• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. septembra 2017 
@leninka75 akú polievočku.....?.....ja idem zajtra variť......len netuším....čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee...
@jacka z netu som mu kúpila snehule, ale tie topánky nie. A teraz by som to už nestihla, potrebovali sme ich súrne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko Simonkovi prajeme všetko len to nalepšie k meninkám, hlavne veľa zdravíčka.
@leninka75 teším sa na recept. Ja by som už tiež upiekla medovníčky...
30. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..vieš čo ja mám pocit, že čím sú starší, tým sa im horšie kupuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a to ja mám ešte k tomu baby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........varím hlivovú polievočku :dizzy_face: ...asi to bola posledná tohtoročná úroda hlív, tak si ju vychutnáme :slight_smile:
30. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ..no ja tipujem, že do vianoc ešte minimálne jednu dávku upečiem :slight_smile: ....baby majú rady skôr také suchotinky, ako krémové koláče ........mám asi 5 receptov na perníčky, tak postupne vyskúšam......
30. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ani jeden sa ti neosvedčil?.... :confused: ..................ja sa tiež teším....hlavne ako mi budú pomáhať :slight_smile: ....vieš že aj moji....Peťko vobec krémové.....len tortu...... :slight_smile:
30. okt 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 čo ideš ešte piecť?
30. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka
@leninka75 u nás to isté s koláčikmi. Viki nechce tiež krémové, ani torty. Nič...
Má rád medovníčky, rafaelo, šuhajdy...
30. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka..robím podľa jedného receptu, že medovníčky zo života, tie sú fajn, ale chcelo by to zmenu :pensive:......netuším zatiaľ čo budem piecť..asi klasiku vanilkové a čokoládové rožky, medovníčky, medvedie labky, orechové keksy, škoricové keksy, nejaké slané a možno marlenku alebo medové rezy.....niečo čo dlho vydrží :wink:......aj keď neviem, muž začal točiť niečo o tom, že by sme mohli ísť niekam na pár dní, ale pochybujem, že sa to bude dať lebo všade sú týždňové pobyty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka..ty už vieš čo upečieš? :slight_smile: ..ja som včera konečne uprala špajzu, tak sa mi tam už aj koláče vlezú :grinning: :grinning: .....

@utka..vy asi dávate na sviatky BA zbohom, že? :slight_smile: ....
30. okt 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 na Štedrý deň budeme doma a 25.12. ideme preč. Vrátime sa 30.12., lebo ja na Silvestra robím a chceme byť na Sivestra doma. A potom asi pôjde muž s Vikim ešte do ZV. Neviem...
30. okt 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 klasiku...medovníčky.......linecké......orechové rožteky........slané...... no a z krémových .....neviem..... :frowning2: ........som rozmýšlala aj ja nad tými škoricovými....len sa bojím že ich budem jesť ja.............hlavne si musím obaliť nervy.....tie bezl......sú strašne krehučké.... :frowning2: :frowning2: ..........................a kdeže chcete ísť?....
30. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka kam idete :slight_smile:
30. okt 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka.......si užiješ pri pečení :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..minulý rok si mala premiéru, že? :wink: ..tak teraz už budeš profíčka :wink: ........pečieš aj iné, či len bezlepkové?.....vieš, čo ja nechcem nikam, len muž má zasa cestovateľské chúťky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale chceli by sme naučiť Lilku lyžovať..len pochybujem, že okolo sviatkov bude sneh..takže muž myslel ísť niekam kde sú vleky a požičovňa výstroje :slight_smile:
30. okt 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
30. okt 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte mamulky.... :wink: Simonko dakuje...aj za pusinky.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dnes som aj požehlila, navarila som rizoto...ostali kuracie stehná zo včera, tak čo s tým..... :angry: a o vyrastaní mi ani nehovorte...mám pocit , že len nakupujem a nakupujem a oni z toho všetkého hned vyrastú.... :pensive: a Denisko kašle , akoby to mal predplatené...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka aj ja som kupila topánky v intersporte...ale také jesenné...zimné ..máme z partizánskeho..také fajn, ešte m,á snehule aj z minulého roka, boli mu väčšie, tak ešte hádam natlačíme nožičku.... :grinning: :grinning: :grinning: ked nie, bude ako Popoluškina sestra....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ahoooj.... :wink: si ma odhalila..... :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..podarilo sa mi predbenúť jacku :grinning: :grinning: ..inak by ťa dostala ona :grinning: :grinning:

....a ja už aj padám..idem pre Lilku, majú dnes 4 hodiny....prídem :wink:
30. okt 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka pôjdem k našim a ku svokrovcom...klasika...
30. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....tak ako my........len ja s nechuťou k jednej strane..... :angry: :angry:

@leninka75 len prídi :dizzy_face: ..........

@denisenko veci su len na jednu sezonu ...potom bohužial.......ale aj ja som kúpila Maťkovi väčšie snehula.......len tam už asi ponožky nedá :frowning2: .................o Peťkovi škoda slov......................ved to poznáš... :frowning2:

teda....vonku 3st....vetrisko ako na Sibíri.............a Peťko v tenkých tepláčikoch bez pančušiek............som pre neho prišla tak hned mi vravel že mu bola zima....................no nie sú vadné tie učky :angry: :angry: :angry: :angry:
30. okt 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo dávaš Deniskovi..............aj Peťko začal......však dávno nebol chorý........a ako k tomu pristupuju v školke .......sa ani nebudem čudovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji hladoši zjedli po dva rezne...... :confused: :confused: ...neviem kam to strčili.............ale zjedli viac ako ja :dizzy_face: :confused: :wink: :wink:
30. okt 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka akože nemal pančušky, keď boli vonku???No paráda. A kde chodia vlastne do škôlky? Kde sú také dr....é učky?
30. okt 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nemal......maju v triede 4deti.....a nie sú schopné ich riadne obliecť..................nad poliklinikou .....1.mája..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: začínaju ma riadne vytáčať :angry: :angry: :angry: ...............................
30. okt 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...už som tu :slight_smile: ..úlohy napísané môžeme prázdninovať :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
30. okt 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to nemyslíš vážne!!??? :angry: :angry: :angry: .........už mi to príde, že to robia zámerne, aby im deti nechodili do škôlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..hnusoby :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......Peťko začal kašlať? :frowning2: ..aj mu niečo dávaš?........tie rezníky si musela urobiť fajné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. okt 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...tak ja zasa padám...pa, pa pekný zvyšok večera :slight_smile:
30. okt 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 predpokladám že dnes už neprídeš :slight_smile: .................
nie nedávam mu nič....ved doteraz bral lieky......nech si telíčko oddýchne ak to bude horšie skočím .................aj tak mi treba ......za dr....................a ked nechodia tak otravuju s potvrdenkami :angry: :angry: :angry: ....lepšie ako striga.....nechápem čo sa dá na reznoch pokaziť....no ona to dokáže :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....................................... :grinning: :grinning: .....................užite si prázdniny :slight_smile:
30. okt 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aha...tak to neviem, kde je tá škôlka...Tak to sú riadne ťapy tie učiteľky.
@leninka75 my ani nemáme úlohy chvalabohu. Jdenu síce mali, ale výnimočne si ju urobil v škole. Takže budeme len cvičiť písanie :wink:. Ale dnes mu dám pokoj :wink:
30. okt 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka na kopci ..z jednej strany je nemocnica...z druhej ......cintorín.... :grinning:
30. okt 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Fasaaa prostredie :grinning:
30. okt 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok