• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
táááák s deťmi som urobil poriadky aspon 5min. tu bude ticho :angry: :angry: :angry:
25. okt 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..jedošia už od rána??? :angry:
25. okt 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..viete čo sa mne včera stalo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..išla som robiť muffiny, otvorím balík múky a kukám, že prečo je tam kmín :grinning: ...a kuknem lepšie a samý chrobák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....bleee.......roky kupujem jednoťácku múku, nikdy sa mi to nestalo až teraz fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to si mala v novej múke???...fúúúj...ja jednoťácku nekupujem...nie že by som proti nej niečo mala, len muku poväčšine pri veľkom nákupe a a ten sa robí v Tescu.... :slight_smile: ...Lolka je herečka, vidíš ...cukor účinkuje...len trošku neskor...aj ja si asi otv orím, nejako ma bolí hlava..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...s tým vychádzaním na cesty dám vedieť, ešte mi musia zavolať, či ten utorok platí alebo čo...lebo zrejme som jediná, kto može...a vraj musíme byť aspon 2... :frowning2:
@jacka ..hnevajú ťa???...čo si im povedala?? :grinning:
25. okt 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka my tiež sad dopujeme liekmi...ani sa mi nikto nečudujte....Denisko nelubi zeleninu, ovocie raz do týždna a aj to musí mať chuť.....potvora... máme Marťankov, probiotiká, vitamín C a Panthenolové tabletky....normálne ranajky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rakytník?.... :confused: :confused: :confused: ak pomože, daj vedieť..ozaj a ten imunoglukán...pomáha??
25. okt 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ..veru nový balík :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....neverila by som čom tým našim deťom zaberie na chorobu :grinning: ..koľko budeš mať jázd??..aj máš nejaký predbežný termín ukončenia autoškoly?...marťanov to aj my a večer imunoglukán :slight_smile: ..ja s ním mám dobré skúsenosti :slight_smile: .....ale podľa mňa je všeko indi-vindi..niekto chváli niekto nadáva :wink:
25. okt 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko povedala...že ešte raz sa budu hádať...tak odídem..hádali sa a schovala som sa..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 riadne prekvapenie....fúúj....aj si bola reklamovať?.....potom si ich piekla?.....
25. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko imunoglukán nepomáha..... :wink:
25. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ako tak kukám tak my jediný sme bez dopingu......
25. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :slight_smile: vidím ťa....
25. okt 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ha, to zaberá jediné aj u nás...že bud odídem ja alebo sa odsťahuje on.... :grinning: :grinning: :grinning: ..bez dopingu...aspon máš viac E v penaženke..... :grinning:
@leninka75 a to aj mna zaujíma...reklamovala si???...jázd budem mať ....asi 18 krát po dve hodiny... termín ukončenia..no, ked to všetko zvládnem, to je idividuálne :cry: :cry: :cry:

inak...ja už som po obede..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ale ty sa isto niečím dopuješ, ked máš taký dobrý zrak.... :grinning:
25. okt 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja sa nehrám....kým sa tu rehlím, zas mi vykypel Simčov obed...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
25. okt 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko prečo toto :cry: :cry: .......................to každý den budeš jazdiť?..či ako?...............................že ...ododnes sťahujem ich..... :grinning: :grinning: :grinning: ................že viac E ...škoda že ich tam nevidím....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................čože po obede?.....prečo?.....
ti to poviem a budeš ma vidieť aj ty.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko čo mu varíš?....
25. okt 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jááj, šak do penaženky kukaj a nie na koníka.... :grinning: :grinning: :grinning: ...jazdy len ked sa stretne moj volný čas s inštruktorovým...je nás vela...ale to neva....chodím tam mesiac a má to trvať 3....a bežne sa stáva že aj 5, pokým si človek nie je istý, že je naozaj pripravený.....majú: individuálny prístup k žiakom.... :grinning: :grinning: :grinning: ..prečo po obede? lebo som bola hladná...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..varí,...mrkva, cestoviny a cuketa.......trošku zeleninky, nech má zas čím pluť široko daleko..... :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no doping musí byť. Aj ja som spokojná s Imunoglukánom. A ten Rakytník mu už dávam, ale ostatné tiež. Viki tiež nechce ani zeleninu a z ovocia iba banán a jablko :frowning2:...
25. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to máš nejako veľa jázd, či? ja už si nepamätám koľko som mala...
25. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to sa ti asi zdá...my nemáme vobec trenažér..všetko len v aute....
25. okt 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja používam imunoglukán od Lilkiných dvoch rokov,ale len sezónne na jeseň a na jar.....a stále bojujeme s kútikmi, tak skúšam aj marťanov..Lilka síce zje aj zeleninu aj ovocie, ale žeby to stačilo pokryť to čo jej organizmus potrebuje silno pochybujem ......
25. okt 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..a ako budeš vedieť, že ten rakytník je dobrý?.....
25. okt 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja som bola na trenažéri raz. A jazdy som mala už aj keď sme mali teóriu...Nikdy nezabudnem na začiatok jázd. Prvú jazdu som bola na parkovisku a na ďalšiu sme už šli do ulíc... :grinning:
25. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ved aj my sme to už dávno mali mať, len niečo do toho prišlo...ale nevadí, ja sa neponáhľam...
25. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 s kútikmi? nedávaš jej riboflavín? a aj panthenol je na to....
25. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..áno začali sme teraz prvý blister.....uvidím či zaberie ......panthenol som nevedela, ale už viem :slight_smile: .......inak keď si dne s taký hladoš prídi na obed ryba + opekané zemiačky + kapustovo - cviklový šalát :wink: ...chcééš? :slight_smile: :slight_smile: .......
....som zvedavá, aký budeš mať pocit 1x za volantom :slight_smile:...ja len si na to pomyslím, tak brrr :frowning2:
25. okt 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..múku som nereklamovala :frowning2: ....som nevedela či by mi to zobrali aj bez bloku :confused: .......ale dnes som im to povedala a že mala som priniesť :unamused: ..
25. okt 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...už sa obliekam..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..no, ja som tiež mávala problém s kútikmi, celú pubertu a preto viem o riboflavíne a aj to, že sa musí využívať celé balenie..... :dizzy_face: a ten panthenol....ja ho dávam Deniskovi kvoli aftám, na sliznice a podobne...ale je tam aj napísané, že je to vitamín štíhlosti a fitnesu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
maly by som ísť vyvenčiť seba a Simonka...ale do toho hnusu sa mi nechce...také akési pochmúrne je to tam......
25. okt 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ...tak to ten panthenol idem jesť na kilá :grinning: :grinning: :grinning: .......
25. okt 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..rybu máš naloženú, tak v rámci venčenia skočte sem za kopec :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok