• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

21. septembra 2017 
tak a teraz sedia vo vedrách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kuk tv :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. okt 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..daj ešte pokračko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: .......veselá kopa tí tvoji fešáčikovia malí :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: ..na fotke to sa na teba tak tvária, že mama nezavadzaj :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
29. okt 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tí nemajú chybu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo moja pekná máli sa ti za hodinu čo sú doma :grinning: :grinning: :grinning:...presne tak uhni....:grinning:
29. okt 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko vidíš čo ťa čaká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka urobíme pre detičky čokolvek...ale všetko z mierou........ :slight_smile: :slight_smile: :wink: .... :slight_smile:
29. okt 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kedže neboli vonku v školke....tak idem s nimi na čerstvý vzduch..........som zvedavá aký prídeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. okt 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tá tretia nádoba čaká na teba? Zlatí sú.
Naši majú dnes v škole v družine tú Halloweensku párty, tak som zvedavá na zážitky.
@leninka75 hmmm...???
29. okt 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...poznáš, že tri prasiatka :grinning: :grinning: :grinning: .......práčka bude mať robotu :wink:
29. okt 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 nepoznám o čo je tá rozprávka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ........boli sme len na hodku......stačilo........ :wink: ...

@utka :grinning: :grinning: nie nečakala.......... :grinning: :grinning: ...........budu aj fotky z párty?.....ako tam bolo?..aj vy ste boli?...
29. okt 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobre vidím že nevidím nikoho??? :wink:
29. okt 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka..veru tentokrát nevidíš dobre :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .. v akom stave ste dorazili domov?? :dizzy_face: :dizzy_face:
29. okt 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 v mokrom stave...........to vieš všetky kaluže boli naše........aj sneh furt chytali do rúk..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........dúfam že zas bude niektorý chorý.......hurá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................................ty čo tu takto podvečer strašíš?.... :angry: :grinning: :grinning: :wink:
29. okt 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :slight_smile: my sme boli zaniesť Niska na futbal, potom sme sa stavili u švagra a teraz rýchlo: sprcha, večera, zobudiť Simonka, ktorý zaspal po ceste domov a dostať ho do postieľky..... :angry: už spinkajú obaja...ale .......
@jacka Simonko sa stále nevie preorientovať na nový čas....teda...ráno a aj doobedie ujde, ale potom sa nevie uložiť poobede a už o pol šiestej zaspáva....čo poradíš???? :confused:
29. okt 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak a teba teraz vidím...ak nezmizneš :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja som tu len na kusok.....nejaká som zničená....žeby to bolo tým, že mám doma o jedno veľké dieťa navyše? :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko postupne mu to posúvaj......... :wink: ...........a ja som nedovolila aby mi zaspali v aute...hlavne podvečer,,,,,.....lebo by boli šli spať až kedy v noci....vždy som s nimi robila opičky...........viem je to bezcitné...ale zbytočne narušiť režim............teraz pred tv driemali obaja...som ich prezliekla a už od 19 spinkaju.........no čo ráno budu skoro hore.......
29. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko trafila si klinec po hlavičke.....únavné že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moj je ešte v práci......a zas je tu ticho....ale lepšie ako ráno :wink:
29. okt 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ale vieš čo ma dojalo??? ked som uložila obe deti, upratala po všetkých oblečenie, umyla riady po večeri a okupala sa...sadla si a m,oj zlatý najdrahší sa spýta: nepotrebuješ s niečím pomôcť????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tuším sa tak o jednu hodinu oneskoril.....
29. okt 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka to dlho pracuje, že?
29. okt 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,.,................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jáááááááááááááj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved vraj aj na 1.11 má ísť robiť....dokocna na faru.....tak neviem či to ešte zrušia alebo čo
29. okt 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka asi tak nejako.... :grinning: :grinning: :grinning: .. ale nebojím sa, ved on si zvykne..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a to nie je náhodou cirkevný sviatok?? :confused:
29. okt 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja nemožem s tvojho najdrahšieho :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale aspon snaha bola :slight_smile: :wink:
29. okt 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem...opúšťam tieto stránky......tatinko mi nalial pohárik vínka.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dobrú nocku.... :slight_smile:
29. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok