• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

27. marca 2017 
@leninka75 nenudím sa s nimi....dnes hádam ani nenavarím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ----------............netuším ako to urobili.........ani na nenapadlo na nich kuk ked kričali že sneží...........a teraz tu behaju s vysávačom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 no hádam sa nejde pridať k nám do klubu bacilov.....ako...máme vás radi, ale nemusíte byť všade..... :grinning: :grinning: :grinning: Lolka nech sa drží...maminka, navar kopec čaju...mm zaberie vždy čaj.....a ked nie, tak umiera.... :grinning:
@jacka....u vás ako vždy všetko v predstihu...aj sneží...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tiež som zvedavá, ako sa im to,podarilo....
24. okt 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak...nech pekne po sebe upracú...Denisko pravidelne na koberci plastelínuje...potom to musí všetko vyčistiť...vcedierko, kefka a ide.....a ked namrví aj vysáva.....nemáme doma černocha, čo by to urobil za neho.... :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Lolka je doma s leninkou, takže zase si to trochen doplietla :wink:
24. okt 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka šikovní chlapci :grinning:
U nás je dneska hnusne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...to vieš mi sa pcháme aj keď netreba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......čo budeme horší??? :grinning: :grinning: :grinning: ......
24. okt 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tak už len stromček a máte vianoceeee!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......našťastie zatiaľ bez teploty :slight_smile: ......
24. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..brrr plastelína :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....fajne sa roznáša keď je prilepená na papučkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :confounded: ....už si vymyslela čo ideš variť?
24. okt 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .....veru ani u nás to nevyzerá na slniečko :frowning2: ..a to majú ísť z družiny niekam do lesa opekať :unamused:
24. okt 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 variť??? ...noooo....práve som došila Simonkovi dekový spací vak...tak sa vytešujem...a čucháááám.....ktorý zo susedov zas páli????.....a to moj obed.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tarhoňa so sojou....
24. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....ty si v šití samouk??? :slight_smile: ........a už by si to na susedov hádzala :grinning: :grinning: :grinning: ......dal sa obed zachrániť??
24. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka7 hej, samouk. :slight_smile: ..obed bol výborný.... :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..takže Niskovi musíš variť druhý?? :slight_smile: :wink: ......
24. okt 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..inak tvoj muž je na chlapa dobrý pacient keď mu zaberá už čajík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...pomóc Lolka mi tu vyjedá práškový cukor :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... a je všade, na nej, pod ňou, pred ňou...bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale je blažená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
....idem to upratať a šup pre Lilku...
24. okt 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
som dnes čakala slniečko.....a nič...asi ani nebude..... :frowning2: :frowning2: ..........
24. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 príjemne upratovanie..... :slight_smile: vidím že aj ty máš doma aktívne dieťatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..nie, nevarím druhý...Nisko bude mať aj tak palacinky..... :slight_smile: ...moj muž...a ked ti poviem, že to mu poradila moja mamin, taký čaj...tak si predstav, čaj a od svokry....vždy vylieči...to je zázrak prírody, čo?????...a si si istá že je to práškový cukor???? :grinning: :grinning: :grinning: ...ked je blažená..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka nič si z toho nerob, ani u nás nie je..ale je teplúčko bola som pre Niska v škole a aj bundu som vyzliekala po ceste.... :slight_smile:

jáj, mamky...prišli mi balíčky z bazárika....bodynka pre Simonka...normálne som až prekvapená, ako možu byť body nosené deťmi v Simonkovom veku v takom super stave....od nás už len do koša...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko tu ani teplo nie :cry: .....................ty to prečo hádžeš do koša...... :grinning: :grinning: :grinning: len aby si aj Simonka tam nehodila :wink: :wink:
24. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
24. okt 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. okt 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme tu teplúčko...som bola zakuriť :slight_smile: .............ani von sa mi nechce...... :unamused:
24. okt 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..tak to musí byť fajný čajík!! :dizzy_face: :dizzy_face: ........žeby sme mali doma niečo o čom neviem :grinning: :grinning: :grinning: ........

@jacka ...len sa vyhrejte :slight_smile: ..aj tu sa už pomaly chystá do kotla :dizzy_face: ..len kedy sa zapáli netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

.....inak máme teplotu :frowning2: ..na obed vyskočila na 38 :frowning2:
24. okt 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 uha...cukor tuším nezabral.... :frowning2:
24. okt 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ach jááj :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..............aspon klesá?......ste ani vonku neboli že?......rýchlo sa vyliečte....
24. okt 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aký cukor?.... :confused:
24. okt 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tí moji zlobríčkovia sú ešte vonku a to nepočujem nič íné.....len to je moje.....mamííííííííí..........a nieeeee........a toto mi zobral.....jááááj....nech je už večer dnes.......lebo ma odvezú..... :angry: :angry: :angry:
24. okt 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kuk.......... :slight_smile:
24. okt 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok