Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. okt 2012

@jacka šikovnica šikovná.... 🙂
@leninka75 nesnažím sa....včera som sa sťažovala, že mám vyrastené korienky a poriadne...vraj čo sa neobjednám ku kaderníčke.....vtipálek...mám ja čas????

jacka
26. okt 2012

@denisenko určite?...nechceš sa páčiť 😵 😵 😵 😵

denisenko
26. okt 2012

nám vyliezlo slniečko... 😵 idem po Deniska...to budem vonku žiariť 😀 😀 😀

denisenko
26. okt 2012

@jacka a tak on ma vraj najviac miluje v roztrhaných teplákoch.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. okt 2012

@denisenko aha ja som myslela že to svieti 😎 😎 😎 a to ty?:::. 😀 😀 😀 😉

jacka
26. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. okt 2012

a roztrhané tepláky som nenašla...tak som aspon hodila novú farbu...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja s teba nemožem 😀 😀 😀 😀

jacka
26. okt 2012

@denisenko ved tepláky sa daju rýchlo roztrhať.....pošlem ti Maťka on je expert 😀 😀

leninka75
26. okt 2012

@jacka ..brrr vy ste boli vonku? 😨 ...u nás je nepríjemný vietor, studený 😝 ......takých učiteľov by mali rovno vyhodiť a nikdy im nedovoliť učiť 😠 😖 .....poznám sa s jeho maminou, tak mi ona vždy porozpráva ... a o tej petícii viem z rady školy ☹ ..tiež sa bojím aby, náhodou sa jej na Lilke niečo neznepáčilo ☹ ......bola sompre Lilku a ten chlapec mipovedal, že zasa dne sdostal ďalší výkričník ☹ ......a Lilka mi povedala, že im učka písmenami rozdelila lavice na polovice a majú byť len na svojej polke 😨 😒

leninka75
26. okt 2012

@denisenko .....aj tak sa chceš páčiť 😝 😝 😀 😀 😀 ........sekne ti to 🙂 ......to je super, že Simko vrieska a vlastne sa smeje 😅 😅

leninka75
26. okt 2012

@jacka..ty čo vybavuješ po úradoch? 😨

jacka
26. okt 2012

@leninka75 predlženú RD aby som dostala aj prachy...... 🙂

jacka
26. okt 2012

@leninka75 smutné ☹ ☹ ☹ ..............................boli sme svieti 😎 😎

leninka75
26. okt 2012

@jacka .....mala si všetky papiere? 🙂

leninka75
26. okt 2012

..nejako mi tie týždne strašne rýchlo letia ☹ .......už len dva mesiace a koniec roka ☹ .....

jacka
26. okt 2012

@leninka75 na druhý pokus.... 😠

utka
26. okt 2012

Ahojteeee...
No ja som mala včera malý piatok, tým, že dnes nie som v práci.
Bola som na kerdiológii, všetko OK. Ešte ma objednal na kontrolný UZV v novembri a zase o rok k nemu na kontrolu. Ale vraj nie tak ako teraz, že o rok a ja si prídem po dvoch rokoch 😀 . Bola som aj u Vikiho doktorky nech mi predpíše aerius, aby som mala pečiatku na priepustke 😉. Pôvodne som chcela ísť k Imunoalerg., ale ako na potvoru dnes nerobí ☹.
@leninka75 to je hrozné to o tej učke 😠 !!!
@jacka si veru šikovnica.
@denisenko že aká kočka!!!???
Ja idem zajtra ku kaderníčke. Budem aj ja za kočku.
U nás je škaredo. A na Markíze dávajú lásku z pasáže 😉 ...

utka
26. okt 2012

Dnes idem po Vikiho o 13:30. Hrozne sa tešil, že pôjde skôr domov. A potom hurá k našim 😉

leninka75
26. okt 2012

@utka ...som rada, že máš srdiečko v poriadku!! 🙂 🙂 ......koľko potrebuješ pečiatok na celý deň jednu alebo dve?......jaj ďalšia romantická nostalgička , že láska z pasáže 😵 😵 😵 😵 😵 ........tak rozmýšľam, že si to už ani nepamätám 😔 .......

leninka75
26. okt 2012

@jacka ..dobrá si!!! 😵 😵 😵 .....to dostaneš klasický rodičovský? ...

@utka..ja som myslela, že zostávate v BA keď ideš ku kaderníčke 😨..ale asi ideš u vašich.....

jacka
26. okt 2012

@utka tak sa ponáhlajte....tu je 😎 😎 😎 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,super správička...... 😵

@leninka75 aha romantička.....to kedy stíhaš kukať 😀 😀...............neviem čo dostanem......hádam niečo pohodia z tej almužny........😝

utka
26. okt 2012

@leninka75 stačí mi jedna pečiatka, ale ja už na seba mám len dva dni do konca roka, tak dnes som ako doprovod, čiže na Vikiho. Nieee, nezostávame. Idem ku kaderníčke tam u nás...

jacka
26. okt 2012

@leninka75 vidím ťa

leninka75
26. okt 2012

@jacka ..to kuká utka 😉 ..ja sa zasa chystám na angeliku 3 😵 ......to je taký správny čas cez obed Lolka spinká, Lilka v družine, všade kľud 🙂......dnes si nevarila? 🙂.....či si bola ráno taká rýchla? 🙂

leninka75
26. okt 2012

@jacka ..to je dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
26. okt 2012

@leninka75 nie...ty si kukala...... 😀 😉 .................angeliku so Studenkovou?.....či český dabing?....

jacka
26. okt 2012

teraz som v šoku...kto čo kuká.......... 😕 😕 🙂

leninka75
26. okt 2012

@jacka ..volal mi švagor, že už má vianočné nákupy viac menej hotové 😅 ..som skoro na riť padla, že aký šikovný chlap 😵 ...to ja ešte len rozmýšľam, že čo komu 😒

jacka
26. okt 2012

@leninka75 varila som.........rýchlovku...zeleninovú polievku aj som si ju zjedla.......a cestoviny a syrová omáčka...........................a´viac menje aj my máme pre deti nakúpené.,.......ešte niečo na oblečko 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre