prezliekla sa do pracovného :frowning2:
23. okt 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko zlatý :wink:
23. okt 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ešteže si mi to tak pekne vysvetlila....hned mám lepúšiu náladu...obed uvarený, Simonko vyspinkaný, požehlené.....šicí stroj na stole a hor sa na to.....pekne poporiadku.... :grinning:
@jacka už si našla tie palacinky???? :grinning:
@utka aj jja som sa zľakla....

ešte som stihla so svokrou vypiť aj kávu......už len to slniečko...dneska ani my nemáme..... :angry:
23. okt 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka uf, to máš rýchly obed....
23. okt 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko veru rýchly...
My máme :sunglasses: ...chytajteeeeee...
23. okt 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka chytááám... :wink:
23. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko máš???
23. okt 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
u nás už je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....dakujem.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. okt 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no tak nemám rybu....... :frowning2: asi vyhodím muža do metra....... :wink: ked príde.......a..............už NIKDY NIKDY viac...nikdy kura na mede..........to je taký hnus......na jedlo sa nehovorí fuj...ale na toto si to zaslúži :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko nenašla som palacinky........................ :frowning2: :wink: :grinning: .......................pekne ti to leninka podala,že........mať tak jej optimizmus celý den..... :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kdeže ste ?....vypekáte sa :sunglasses: :sunglasses: ..ideme sa aj my trošku zohriať :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. okt 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka a vieš že prišlo? dakujéééééém....... :slight_smile:
23. okt 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som bola v tescu na nákup a po deniska v škole.... :wink: a Simonko vstal hore zadkom...polhodinku v kočíku driemal a teraz piští...ešte aj nad mliečnou ryžou ohrnul nos...chudý je jak palica...... :confounded:
23. okt 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak to som rada, že prišlo...
@jacka ja som tuuuu...no ja sa tak môžem vypekať :wink:
23. okt 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka @jacka ibaže by sme si zapli rúru a dali sa tam...to je to pravé vypekanie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mamy, hlod dnešného dňa: Denisko berie v škole rozkladanie čísiel.....Denisko, predstav si, že tá2-ka sú dve jablká.....ako ich rozdelíš.....dve jablká? no...na dve hrušky....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka ..fúha ty sa musíš prezliekať keď ideš na obed? :frowning2: ..to je teda fajn strata času :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a to máte nejaké nariadenie? :confused:

@denisenko @jacka..dievčatá hocikedy sa s vami podelím o pozitívne myslenie :slight_smile: :wink: :wink:

@jacka ..a teba kto naviedol robiť také hnus jedlo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: .....nejaká prajná suseda?? :grinning: :grinning:

@denisenko ..Denisko je inak šikovný :grinning: :grinning: :grinning: ......ale tam sú dôležité tie dve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....čo tam po hruškách :wink: ....a oni už rozkladajú?? :confused: :fearful: :fearful: :fearful:
23. okt 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 presne tak...vraj ostane kuriatko chrumkavé.....pekná korčička...........ale to že je hnus na entú....to nepovedala.............teda na čom musel muž vyrastať.....tomu to chutí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dve hrušky...........................no inak by ma šiblo.....ale takto sa aspon zasmejem :wink: :wink: :wink:
23. okt 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 najlepšie každý den..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. okt 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 hej.....dneska rozkladali 2 a 3.....som sa tiež čudovala....... :confused:
@jacka aj ja som už sto krát videla ten recept...tak vravíš že humus? :confused: ....no, tak díky, aspon ma to už lákať nebude... :sweat_smile:
23. okt 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..akurát sa tu vypytujem Liluši na rozkladanie čísel a ona, že ani neviem o čom hovoríš :grinning: :grinning: :grinning: ...takže naši to ešte nerobili...ale videla som v matike, že začali sčitovať :slight_smile:

@jacka..ty máš vlastne chlapcov do kedy doma? ......už nemajú teplotu?
23. okt 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...ideme kakavkovať a do hajan.......dobrú noc :pensive:
23. okt 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 naši sčítavali do 5...a teraz sa začali učiť rozkladať.... :fearful: ...pijete kakavko????...u nás neprešlo.... :angry: ale pohár mlieka musí byť.. :slight_smile: a Simonko flaša riedkej kaše a spí...aspon na hodinu určite.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte mu dávam pár dní a ak sa nemieni učlovečiť, pojde len na fľašu.....bohužial, aj ja mám svoje hranice...... :grinning:
23. okt 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 dobrú nocku... :wink:
23. okt 2012 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 veru musíme sa! Sme v bielom a v infekčnom prostredí. A do jedálne chodí veľa ľudí z iných firiem. Jednoducho sa nemôžeme pohnúť z nášho poschodia v bielom.
@jacka ja mám tiež rada grilované kuracie krídelká s medom...len to dosť horí...
@denisenko ani naši ešte nerozkladajú čísla. tear zatiaľ píši len č. 4. Dnes kreslil 4 veci, ktoré potrebuje kráľ. No úžas...
23. okt 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka a čo nakreslil???
23. okt 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku, maminky..idem off a smer kniha paragraf číslo 25 až 60... :frowning2:

pekné sny
23. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 mám doma oboch.....vytešujem sa s nich :wink: .......aj ked neposlúchaju.......lubim ich....... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

@denisenko neboj nič zvládneš to......ved si superdvojmama.........veríme :dizzy_face:len sa pekne uč....zíde sa ti to :dizzy_face: .....................vieš čo vela zlých jedál som jedla....ale toto je na prvom mieste......som nebola to schopná zjesť...........len pred detmi....ale aj oni to hádzali psovi :wink: :wink: :wink: ..........................a pokial že máš hranice :dizzy_face: do roka a do dna :grinning: :wink: :wink:

@utka ten med som dala len 10min pred koncom..........takže nezhorelo......škoda kuriatka :frowning2:
idem aj ja ..........dobrúúúúúú........
23. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok