• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka šikovnica šikovná.... :slight_smile:
@leninka75 nesnažím sa....včera som sa sťažovala, že mám vyrastené korienky a poriadne...vraj čo sa neobjednám ku kaderníčke.....vtipálek...mám ja čas????
26. okt 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko určite?...nechceš sa páčiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám vyliezlo slniečko... :dizzy_face: idem po Deniska...to budem vonku žiariť :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a tak on ma vraj najviac miluje v roztrhaných teplákoch.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko aha ja som myslela že to svieti :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a to ty?:::. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
26. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a roztrhané tepláky som nenašla...tak som aspon hodila novú farbu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja s teba nemožem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved tepláky sa daju rýchlo roztrhať.....pošlem ti Maťka on je expert :grinning: :grinning:
26. okt 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..brrr vy ste boli vonku? :fearful: ...u nás je nepríjemný vietor, studený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......takých učiteľov by mali rovno vyhodiť a nikdy im nedovoliť učiť :angry: :confounded: .....poznám sa s jeho maminou, tak mi ona vždy porozpráva ... a o tej petícii viem z rady školy :frowning2: ..tiež sa bojím aby, náhodou sa jej na Lilke niečo neznepáčilo :frowning2: ......bola sompre Lilku a ten chlapec mipovedal, že zasa dne sdostal ďalší výkričník :frowning2: ......a Lilka mi povedala, že im učka písmenami rozdelila lavice na polovice a majú byť len na svojej polke :fearful: :unamused:
26. okt 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....aj tak sa chceš páčiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ........sekne ti to :slight_smile: ......to je super, že Simko vrieska a vlastne sa smeje :sweat_smile: :sweat_smile:
26. okt 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..ty čo vybavuješ po úradoch? :fearful:
26. okt 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 predlženú RD aby som dostala aj prachy...... :slight_smile:
26. okt 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 smutné :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..............................boli sme svieti :sunglasses: :sunglasses:
26. okt 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....mala si všetky papiere? :slight_smile:
26. okt 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nejako mi tie týždne strašne rýchlo letia :frowning2: .......už len dva mesiace a koniec roka :frowning2: .....
26. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 na druhý pokus.... :angry:
26. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteeee...
No ja som mala včera malý piatok, tým, že dnes nie som v práci.
Bola som na kerdiológii, všetko OK. Ešte ma objednal na kontrolný UZV v novembri a zase o rok k nemu na kontrolu. Ale vraj nie tak ako teraz, že o rok a ja si prídem po dvoch rokoch :grinning: . Bola som aj u Vikiho doktorky nech mi predpíše aerius, aby som mala pečiatku na priepustke :wink:. Pôvodne som chcela ísť k Imunoalerg., ale ako na potvoru dnes nerobí :frowning2:.
@leninka75 to je hrozné to o tej učke :angry: !!!
@jacka si veru šikovnica.
@denisenko že aká kočka!!!???
Ja idem zajtra ku kaderníčke. Budem aj ja za kočku.
U nás je škaredo. A na Markíze dávajú lásku z pasáže :wink: ...
26. okt 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dnes idem po Vikiho o 13:30. Hrozne sa tešil, že pôjde skôr domov. A potom hurá k našim :wink:
26. okt 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...som rada, že máš srdiečko v poriadku!! :slight_smile: :slight_smile: ......koľko potrebuješ pečiatok na celý deň jednu alebo dve?......jaj ďalšia romantická nostalgička , že láska z pasáže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........tak rozmýšľam, že si to už ani nepamätám :pensive: .......
26. okt 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..dobrá si!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....to dostaneš klasický rodičovský? ...

@utka..ja som myslela, že zostávate v BA keď ideš ku kaderníčke :fearful:..ale asi ideš u vašich.....
26. okt 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak sa ponáhlajte....tu je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,super správička...... :dizzy_face:

@leninka75 aha romantička.....to kedy stíhaš kukať :grinning: :grinning:...............neviem čo dostanem......hádam niečo pohodia z tej almužny........:stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 stačí mi jedna pečiatka, ale ja už na seba mám len dva dni do konca roka, tak dnes som ako doprovod, čiže na Vikiho. Nieee, nezostávame. Idem ku kaderníčke tam u nás...
26. okt 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidím ťa
26. okt 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to kuká utka :wink: ..ja sa zasa chystám na angeliku 3 :dizzy_face: ......to je taký správny čas cez obed Lolka spinká, Lilka v družine, všade kľud :slight_smile:......dnes si nevarila? :slight_smile:.....či si bola ráno taká rýchla? :slight_smile:
26. okt 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to je dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. okt 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nie...ty si kukala...... :grinning: :wink: .................angeliku so Studenkovou?.....či český dabing?....
26. okt 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som v šoku...kto čo kuká.......... :confused: :confused: :slight_smile:
26. okt 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..volal mi švagor, že už má vianočné nákupy viac menej hotové :sweat_smile: ..som skoro na riť padla, že aký šikovný chlap :dizzy_face: ...to ja ešte len rozmýšľam, že čo komu :unamused:
26. okt 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 varila som.........rýchlovku...zeleninovú polievku aj som si ju zjedla.......a cestoviny a syrová omáčka...........................a´viac menje aj my máme pre deti nakúpené.,.......ešte niečo na oblečko :wink:
26. okt 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok