Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. okt 2012

@denisenko kde si sa schovala?...... 😉
Denisko čo robí?.....

jacka
27. okt 2012

Maťko mi pomáha pokladík.................................. 😵

a prší a prší.....a leje 😝 😝

denisenko
27. okt 2012

@jacka nám chvílu nepršalo, tak som zobrala Simonka uspať do kočíka...jasné, že hned zas začalo...a stačili dve ulice a zaspal...dúfam, že nadlho....a Denisko...pomáha vykladať tatinkovi auto....doniesol ešte jednu celú domácnosť..akože kam to všetko dáme, ja neviem.... 😠

denisenko
27. okt 2012

@jacka Maťko robí cesto??? 😉 a muž ako? 😀

jacka
27. okt 2012

@denisenko tak nech ti spinká čo najdlhšie 🙂 🙂....................................no pána beka........teda aj to budeš potrebovať?....a to už vobec nikdy sa tam nevráti?.... 😕 ............................Denisko je riadny pomáhač....predpokladám že ti to dávaju do ruky a rob s tým niečo 😀 😉 ........................................hej hej robí cesto... 😵 😵 z lásky bude dobrá bábovka 🙂 🙂 pozývam 🙂 🙂

denisenko
27. okt 2012

@jacka ...hmmm...bábovečka...ale vaša je asi bezlepková, že?.....mne minule vravela sestra, že je už tak zvyknutá na bezlepkové veci, že ked jedla lepkový koláč, ktorý ona tiež robí, ale bezlepkový, tak ten "normálny" jej nechutil.... 😀 😀 😀 ja som akosi bezlepkovým veciam zatial na chuť neprišla... ☹ ...veru tak.....doniesol už úplne všetko....možno sa niekedy vráti, ak by bolo moc zle...ale isto nie tam, kde bol...aj ked na druhej strane, človek tam prežil 5 rokov medzi ľudmi, ktorí nás mali ako svojich...bolo ťažké odísť.... 😔

denisenko
27. okt 2012

@jacka ozaj, to si sa pýtala ako dlho mu bude trvať zjesť tie cukríky???,...noooo.....celý rok.... 🙂

jacka
27. okt 2012

@leninka75 aha ktože to sem zavítal.....vitaj 😵 🙂

leninka75
27. okt 2012

@jacka .zasa si ma hneď dostala 🙂 ..dík! 😉

leninka75
27. okt 2012

...prečítala som vás 🙂 ..jeden mužík šťastný doma 🙂 , druhý síce doma , ale zomierajúci 😀

jacka
27. okt 2012

@denisenko ja už nemám inú múku......len na chleba.......a súhlasím so sestrou........fakt sú niektoré koláče lepšie.......napr. tie vianočné pečivo.....je ovela lepšie......len sa velmi láme............a citiš aj v koláčoch že sú iné???......tam to tak velmi nie.......ale viac na kysnutom....................a mám strašne dobrý chlebík tak ak by chcela tak jej dám.... 🙂

ved to som chcela vedieť.........muselo to byť ☹ ☹ ☹ odtial odísť......druhý domov ☹ ☹

jacka
27. okt 2012

@leninka75 vy čo robkáte?:.... 🙂 ......................uvidím či prežije...... 😀 😀 😀

jacka
27. okt 2012

@leninka75 aj tu budeš dlhšie alebo hned zmizneš 😉

denisenko
27. okt 2012

@jacka presne tak....ťažko sa odniekaľ odchádza, ked sme sa tam necítili ako cudzinci....ale..už je to za nami....a pred nami...uvidííííme.... 😵 😵 😵 ......chlebík..neviem aký robí.....taký biely..aspon čo som videla....a chuťovo som ho neskúšala, ale moja mamina hej a vravela, že des...ale Samkovi chutí....tak daj, možno máš iný..... 😉 ...no...medovníčky bezlepkové chutia stráášne nášmu tatinkovi....každý rok im ich vyje 😀 😀 😀

