• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@denisenko ved práve.......je sviatok.......juj ale vela trafených beha po svete :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no ved aj snaha sa cení..kevby som mu to bola predtým povedala, že urob, to, to, to...tak by aj spravil..lenže chlap a sám od seba... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko dobre bežkaj......nieže sa teba stane holička :wink: :slight_smile: ....
dobru nocku....pekné sníčky.....
29. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už naozaj idem.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zas zajtra prídem..... :wink:
29. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko sám od seba....NIKDY...............to ako ked napíšeš zoznam do obchodu a 100x ti ešte zavolá......... :wink:
29. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko bež bež...zajtra ťa čakám.....pa
29. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja......nemusím sa tu sama koniť :slight_smile: :slight_smile:

dobru noc..... :slight_smile:
29. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Už som tu aj ja,,,,ale vy už nie. Boli sme zháňať Vikimu topánky. Hrôza. Ale na koniec sme našli v Inter Sporte za 24,99 a to boli jedny z tých najlacnejších.
@jacka na párty vraj bolo dobre. My sme neboli. Vraj ich aj fotili učiteľky, ale to budú asi fotky len na školskej www stránke.
Tak dobrúúúú...
29. okt 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@utka aj my sme pobehali celé mesto pokial sme kupili Maťkovi.....napokon v deichmane....pri metre......ale tiež asi za takú sumu......hruza čo za to pýtaju.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................ty si nechcela kúpiť cez net tie čo si ukazoval?...
30. okt 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 predstav si moji spali do 6.20........parádička.....asi im ten posun času nerobí dobre...... :frowning2: .............vy ste ako spinkali?...
30. okt 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 teraz ťa už vidím :slight_smile:
30. okt 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!!

@jacka ..nooo moje sa tiež prekonali, vstali o 5:45 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

.....akurát vylizujem panvicu, som si urobila hlivovú praženicu :dizzy_face: :dizzy_face: ..nebíčko v pauľke :slight_smile:
30. okt 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ale ti to dnes trvalo :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....tvojmu minichlapíkovi prajem všetko najsamlepšie k meninkám :slight_smile: .....nech rodičia aj bratček poslúchajú :dizzy_face: :dizzy_face: ...a ešte k tomu posielame veeelikánskú trojitú pusinku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko my sa tiež pripájame....prajeme hlavne vela zdravíčka......dobrých rodičov...a poslušného bračeka......posielame veliku pusinku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........to vieš ešte som v šoku z tolkého spania :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krásne je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: škoda že zima..... :confounded:
30. okt 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...u vás je slniečko???......pošli jeden lúčik :slight_smile: ......od rána rozmýšľam, či by som už Lolku nevzala von :confused: .......
30. okt 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 pošlem....ale len jeden.....aj ked ich tu máme kopec :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .......a ako je jej?........ako sa ja poznám ...tak by som šla :wink:
30. okt 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..dikes, už sa tu niečo prediera cez oblaky :slight_smile: ..ale poviem ti to je expres rýchlosť :grinning: :grinning: ......zdá sa mi, že už dobre, nekašle, nosík tiež OK, naposledy mala mierne zvýšenú teplotu v sobotu......tak hádam trošku by som mohla........ja viem ty si veľká vyznávačka "fresh air" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka..Lilka mi zrazu vyrástla zo všetkých mikín :angry: :frowning2:......ráno kukám a rukávy nad zápästím :grinning: :grinning:.....neporadíš kde kúpiť?
30. okt 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja sa k tomu článku od teba nedopracujem, furt načítava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..a včera Liluša, že kedy budeme piecť perníčky :dizzy_face: :dizzy_face: .....už by chcela vianoce, potvorka malá :grinning: ......takže asi teraz cez prázdniny vyskúšam jeden recept čo mám nachystaný a uvidím či budú dobré...
30. okt 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...to vieš bez vzduchu bez života :grinning: :grinning: :grinning: ...proste ked musím tak musím.....moja závislosť nepozná hraníc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................................24h od teploty sa može von.......už meškáš :wink: :wink: :wink:

vieš ja kupujem v tescu alebo v lidli.................aj moj rastie neviem kedy sa to stalo........má malé pančušky.... :unamused:
30. okt 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ak pohod aj sem recept...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 tak chod na plusku ....tam je to niekde na konci...............................som tam čítala že padlo auto z mosta na žel. trať........ufff..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. okt 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........a teda fest meškám :slight_smile: ......aj ja rada v tescu, len minule som kukala a nič nemali :frowning2: ......hľadala som aj na nete, ale ja si radšej chytím do ruky :grinning: ..........najskôr vyskúšam tie perníčky a ak bude dobrý recept potom napíšem :wink:
30. okt 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..polievka dovarená, palacinkové cesto v chladničke :slight_smile: .......a večer asi nachystám langoše na zajtra :slight_smile: .....
30. okt 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 u nás v tescu je kopec vecí hlavne pre dievčatá...... :frowning2: :wink: ..............ja už z netu nekupujem..... :wink: tiež omakám :grinning: :grinning: :grinning: ........znháňam pre Maťka tepláky ........celkovo je pre neho od mala niečo kúpiť o držku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok