• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@denisenko žezlo, jablko, korunu a trón...
23. okt 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Aj vám dobrúúúú...
23. okt 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko :wink:
24. okt 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobré ránko...
@denisenko dnes si ma ty predbehla? :angry:
24. okt 2012 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
24. okt 2012 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. okt 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aká bola noc?
24. okt 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

tak dnes ste ma predbehli obe.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................nemožete spávať...deni :wink:
24. okt 2012 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka trafila si presne..nemožeme spávať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka des ako vždy....no comment..radšej...ale tentokrát to bolo viac menej tým, že prvý krát v tomto roku sa u nás objavil komár...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vážne.....pišťal mi okolo hlavy celú noc...... :confounded: :confounded: :confounded: ...ale už je po nom... :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko vidím ťa :slight_smile:
24. okt 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako chalani??? kedy do školky???? :confused: .....baby....čo zas dneska variť? mna už to nebaví....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ja viem, ako správna mama...oči všade...jasné že ma potom vidíš........ :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ktože ti v tom bráni.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .....................................tie hnusné bzučiace potvory ma dokážu v noci riadne nas....ť........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......
24. okt 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko v pondelok.........idú.....to varenie....uff......kyslé krumple....a mám aj trochu mäska na rizoto..... :wink:
24. okt 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ........ :dizzy_face: :dizzy_face: však aj ty máš oči všade..nie :slight_smile:
24. okt 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale mna najviac nase...kalo to, že celé leto som nevidela ani jedného a teraz??? nemali už dávno niekde zaliezť? našťastie nepoštípal...ani na Simonkovi som nič nenašla...... :slight_smile:
24. okt 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka až v pondelok....si užiješ..... :angry: ....kyslé krumple...sm,e mali minulý týžden...... :grinning: vlastne, polievku má...robila som včera rascovú s vajíčkom...Denisko si nakázal.....ale niečo druhé, takle aby vyhovelo aj tej preberčivej potvorke.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aj parené buchty z mrazáku došli....tak zas asi skončím na palacinkách...lenže...výživová hodnota nula bodov..... :confounded:
24. okt 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ešteže kocúrovi stačia len granule...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko my máme komáre asi mesiac.....každe ráno zabijem jedného...taký rituál hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko užijem si ich.....ale Peťko je ešte spolíkavý....nech sa riadne prelieči....a zas počúvať krepu učku nechcem....,....................MAťko nechce sám.....aspon je Peťkovi veselšie..............palacinky som robila včera....asi len jedna ostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kocúr nie ej náročný :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
je koniec oktobra....pošleme Marušku na jahody?????....u nás ešte sú...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. okt 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte!!..kto ma vidí??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja :slight_smile: :dizzy_face: .....................
24. okt 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..Lolka má fajnú nádchu, jupi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. okt 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viet čo urobili....pokial som vysávala čerpiny s kompotovej misky.........rozpárali plyšovu hračku.......a u nás doma sneží :angry: :angry: :angry:
24. okt 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko mnam pošli..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...expresne rýchlo :slight_smile:
24. okt 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ju nechala doma?.........skoro sa vyliečte......čo jej dávaš?
24. okt 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......čože urobili tí tvoji zbojníci??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ........misku to ešte chápem, ale ako rozpárali plyšáka???? :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :fearful: :fearful: ........nehrali sa na patológov?? :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tak inak :wink: ..Laurinka má nádchu :frowning2: .......navarila som jej čajík pri nachladnutí s medom a rozmýšľam, že ešte urobím bazovo - lipový s medom a striekam jej olynth a vysávame :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......pre istotu som nachystala sirup od teploty........
24. okt 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 inak??? :confused: ....................len nech nemá teplotu?.......
24. okt 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok