• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
@denisenko hééj aj ty??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a ták kusok romantiky možem..... :slight_smile: Denisko...kapitola sama o sebe..ani sa nepýtaj.....čo ho baví, to mu ide, čo ho nebaví, tak odflákne..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zlatá školka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
idem robiť párky v rožku.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. okt 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
...vy si púšťate pesničky ja som si pustila angeliku 2 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:......

@jacka..už sa s tebou krpec baví ? :grinning:

@denisenko.......si prišla o dobrý obed :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......

....kto chcel tipa na zajtrajšie varenie?.........u nás bude cesnaková polievka a kuracie na smotane s kolienkami :slight_smile:.....
25. okt 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 si mi neodložila do mrazáka??? :grinning: :grinning:
@jacka ozaj, ked si sa pýtala, či sneží...u vás snežilo???? :grinning:
25. okt 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no mnam to vyzerá skvelo.......zajtra bližšie pokukám...teraz ledva vidím :wink: :frowning2: :unamused: ........................nie nie u nás nie....len včera v obyvačke........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................. :grinning: :grinning:

@leninka75 to my nezjedia....len omáčku... :frowning2: .....ale polievka može byť :slight_smile: dikes...............jasné že baví.....mu dám :angry: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......................ten je riadne zahlieneý zajtra nejdem von...... :frowning2:
25. okt 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mizím.........dobrú noc..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko.....

konečne piatok...hurá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2012 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :slight_smile: Denisko v škole, prádlo požehlené, dalšia práčka vyvesená, kúpelka a balkon vydezinfikované a umyté, obed pre Simonka hotový....fazuľova polievočka sa varí...tak vás idem kuknúť... :wink:
26. okt 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ha ha...že piatok.... :grinning: :grinning: :grinning: @utka ....piatoooooooooook....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2012 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!

@denisenko ..to akože od kedy makáš??? :sweat_smile: :confused: :fearful: :sweat_smile: :dizzy_face: :fearful:

@jacka..mne zasa zjedia len čisté kolienka :grinning: :grinning: :grinning:......ale muž sa odlíže až za ušami :grinning:.......Peťkovi sa nelepší?
26. okt 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..jaaaj dievčatá, naša pani učiteľka začína vystrkovať rožky :frowning2: :angry: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......zasadla si na jedného chlapca stále má niečo do neho, včera mu vraj vymazala jednotku a dala mu namiesto nej výkričník :frowning2: ......výkričníky mu bežne dáva keď náhoodu urobí na úlohu niečo naviac, zabudne si karty z matematiky a podobne.....nepáči sa mi čo s ním robí :angry:........jeho mamina normál neuvažuje, že ho dá do školy do Považskej ........a to som si o nej myslela, že je to skúsená pani učiteľka čo takéto veci nerobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:.......
26. okt 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..vidííííím ťa!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no vyspali sme sa "super" takže o pol šiestej som to úplne vzdala, hodila do seba kávičku, paralen na bolenie hlavy , odignorovala som Simčove mrnčanie a šla niečo robiť, kým som správne naštartovaná...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to vážne??? a má aj dovod tá pani učitelka? a mamina sa nerozprávala s nou? alebo s niekým nadriadeným? či aj tu funguje...tvrdenie proti tvrdeniu????
26. okt 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..počuj teraz keď posunú čas, tak v nedeľu budeš fungovať tak od štvrtej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :grinning:
.......vieš ten chlapec je chlapec :slight_smile: , živší, ukecaný, športovec, hrá hokej za PU, páli mu to, tak neviem čo na ňom učke nesedí........jeho mamina ešte čaká, ale podľa mňa tak budúci týždeň hodí reč s učkou...lenže pochybujem, že niečo dosiahne :frowning2:........proti tejto učke minulý rok spisovali rodičia petíciu, že psychicky deptá deti......a riaditeľka to vyriešila tak, že ju dala nám prvákom za triednu a tej inej triede dala učku čo mala byť naša......napísala som to tak, že sa dá pochopiť? :pensive:
26. okt 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...nerob fóry, videla som ťa :slight_smile: :angry:
26. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..varíš Simkovi každý deň čerstvé?
26. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak to je silná káva takto zrána.... :confounded: ..nie, každý den nie...ako vydá..... :grinning: :grinning: :grinning: ...už som zas za krásnu...vlasy zafarbené...ešte som to nevidela suché, ale zrejme žiarivo červené..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moc sa to nepodarilo.... :confounded:
26. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 som.......tu....musela som sa vzdialiť.......potom trošku von s nimi......nazbierali sme zas lístie....dali do knižky......a niektoré maluje.....
to je strašné čo si písala........ :frowning2: :frowning2: :frowning2: až to zabolelo......ty si sa to od koho dozvedela?........mna by porazilo :frowning2:
26. okt 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko krááááááááááááááááááááááásne.......Simonko aký smejko.......dobrá farba.....kočka si.... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
26. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dakujem....Simonko ked nevrieska, tak sa len smeje... :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vidím ťa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čo robkáte?
26. okt 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak nech sa len stále smeje..... :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ty sa snažíš keď sa má tatinko vrátiť :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved musí byť kočka........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: síce je aj bez toho....... :slight_smile:
26. okt 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jááj bola som ešte aj na úpsvar.........aj som stihla navariť..............aká som :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
26. okt 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok