• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko my......ak je vela pošli ak nie.......tak nie :slight_smile: ..........................................lebo zvyknu vstávať okolo pol 6......a kedže ešte sme nie nastavený tak preto..........................aký bol pokec....prebrali ste všetko?...... :slight_smile:
28. okt 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka my máme tak..akurát..ale zimuuuuuu..........tak sa drží.......Denisko sa z neho vytešoval, len sme mu nedovolili ísť von, lebo kašle.... :angry: :angry: :angry: ....nooo..ani sme moc nepokecali, lebo Simonko už o 9-tej pišťal..tak sme šli spať aj my...ale zato v noci bol hore len 3 krát... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja nikoho neprestavujem...ked sme vstali, vstali... :grinning: :grinning: :grinning: ale sa nám ppodarilo pred siedmou ráno..starého času...takže po novom o 6-tej, čo vstávame vždy....tak žiadna tragédia...horšie to bude asi s tou tmou už o piatej..... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
28. okt 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. okt 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko juj tne vyzerá skvelo...aj chutí???.........................................aj tu je chladno.........a hnusne......vy máte aspon sneh....... :grinning: ......som s nimi bola chvílu vonku...a že brrrrrrrr......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................Simonko pekne pospinkal.....cítil tatinka.... :slight_smile: :dizzy_face:
28. okt 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tu už je tma teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj tu je tma a sivo... :confounded: ...chutí to výborne.,.ale ja som nerobila šlahačkovú plnku ale tvarohovú...také svieže... :wink:

nedeľa, a ja tu mám ako po bombardovaní..... :cry: :cry:
28. okt 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko neboj nič aj tu to tak vyzerá......... :wink: .......hlavne že máte dobrý koláčik :slight_smile: :slight_smile: ...aj Denisko jedol?......moji nemaju radi tvaroh :frowning2: :frowning2:
28. okt 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Sme domaaa...Viki ešte večeria. Ešte sprxa a šup do postele. len zdriemol cestou, tak neviem, kedy zaspí :confounded:
28. okt 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka vitaj domka.......aká bola cesta?
28. okt 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku..... :slight_smile: :slight_smile:
28. okt 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka celkom dobrá, len hrozne veľa áut.
Dobrúúúú...
Len 3 dni do roboty, teším sa :wink:
28. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :slight_smile: ...komu nesneží????...nám chumelí ako v zime.... :slight_smile:
@jacka koláčik bol výborný, aj Denisko sa prekonal a kúsok zjedol.... :angry: ...a tatinko pol plechu.... :grinning: :grinning:
@utka super, krátky pracovný týžden...v piatok máš dovolenku???
29. okt 2012 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
29. okt 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.....

@denisenko tu tiež sneží ale nemáme tolko snehu....hned sa topí :wink: ................zato hnusne je na výbornú :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................to by som mohla vyskušať....koláčik...ked chutil aj Deniskovi :slight_smile:
29. okt 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka už bolo vela aut?............. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........super že krátky.....odkedy sú prázdniny.......?..ani neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!
29. okt 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka..chlapci sú doma či v škôlke?.....kedy ste vstali?..my sme hore od 5:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko..som kukala do kalendára..a vy kedy oslavujete simonka?....na šimona??
29. okt 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ahoj..............v školke.....aj ked som bola na vážkach...či áno či nie....ale potrebuju medzi deti :wink: ..............................o pol 5.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale o 19 už ležali v posteli......pomaličky im to poposúvam :wink: ..................vy ako?......ty vieš odkedy sú prázdniny?...či od štvrtka či od kedy?:.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........
29. okt 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...
Aj ja sa teším, že je krátky týždeň. Prázdniny sú už v stredu. To bude Viki s manželom. Ja mám dovolenku v piatok.
Aj u nás sneží, ale všade je mokro, roztápa sa...
Ahaaaa...kukám von oknom, tak už ani nesneží...
29. okt 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka už v stredu? :sweat_smile: ...............................tak to máte taký hnus ako u nás..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....moje baby doteraz nejako nevnímali tie časové posuny, teraz 1x :unamused: ......a tvoj umierajúci muž, ako ?? :grinning: ....tak už vieš, že od stredy :wink:..škôlku budete mať zatvorenú?
29. okt 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 večer som na Peťkovi videla že šuch očká......tak som ich šupla a Maťko zaspinkal hned ako lahol.....som myslela že po zavolám na rozprávku....sám sa rozhodol :slight_smile: ..............................neumrel...išiel zarábať :grinning: :grinning: ...................neviem....zvykne bývať otvorená :sweat_smile: ...................ale budu obžúvať že som doma a deti v školke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................vieš čo hned z rána ma nas....li.....vraj treba papier od dr. že bol chorý :angry: :angry: :angry: :angry: hlavne ked som min. týždne volala tak netreba nič......iba niečo v školke podpíšem.......a to tá Peťkova učka.........u MAťka nič také nechcú....
29. okt 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 hej..našla som jeden kalendár...aj so starými menami....a všelijakými inými...takže Simon, je spolu so Šimonom....ale oslavovať budeme na DEniska.... :wink: ..jednou ranou...ved to poznáš.... :wink:
29. okt 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
juj tu je zas také ticho :frowning2: :frowning2:
29. okt 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko v sobotu budte oslavovať? :slight_smile:
29. okt 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka joj, to máš veselé....u ns nikdy v školke papier nechceli, že bol chorý...ale inak....na rozum...najskor ti rozprávajú, že ma soplíky, a soplíky...a nakoniec chcú aj papier...ťapy..... :pensive: ...ten sneh máme od včera, sa neroztopil, lebo bolo celý den tak max 2 stupne....a dnes fujačilo, ale len vtedy ked šiel Nisko do školy...aspon ich tatinko zaviezol... :wink:
29. okt 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj ti chýbajú, že???? ved na obed ich máš doma, či?
29. okt 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka v sobotu??? to by Denisko neprežil, ked meniny sú vo štvrtok... :grinning: :grinning: :grinning: a asi v piatok chcem ísť k našim, tak sa teším, že konečne niekam vypadneme.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko najksor chcu papier že je zdravý potom že chorý........ako u .........debilov :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........................hej hej na obed sú tu.....ale aj tak....aj ráno mi bolo :frowning2: :frowning2: .....a deti v poho.....dúfam.........................
29. okt 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok