Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. okt 2012

@leninka75 akú polievočku.....?.....ja idem zajtra variť......len netuším....čo 😝

utka
30. okt 2012

Ahojteee...
@jacka z netu som mu kúpila snehule, ale tie topánky nie. A teraz by som to už nestihla, potrebovali sme ich súrne 😝
@denisenko Simonkovi prajeme všetko len to nalepšie k meninkám, hlavne veľa zdravíčka.
@leninka75 teším sa na recept. Ja by som už tiež upiekla medovníčky...

leninka75
30. okt 2012

@jacka ..vieš čo ja mám pocit, že čím sú starší, tým sa im horšie kupuje 😝 ..a to ja mám ešte k tomu baby 😝 😝 ........varím hlivovú polievočku 😵 ...asi to bola posledná tohtoročná úroda hlív, tak si ju vychutnáme 🙂

leninka75
30. okt 2012

@utka ..no ja tipujem, že do vianoc ešte minimálne jednu dávku upečiem 🙂 ....baby majú rady skôr také suchotinky, ako krémové koláče ........mám asi 5 receptov na perníčky, tak postupne vyskúšam......

jacka
30. okt 2012

@leninka75 ani jeden sa ti neosvedčil?.... 😕 ..................ja sa tiež teším....hlavne ako mi budú pomáhať 🙂 ....vieš že aj moji....Peťko vobec krémové.....len tortu...... 🙂

jacka
30. okt 2012

@leninka75 čo ideš ešte piecť?

utka
30. okt 2012

@jacka
@leninka75 u nás to isté s koláčikmi. Viki nechce tiež krémové, ani torty. Nič...
Má rád medovníčky, rafaelo, šuhajdy...

leninka75
30. okt 2012

@jacka..robím podľa jedného receptu, že medovníčky zo života, tie sú fajn, ale chcelo by to zmenu 😔......netuším zatiaľ čo budem piecť..asi klasiku vanilkové a čokoládové rožky, medovníčky, medvedie labky, orechové keksy, škoricové keksy, nejaké slané a možno marlenku alebo medové rezy.....niečo čo dlho vydrží 😉......aj keď neviem, muž začal točiť niečo o tom, že by sme mohli ísť niekam na pár dní, ale pochybujem, že sa to bude dať lebo všade sú týždňové pobyty 😝

leninka75
30. okt 2012

@jacka..ty už vieš čo upečieš? 🙂 ..ja som včera konečne uprala špajzu, tak sa mi tam už aj koláče vlezú 😀 😀 .....

@utka..vy asi dávate na sviatky BA zbohom, že? 🙂 ....

utka
30. okt 2012

@leninka75 na Štedrý deň budeme doma a 25.12. ideme preč. Vrátime sa 30.12., lebo ja na Silvestra robím a chceme byť na Sivestra doma. A potom asi pôjde muž s Vikim ešte do ZV. Neviem...

jacka
30. okt 2012

@leninka75 klasiku...medovníčky.......linecké......orechové rožteky........slané...... no a z krémových .....neviem..... ☹ ........som rozmýšlala aj ja nad tými škoricovými....len sa bojím že ich budem jesť ja.............hlavne si musím obaliť nervy.....tie bezl......sú strašne krehučké.... ☹ ☹ ..........................a kdeže chcete ísť?....

jacka
30. okt 2012

@utka kam idete 🙂

leninka75
30. okt 2012

@jacka.......si užiješ pri pečení 😝 ..minulý rok si mala premiéru, že? 😉 ..tak teraz už budeš profíčka 😉 ........pečieš aj iné, či len bezlepkové?.....vieš, čo ja nechcem nikam, len muž má zasa cestovateľské chúťky 😝 .....ale chceli by sme naučiť Lilku lyžovať..len pochybujem, že okolo sviatkov bude sneh..takže muž myslel ísť niekam kde sú vleky a požičovňa výstroje 🙂

leninka75
30. okt 2012
denisenko
30. okt 2012

ahojte mamulky.... 😉 Simonko dakuje...aj za pusinky.... 🙂 🙂 🙂
dnes som aj požehlila, navarila som rizoto...ostali kuracie stehná zo včera, tak čo s tým..... 😠 a o vyrastaní mi ani nehovorte...mám pocit , že len nakupujem a nakupujem a oni z toho všetkého hned vyrastú.... 😔 a Denisko kašle , akoby to mal predplatené...... 😝 😝 😝 😝
@utka aj ja som kupila topánky v intersporte...ale také jesenné...zimné ..máme z partizánskeho..také fajn, ešte m,á snehule aj z minulého roka, boli mu väčšie, tak ešte hádam natlačíme nožičku.... 😀 😀 😀 ked nie, bude ako Popoluškina sestra....... 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. okt 2012

@leninka75 ahoooj.... 😉 si ma odhalila..... 😀 😀 😀

leninka75
30. okt 2012

@denisenko ..podarilo sa mi predbenúť jacku 😀 😀 ..inak by ťa dostala ona 😀 😀

....a ja už aj padám..idem pre Lilku, majú dnes 4 hodiny....prídem 😉

utka
30. okt 2012

@jacka pôjdem k našim a ku svokrovcom...klasika...

jacka
30. okt 2012

@utka ....tak ako my........len ja s nechuťou k jednej strane..... 😠 😠

@leninka75 len prídi 😵 ..........

@denisenko veci su len na jednu sezonu ...potom bohužial.......ale aj ja som kúpila Maťkovi väčšie snehula.......len tam už asi ponožky nedá ☹ .................o Peťkovi škoda slov......................ved to poznáš... ☹

teda....vonku 3st....vetrisko ako na Sibíri.............a Peťko v tenkých tepláčikoch bez pančušiek............som pre neho prišla tak hned mi vravel že mu bola zima....................no nie sú vadné tie učky 😠 😠 😠 😠

jacka
30. okt 2012

@denisenko čo dávaš Deniskovi..............aj Peťko začal......však dávno nebol chorý........a ako k tomu pristupuju v školke .......sa ani nebudem čudovať 😝 😝

jacka
30. okt 2012

moji hladoši zjedli po dva rezne...... 😕 😕 ...neviem kam to strčili.............ale zjedli viac ako ja 😵 😕 😉 😉

utka
30. okt 2012

@jacka akože nemal pančušky, keď boli vonku???No paráda. A kde chodia vlastne do škôlky? Kde sú také dr....é učky?

jacka
30. okt 2012

@utka nemal......maju v triede 4deti.....a nie sú schopné ich riadne obliecť..................nad poliklinikou .....1.mája..... 😝 😝 😝 začínaju ma riadne vytáčať 😠 😠 😠 ...............................

leninka75
30. okt 2012

...už som tu 🙂 ..úlohy napísané môžeme prázdninovať 🙂 😝 😵

leninka75
30. okt 2012

@jacka ..to nemyslíš vážne!!??? 😠 😠 😠 .........už mi to príde, že to robia zámerne, aby im deti nechodili do škôlky 😝 ..hnusoby 😝 .......Peťko začal kašlať? ☹ ..aj mu niečo dávaš?........tie rezníky si musela urobiť fajné 😵 😵 😵

leninka75
30. okt 2012

...tak ja zasa padám...pa, pa pekný zvyšok večera 🙂

jacka
30. okt 2012

@leninka75 predpokladám že dnes už neprídeš 🙂 .................
nie nedávam mu nič....ved doteraz bral lieky......nech si telíčko oddýchne ak to bude horšie skočím .................aj tak mi treba ......za dr....................a ked nechodia tak otravuju s potvrdenkami 😠 😠 😠 ....lepšie ako striga.....nechápem čo sa dá na reznoch pokaziť....no ona to dokáže 😠 😝 ....................................... 😀 😀 .....................užite si prázdniny 🙂

utka
30. okt 2012

@jacka aha...tak to neviem, kde je tá škôlka...Tak to sú riadne ťapy tie učiteľky.
@leninka75 my ani nemáme úlohy chvalabohu. Jdenu síce mali, ale výnimočne si ju urobil v škole. Takže budeme len cvičiť písanie 😉. Ale dnes mu dám pokoj 😉

jacka
30. okt 2012

@utka na kopci ..z jednej strany je nemocnica...z druhej ......cintorín.... 😀

utka
30. okt 2012

@jacka Fasaaa prostredie 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre