• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka ..ja som super zateplené gate kúpila v tescu :dizzy_face: :dizzy_face: ..tieto z dneška sú nezateplené ale také pekné cukríkové farby..lilka dostane tyrkysové a lolka ružové :slight_smile:......a ešte som lilke kúpila také trbietavé silónky, tá z nich bude hotová :dizzy_face: :dizzy_face: ....vieš ja radšej kúpim drobnosti a potom sa zdá, že aký kopčisko je pod stromčekom :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka....však tí chlapi sú jak cez kopirák robení :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka.....dobre kúriš, zato sú mokrí :grinning: :grinning: ...moje baštia hranolky :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ved aj tam..... :dizzy_face: :dizzy_face: ...presne drobnosti...každý pobaliť zvlášť......a je toho neúúúrekom :slight_smile: :slight_smile: ....poznám dobre také finty :slight_smile: ..................................veru....len výzor je iný..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

moj muž kuri......to vieš chorý je......musí......ale páli plot....... :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 mnam.......pozvem sa možem... :slight_smile: :slight_smile:
27. okt 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ten chlebík vyzerá fajn... :slight_smile: dakujeme...odovzdám... :wink:
@leninka75 si sa nepomýlila? vianočné nákupy???...ty si že ako v predstihu??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....šup sem!! :dizzy_face:
27. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......sa mi podarilo baby upichnúť k tete, tak som to využila :grinning: ..ale platí aj, že čo môžeš urobiť dnes neodkladaj na zajtra :grinning: :grinning: :grinning: ........asi som mala najskôr kúpiť sladkosti na mikuláša :fearful: :slight_smile: ......
27. okt 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ten chlebík je proste bezkonkurenčný.....a taký čerstvý zjedia aj polovicu bez ničoho......... :dizzy_face: :dizzy_face: ....čo ma velmi teší :dizzy_face: :dizzy_face: .............................ty si sa ked stratila?..............Simonko niečo pospinkal v kočíku?..........tatinko je už vybalený??

@leninka75 ......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dnes by som najradšej s nimi niekam vypadla...ale tak akurát pod kvapky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 veru to bude skor........ :slight_smile: ale zas to možeš hocikedy :slight_smile:
27. okt 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..idem sa trošku pohrať :slight_smile:
27. okt 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ale tak takú príležitosť treba využiť a hlavne, ked teraz sú zlavy...ja sa chystám v stredu na krv na endokrinologiu, Denisko bude v škole a Simonko to aj tak nechápe...zaparkujem ich niekde aj s tatinkom, a pojdem kuknúť medzi regály.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len dúfam, že to výjde.... :slight_smile:
27. okt 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka Simčo potiahol až pol hodinu...katastrofa..je dnes upišťanejší ako to počasie...neviem, asi mu ide hned ten druhý zub...no paráda...chlapov som poslala do Tesca pre minerálku a kedže sa nevedeli rozhodnúť, čo na večeru, tak nech kúpia kebab.....večer naládujem deti do postelí a urobím si romantikuš večer..aspon na polhodinu, lebo isto Simon začne už o 9-tej večer hladať mamu..... :angry: :angry: :angry: :angry:
27. okt 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko prečo na krv???? :confused: :confused: .................ja ked niečo naplánuje.,.....tak to nevyjde..... :slight_smile: ...................fíha ha....pekne pol hodku :wink: :wink: ..............................jééééj romatika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............................mala by si prísť ku nám aj ich mám upišťaných dvoch :angry: :angry: :angry: .....či troch pardon............... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................ja netuším čo budu jesť....Peťko asi bábovku......ale čo my..... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi nič....netroví....ušetríme.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................
27. okt 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Peťko si napchal vrecká s tými guličkami čo sa hádžu do jamy........ťahá ho to k zemi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka na kontrolu, kvoli tej štítnej...to asi budem chodiť každý mesiac do jedného roka po porode....pre istotu... :slight_smile:
...keby bolo len o tom, že čo večerať....tak si už možem dovoliť aj nejakú dovolenku na Seycheloch..... :grinning: :grinning: a ked k tomu prirátam každé "neviem" za obed......pojdeme celá rodina..... :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka sa bál že ho odfúkne..ved hlásili silný vietor.... :wink:
27. okt 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...berte ma so sebou :grinning: :grinning: :grinning: ........................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ved to to to........ten vietor...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Maťko sa hlási k pc......tak na chvílu mizím......idem upiecť zemiačiky v šupke.....slaninka a cibulka :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ..nooo aj polhodinka lepšia ako nič :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........tatino už o tom vie čo sa na neho chystá? :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..veru nákupy s bábätkom sú super, ešte to nechápe :slight_smile: :wink: ....ty si chlapo vvyhnala do toho nečasu?? :frowning2: ......varenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..10 min dozadu sa pýtam čo chcete zajtra: mäso na šamiňónoch s ryžou alebo rezne v zemiakov cestíčku s kašou :slight_smile: ......a hádajte?.....každý inak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a teraz, že vyber si :unamused:
27. okt 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..dobrá večera!! :dizzy_face: ..moje budú už len kakavko a nám robím šalátik :dizzy_face:
27. okt 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..lúčim sa dievčatá..........dobrú noc!! :slight_smile: :pensive:
27. okt 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte...
Konečne som dočítala...
My sme sa dnes boli s Vikim ostrihať. Teraz sa trápi s úlohou. A mali sme návštevu. Mojej ex-švagrinej sestra so skoro 5-mesačnými dvojíčkami-chlapcami. Júúúj, takí sú zlatučkí. Ja som varovala jedného a peťo druhého :wink:
27. okt 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja som ich nevyhnala...ale Simonko má "dobré" odpoludnie.....tak sa radšej sami ponúkli....len aby ho nemuseli počúvať a Denisko baviť... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka zemiaky v šupke so slaninkou...mnáám.... :wink:
@utka možno sa nalepí.... :slight_smile: aj vy tak bojujete s úlohami???? my dnes katastrofa...nie žeby nevedel...nechcel.... :confounded: :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..máš nový strih???...ukáááž.... :slight_smile:
27. okt 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dobrú nocku, idem aj ja.....dáme si s mužíkom pohárik vínka a pokecáme...v klude....ešte Deniska uložiť a konečne padla.... :slight_smile:
27. okt 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ..a čo ideš napokon variť.... :slight_smile:

@utka kde ste sa boli strihať?..........ako šli úlohy?...chcelo sa :pensive:

@denisenko nechce sa mu...to je horšie ako ked musí.. :wink: ...vraj pokeciame :slight_smile: .....nuž každý to inak volá... :slight_smile: :slight_smile: ....tak si pripite........pokecajte..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v klude :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú noc......pekné sničky.... :slight_smile: :slight_smile: ....nebudem tu sama kecať :grinning: :grinning: ..........zajtra máme budíček o pol 5tej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko
@jacka strihať sme sa boli tu neďaleko v jednej dedinke...foto nemám ako dať.
Úlohy v pohode, len niečo napíše, potom prestávka a takto to píšeme aj 3 hodiny. Ale dnes písal so starkým a celkom pekne.
27. okt 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kukuk..ahojte... :slight_smile:
kto nemá sniežik????
28. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka prečo o pol piatej??? čo mi zas ušlo????
28. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok