Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
31. okt 2012
@jacka nie, neboli..ale musím sa úž pýtať, lebo mi to lezie na nervy, stále zahlienený... :-p :-p :-p :-p na škatuli je, že len na lekársky predpis...tu mi ani fenistil kvapky bez predpisu nedajú..... :-p :-p :-p :-p
jacka
31. okt 2012
@denisenko každy človiečik je inakší x-) ......vy ste mali aj teploty?....
jacka
31. okt 2012
@denisenko vidíš škatulu som nečítala........hlavne že sa plne hradí.... :-p .............dobrá lekáren.... 😞 ]-( ...veru pýtaj sa na krčné.....
denisenko
31. okt 2012
@jacka len pri prvom...teraz už nie...ale bol mrzutý a plačlivý ako aj pri tom prvom, tak som už vedela... 8-( ale musím jedno uznať, odkedy máme doma tatinka, ktorý dokonca spí s nami aj v spálni, Simonko sa budí v noci tak 3 krát...nie 7...klop,klop,klop.... 😉
denisenko
31. okt 2012
Denisko skáče na jednej nohe a šmýka sa po podlahe...akože jeho vôbec netrápi, že pod nami bývajú ľudia.....hlavne že sa pred Simčom predvádza a ten sa rehoce.... ]-( ]-( ]-(
jacka
31. okt 2012
@denisenko super....citi tatinka....že rodinka je konečne spolu...... x-) x-) x-) ......tak to nezarieknuť :-x 😉
jacka
31. okt 2012
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 .............poznám aj toto 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ..................ved ich nechaj 😉
denisenko
31. okt 2012
@jacka ved ja nič....hlavne že sa spolu hrajú...opadanú omietku u svokrovcov tatinko v lete vymaľuje na novo...... 😃 😃 😃
jacka
31. okt 2012
@denisenko žeby malovali znovu 😃 😃 😉 ..............pokial nepískaju je dobre........ 🙂 🙂 🙂
jacka
31. okt 2012
mala by som ísť s nimi to toho nečasu........len škoda že sa mi nechce.... :-S ..........trošku ich vonku zamestnám....dám im hrabať nech hrabú lístie 🙂
denisenko
31. okt 2012
@jacka ..svokra by možno aj pískala...ale nevie.... 😃 😃 😃 ..ale nie, vraj prídu dnes večer, ked sa vrátim z autoškoly.... 🙂 ...vy máte nečas??? nám tu svieti slniečko a jasná obloha..... x-)
jacka
31. okt 2012
@denisenko 😃 😃 😃 tak ju to treba naučiť 😃 😉 .................čo ideš robiť v autoškole....už budeš sedieť za volantom??.................pošli 😎 😎 😎 ................tu to vyzerá na dážd.....či sneh...či na obojo.......či čo ]-( :-p
denisenko
31. okt 2012
@jacka dneska máme poslednú teoriu....a jazdy...asi stále v nedohladne...aspon pre mna...ja idem prázdninovať, tak nech mi dajú pokoj.... 😃 😃 ...myslíš, že bude snežiť? som pozerala, vraj zajtra ma pršať....som chcela cestovať...no..uvidíme.... :-|
denisenko
31. okt 2012
@jacka .....chytááááááj...... 🙂
jacka
31. okt 2012
@denisenko ešte nedorazilo 😞 ...........ale aj snaha sa cení 😉
jacka
31. okt 2012
@denisenko si uži prázdniny........cestu budu plné bláznov si dávajte bacha.....ale vraj pršať má od piatku tak neviem necháme sa prekvapiť 😉
leninka75
31. okt 2012
@denisenko ..blahoželám k zúbku!! x-) x-) ..tomu sa hovorí, že súzvuk chlapských duší 😃 😃 ..teda to, že Simko lepšie hajká 🙂 😃 ......to je v pohode ako zabáva Nisko Simka, moje baby sa tu bežne naháňajú na tých detských odrážadlách 😃 😃 😃 .......

@jacka ..hrozný článok, brrrr 😞 ..dobre pohrabte 😉
utka
31. okt 2012
@jacka veru, ja mám dnes PITOOOOK!!!
Ale nejdem domov skôr, lebo je posledný deň v mesiaci a musím ešte o 15-tej tlačiť výsledky ]-( .
Ale chlapi ma budú čakať u Peťa v robote, tak aspoň, že sa nemusím trepať domov do Petržky...
leninka75
31. okt 2012
@utka ....už to budeš mať pomaly za sebou 🙂
leninka75
31. okt 2012
..teda, ale sa vonku dobre hnusilo :-p :-p ....a to ešte chcem ísť večer do lídlu :-|
leninka75
31. okt 2012
..idem je tu lilkina kamoška...pekný večer 🙂
utka
31. okt 2012
Už sme na ceste.Zatiaľ to ide celkom dobre...
jacka
31. okt 2012
@leninka75 šla si do lidla?..čo si tam chcela?.................lístie pohrabané........detom sa velmi páčilo........dám aj foto 🙂
aj tu bol hnus........ :-p :-p :-pzima......brrr

@utka dobre dorazte...........
jacka
31. okt 2012
tu sa už asi spinká....... 🙂

dobrú noc.... 🙂 🙂
jacka
1. nov 2012
ahojte 🙂 🙂 🙂
leninka75
1. nov 2012
pekné dušičkové ránko!!! 🙂 ...síce zamračené, ale nejako som vstala s dobrou náladou 🙂 ...kto mi ju asi tak dnes pokazí 😃 😃 😃 😃
leninka75
1. nov 2012
@jacka ..tak nakoniec sme skončili v kauflande 😉 ..potrebovala som len nejaké potraviny, mlieko, pečivo a drogošku..jaj a konečne som si kúpila zimné topánky ja to volám, že ku deťom ako tak podľa mojich predstáv
🙂 .......hrubá podrážka, kožušinka, rýchlo obuť a ísť 😃 😃 😃 .........poznáš takú obuv, že CCC??:...tak toto teraz otvorili v Púchove....inak sú tam celkom peknú detské topánky,ale že 35 eur :-N :-N :-N ...
leninka75
1. nov 2012
@denisenko...tvojmu ďalšiemu zlatíčku prajem veľa zdravíčka, pohodovú školu, šťastnú rodinku a posielame veľa pusiniek!!! 🙂 🙂 x-) x-) x-)
jacka
1. nov 2012
@denisenko Deniskovi prajeme všetučko najlepšie..........nech sa poteší z darčekov.........posielame pusinky.... x-) x-) x-)
jacka
1. nov 2012
@leninka75 o áno....takú obuv kupujem aj ja....iné ani nekukám.... 😃 😃 .................obev CCC?...nie nepoznám =-) :-N ...............za ten peniaz si možu nechať.... :-p
ja ti ju nepokazím........ x-) len nech ti vydržííííí 🙂 🙂 🙂