• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@jacka nie, neboli..ale musím sa úž pýtať, lebo mi to lezie na nervy, stále zahlienený... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na škatuli je, že len na lekársky predpis...tu mi ani fenistil kvapky bez predpisu nedajú..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko každy človiečik je inakší :dizzy_face: ......vy ste mali aj teploty?....
31. okt 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko vidíš škatulu som nečítala........hlavne že sa plne hradí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............dobrá lekáren.... :frowning2: :angry: ...veru pýtaj sa na krčné.....
31. okt 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka len pri prvom...teraz už nie...ale bol mrzutý a plačlivý ako aj pri tom prvom, tak som už vedela... :rolling_eyes: ale musím jedno uznať, odkedy máme doma tatinka, ktorý dokonca spí s nami aj v spálni, Simonko sa budí v noci tak 3 krát...nie 7...klop,klop,klop.... :wink:
31. okt 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Denisko skáče na jednej nohe a šmýka sa po podlahe...akože jeho vôbec netrápi, že pod nami bývajú ľudia.....hlavne že sa pred Simčom predvádza a ten sa rehoce.... :angry: :angry: :angry:
31. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko super....citi tatinka....že rodinka je konečne spolu...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......tak to nezarieknuť :zipper_mouth: :wink:
31. okt 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............poznám aj toto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................ved ich nechaj :wink:
31. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ved ja nič....hlavne že sa spolu hrajú...opadanú omietku u svokrovcov tatinko v lete vymaľuje na novo...... :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko žeby malovali znovu :grinning: :grinning: :wink: ..............pokial nepískaju je dobre........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mala by som ísť s nimi to toho nečasu........len škoda že sa mi nechce.... :confounded: ..........trošku ich vonku zamestnám....dám im hrabať nech hrabú lístie :slight_smile:
31. okt 2012 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..svokra by možno aj pískala...ale nevie.... :grinning: :grinning: :grinning: ..ale nie, vraj prídu dnes večer, ked sa vrátim z autoškoly.... :slight_smile: ...vy máte nečas??? nám tu svieti slniečko a jasná obloha..... :dizzy_face:
31. okt 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: tak ju to treba naučiť :grinning: :wink: .................čo ideš robiť v autoškole....už budeš sedieť za volantom??.................pošli :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ................tu to vyzerá na dážd.....či sneh...či na obojo.......či čo :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka dneska máme poslednú teoriu....a jazdy...asi stále v nedohladne...aspon pre mna...ja idem prázdninovať, tak nech mi dajú pokoj.... :grinning: :grinning: ...myslíš, že bude snežiť? som pozerala, vraj zajtra ma pršať....som chcela cestovať...no..uvidíme.... :unamused:
31. okt 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....chytááááááj...... :slight_smile:
31. okt 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ešte nedorazilo :frowning2: ...........ale aj snaha sa cení :wink:
31. okt 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko si uži prázdniny........cestu budu plné bláznov si dávajte bacha.....ale vraj pršať má od piatku tak neviem necháme sa prekvapiť :wink:
31. okt 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..blahoželám k zúbku!! :dizzy_face: :dizzy_face: ..tomu sa hovorí, že súzvuk chlapských duší :grinning: :grinning: ..teda to, že Simko lepšie hajká :slight_smile: :grinning: ......to je v pohode ako zabáva Nisko Simka, moje baby sa tu bežne naháňajú na tých detských odrážadlách :grinning: :grinning: :grinning: .......

@jacka ..hrozný článok, brrrr :frowning2: ..dobre pohrabte :wink:
31. okt 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka veru, ja mám dnes PITOOOOK!!!
Ale nejdem domov skôr, lebo je posledný deň v mesiaci a musím ešte o 15-tej tlačiť výsledky :angry: .
Ale chlapi ma budú čakať u Peťa v robote, tak aspoň, že sa nemusím trepať domov do Petržky...
31. okt 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ....už to budeš mať pomaly za sebou :slight_smile:
31. okt 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..teda, ale sa vonku dobre hnusilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a to ešte chcem ísť večer do lídlu :unamused:
31. okt 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..idem je tu lilkina kamoška...pekný večer :slight_smile:
31. okt 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Už sme na ceste.Zatiaľ to ide celkom dobre...
31. okt 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 šla si do lidla?..čo si tam chcela?.................lístie pohrabané........detom sa velmi páčilo........dám aj foto :slight_smile:
aj tu bol hnus........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:zima......brrr

@utka dobre dorazte...........
31. okt 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tu sa už asi spinká....... :slight_smile:

dobrú noc.... :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. nov 2012 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné dušičkové ránko!!! :slight_smile: ...síce zamračené, ale nejako som vstala s dobrou náladou :slight_smile: ...kto mi ju asi tak dnes pokazí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tak nakoniec sme skončili v kauflande :wink: ..potrebovala som len nejaké potraviny, mlieko, pečivo a drogošku..jaj a konečne som si kúpila zimné topánky ja to volám, že ku deťom ako tak podľa mojich predstáv
:slight_smile: .......hrubá podrážka, kožušinka, rýchlo obuť a ísť :grinning: :grinning: :grinning: .........poznáš takú obuv, že CCC??:...tak toto teraz otvorili v Púchove....inak sú tam celkom peknú detské topánky,ale že 35 eur :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...
1. nov 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko...tvojmu ďalšiemu zlatíčku prajem veľa zdravíčka, pohodovú školu, šťastnú rodinku a posielame veľa pusiniek!!! :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. nov 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Deniskovi prajeme všetučko najlepšie..........nech sa poteší z darčekov.........posielame pusinky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. nov 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 o áno....takú obuv kupujem aj ja....iné ani nekukám.... :grinning: :grinning: .................obev CCC?...nie nepoznám :confused: :sweat_smile: ...............za ten peniaz si možu nechať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja ti ju nepokazím........ :dizzy_face: len nech ti vydržííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. nov 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok