Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
utka
23. okt 2012
@denisenko žezlo, jablko, korunu a trón...
utka
23. okt 2012
Aj vám dobrúúúú...
denisenko
24. okt 2012
dobré ránko 😉
utka
24. okt 2012
Dobré ránko...
@denisenko dnes si ma ty predbehla? ]-(
utka
24. okt 2012
@denisenko 😃
denisenko
24. okt 2012
@utka 😃 😃
utka
24. okt 2012
@denisenko aká bola noc?
jacka
24. okt 2012
ahojte.....

tak dnes ste ma predbehli obe.... :-p .................nemožete spávať...deni 😉
denisenko
24. okt 2012
@jacka trafila si presne..nemožeme spávať 😃 😃 😃 😃
@utka des ako vždy....no comment..radšej...ale tentokrát to bolo viac menej tým, že prvý krát v tomto roku sa u nás objavil komár...... :-p :-p :-p vážne.....pišťal mi okolo hlavy celú noc...... :-S :-S :-S ...ale už je po nom... 😃 😃 😃
jacka
24. okt 2012
@denisenko vidím ťa 🙂
denisenko
24. okt 2012
@jacka ako chalani??? kedy do školky???? =-) .....baby....čo zas dneska variť? mna už to nebaví....... :-p
denisenko
24. okt 2012
@jacka ja viem, ako správna mama...oči všade...jasné že ma potom vidíš........ 😃 😃 😃
jacka
24. okt 2012
@denisenko ktože ti v tom bráni.... 😃 😃 😃 😃 😉 .....................................tie hnusné bzučiace potvory ma dokážu v noci riadne nas....ť........ :-p ......
jacka
24. okt 2012
@denisenko v pondelok.........idú.....to varenie....uff......kyslé krumple....a mám aj trochu mäska na rizoto..... 😉
jacka
24. okt 2012
@denisenko ........ x-) x-) však aj ty máš oči všade..nie 🙂
denisenko
24. okt 2012
@jacka ale mna najviac nase...kalo to, že celé leto som nevidela ani jedného a teraz??? nemali už dávno niekde zaliezť? našťastie nepoštípal...ani na Simonkovi som nič nenašla...... 🙂
denisenko
24. okt 2012
@jacka až v pondelok....si užiješ..... ]-( ....kyslé krumple...sm,e mali minulý týžden...... 😃 vlastne, polievku má...robila som včera rascovú s vajíčkom...Denisko si nakázal.....ale niečo druhé, takle aby vyhovelo aj tej preberčivej potvorke.... :-p :-p už aj parené buchty z mrazáku došli....tak zas asi skončím na palacinkách...lenže...výživová hodnota nula bodov..... :-S
denisenko
24. okt 2012
ešteže kocúrovi stačia len granule...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
24. okt 2012
@denisenko my máme komáre asi mesiac.....každe ráno zabijem jedného...taký rituál hnusný :-p
jacka
24. okt 2012
@denisenko užijem si ich.....ale Peťko je ešte spolíkavý....nech sa riadne prelieči....a zas počúvať krepu učku nechcem....,....................MAťko nechce sám.....aspon je Peťkovi veselšie..............palacinky som robila včera....asi len jedna ostala :-p

kocúr nie ej náročný 😃 😃 😃
denisenko
24. okt 2012
je koniec oktobra....pošleme Marušku na jahody?????....u nás ešte sú...... 🙂 🙂 🙂
leninka75
24. okt 2012
ahojte!!..kto ma vidí??? 😃 😃 😃 😃
jacka
24. okt 2012
@leninka75 ja 🙂 x-) .....................
leninka75
24. okt 2012
..Lolka má fajnú nádchu, jupi :-p :-p 😞 😞 😞
jacka
24. okt 2012
viet čo urobili....pokial som vysávala čerpiny s kompotovej misky.........rozpárali plyšovu hračku.......a u nás doma sneží ]-( ]-( ]-(
jacka
24. okt 2012
@denisenko mnam pošli..... x-) x-) x-) ...expresne rýchlo 🙂
jacka
24. okt 2012
@leninka75 ju nechala doma?.........skoro sa vyliečte......čo jej dávaš?
leninka75
24. okt 2012
@jacka ......čože urobili tí tvoji zbojníci??? :-N :-N :-N ........misku to ešte chápem, ale ako rozpárali plyšáka???? :-N :-N 😃 😃 😕 😕 ........nehrali sa na patológov?? 😃 😃 😃
leninka75
24. okt 2012
@jacka ..tak inak 😉 ..Laurinka má nádchu 😞 .......navarila som jej čajík pri nachladnutí s medom a rozmýšľam, že ešte urobím bazovo - lipový s medom a striekam jej olynth a vysávame 😞 😞 😞 ......pre istotu som nachystala sirup od teploty........
jacka
24. okt 2012
@leninka75 inak??? =-) ....................len nech nemá teplotu?.......