denisenko
27. okt 2012

@leninka75 to je aké rýchle zhrnutie...a my tu píšeme od rána... 😀 😀 😀

jacka
27. okt 2012

@denisenko ed aspon cez ent budete spolu?.....možete ísť sem tam na návštevu?..nie?........................veru teraz vás čaká niečo zas inakšie.....ale ja nemám rada velmi zmeny ☹ ☹ ..............................
robím to ručne nie v pekárničke.......pol litra vody....do toho droždie nechať napučať...........ja robím z Mix B........pol kg zmiešať solou.....ak chce tak aj rascu....(moji vypluvaju)..........................ked napučí dať 2lyžice oleja pomiešať.........potom to vyliať do muky a vidličkou jemne pomiešať aby to vyzeralo ako cesto ale nie dlho...........a potom dať do formy......skor napatlať 🙂 ...dať do rury vykysnuť na 30mi na 40st.........potom predhriať ruru na 200...............strčiť tam cesto....potrieť olejom........a znižiť teplotu na 180.....pečiem asi 50--60min.....podla potreby...............výsledok ....nemá chybu 😵 😵

jacka
27. okt 2012

@leninka75 je preč..... 😔

leninka75
27. okt 2012

..ale tu som dievčatá 🙂 ..len staršia slečinka si zaželala hranolky, tak robím 🙂

@denisenko..to vieš stručnosť je moje druhé meno 😀 😀 😀

@jacka..boli sme doobeda na vianočné nákupy v ZA 😝 ....poviem vám to ja nemusím, nie som stavaná na behanie po obchodoch 😖 ..ale misia splnená a hlavne oblečko pre všetky tri nakúpené 🙂 ..už len nejakú 1-2 hračky a môžu prísť vianoce 😵

leninka75
27. okt 2012

@denisenko ..šéf neprehováral Peťa, aby zostal?.......

jacka
27. okt 2012

@leninka75 predsa si tu 😵 😵 😵

jacka
27. okt 2012

@leninka75 čo si pokúpila?.....ja toto tiež nemusím.....brrr ☹ ........................ešte nemožu...nemám poriadené 😀 😀

leninka75
27. okt 2012

@jacka...som 😵,al etaká nas..á 😠 😠 😠...ten môj muž je čitý 😠 😠 😖 😖 ..vieš čo robí??..leje jak z krhly a on mení kolesá na aute a podotýkam, že nemáme prístrešok 😝 😝 😠 😠 😖 😖 ...len nech mi tu raz kýchne!!! 😠 😠 ......ho rovno pošlem niekam!!

leninka75
27. okt 2012

@jacka ..obom nohavičky, menžestráky (ako sa to píše? 😨 ) boli zlacnené 😀 ......ponožky, sponky, gumičky a chcela som Lilke nejakú teplejšiu mikinu, ale nebola, tričká, legíny.......som rada, že sme išli lebo všade boli zľavy, takže sme veľa nakúpili za relatívne málo peňazí 😵 ......a dokonca ajmužovi rifle pod stromček 🙂 ....a teraz som listovala all toysový katalóg a páči sa mi tam taká hudobná podložka, tak asi poviem mamine nech kúpi Lilke 😀

jacka
27. okt 2012

@leninka75 stavme sa že nepošleš 😀 😀 😀 😀 .............................počuj .....oproti opravuju ...auto.......vieš čo maju nad hlavou....slnečník 😀 😀 😀 😀 ...daj mužovi aj ty... 😀 😀

leninka75
27. okt 2012

@jacka 😅 😅 😅 😅 ....tí chlapi sú fakt rovnakí 😅 😅 😅 ..aj on si chcel vystrieť, ale asi ho má nejako založený v pivnici 😀 😀 😀 ......

jacka
27. okt 2012

@leninka75 ja som tiež MAťkovi kupila....taká zateplené..ale asi to dostane skor ☹ ......kupim mu niečo iné..... 🙂 ..........ale pekne ste pokupili..... 😵 😵 aspon to už máš za sebou 😉 .................moj muž si bude kupovať sám.....milosť panička 😀 😀

jacka
27. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja umriem 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. okt 2012

@jacka ..tvoji čo robia? 🙂

jacka
27. okt 2012

@leninka75 😠 😠 😠 😠 😠 nepýtaj sa 😠 😠 😠 😠

jacka
27. okt 2012

@leninka75 akurát som ich rozsadila... 😠 😠 😠 sa ju jašia a sú celý mokrý..... 😠 😠 😠
tvoje poklady? 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre