• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. mája 2017 
...dnes mi to varenie nejako ide..ešte som aj zeleninu podusila :slight_smile: ......
25. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nebudem vedieť. Rakytník obsahuje veľa vitamínu C, tak preto mi ho dávam...Rybku by som si dala...
Tak aj ja si idem kúpiť Panthenol :wink:
25. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
My máme dnes o ničom obed. Vôbec neviem, čo si dám. Ale asi zvíťazí Restovaná kuracia pečienka na cibuľke, tarhoňa, kyslá uhorka
25. okt 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pekne ste popísali.......len sa pekne dopujte..... :grinning: :grinning: :grinning: .............ja ich budem liečiť ked budu chorí :grinning: :grinning: :wink: ......................u nás každý večer jablčko...hruštička.....banán.........von ked sme lúskame orechy...... :wink: ...to papá len Peťko :slight_smile:
25. okt 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka a prečo im nedávaš nič? Nechceš?
25. okt 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka nechcem....... :wink: .........nech sa bránia .......... :slight_smile:
25. okt 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka čo máš na obed?......zajtra musím variť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2012 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka mala som restovanú kuraciu pečienku s tarhoňou...dnes som neoddelila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nevadííí.
25. okt 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ozaj ved si písala.... :wink:
25. okt 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka pohodaaa...napíšem ešte raz :wink:...
25. okt 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juj to je hnus vonku..... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................budem musieť tam ísť s nimi aspon trošku..... :confounded:
25. okt 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 už som bola na ceste k vám, ale som sa vrátila....vyzerá, že bude pršať a ja nemám dáždnik.... :sweat_smile:

normálne kukám z okna, že začne snežiť...aspon tu to tak vyzerá....neviete náhodou niekto kam som poupratovala čižmy?????? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka pošlem ti na zaučenie aj toho mojho aby vidl že aj ostatné deti papajú ovocie..nielen maminy.... :slight_smile:
25. okt 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj aj môjho pošlem @jacka
25. okt 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka tak tak.....nech ich dá na poriadok.... :wink:

mamky, bordel v celom byte...riady neumyté, nákup nevybalený..školská taška rozložená, veci z nej na stole.....ale to ticho....nahnala som ich oboch do postele :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vyložím nohy a kašlem na to.... :grinning:
25. okt 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka
@denisenko len pošlite :slight_smile: :slight_smile:

to akoby si bola u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
25. okt 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka neboooj...dlho nepospali... :grinning: ale každá minúta sa ráta....... :grinning: ..som si pustila pesničky že 90-te roky, nech si pospomínam na svoje discočasy a tam že nápis: OLDIES...to čo ako toto?????????????
25. okt 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
je niečo vo vzduchu alebo ja som podráždená :angry: :wink:
25. okt 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: vitaj starenka :grinning: :grinning: :grinning: :wink: .........................ja ked to pustím tak Maťko hned...to je strašné daj to preč.... :confounded:
25. okt 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
poradte niečo na zajtra uvariť.....som v koncoch :unamused:
25. okt 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj ja...a už nemám ani polievku...ale v mrazáku su gulky v rajčinovej omáčke a knedla..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a sme po večeri...deti umierali hladom ...a skoro nič nezjedli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

@denisenko mnam to by som si dala...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....ale velmi si mi neporadila :frowning2: :wink:
25. okt 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko snežilo u vás?
25. okt 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vravím Peťkovi...vyhod ten papier do koša....................odpoved: s tebou sa nevyprávam........ :angry: :angry:
25. okt 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka u nás nie..len mrholilo....a stále mrholí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....moja srdcovka..... http://www.youtube.com/watch?v=ovVPmm7_Ezg
25. okt 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka čo si mu urobila????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Denisko práve dojedol parené buchty.... :slight_smile:
25. okt 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko jáááááááááááááááá...čo si nič som mu neurobila........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to on.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko velmi krásne..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................to mi pripomína ked sme s mužom začínali :grinning: :grinning: :wink:
25. okt 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šááák to to..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ako Denisko v škole....páči sa mu?....
25. okt 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok