Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. jún 2009

pa aninka.......my pojdeme už len poobede....

siwi no dufam že nebude ☹

siwike25
autor
23. jún 2009

Jacka tak to ja neviem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
No dnes pojdem o 12-00 zas do roboty.Tak ssa idem posnažit všetko dokončit 😉 😉

jacka
23. jún 2009

len chod.... 🙂 😉

siwike25
autor
23. jún 2009

No idem ale až o 12,pečiem hurku a kašu,karfio...polievku a periem 😀 😀 😀 😀

jacka
23. jún 2009

hurku....daj si aj z mna... 😒 mnam
a ako je ockovi?....

mirrinka
23. jún 2009

http://peniaze.pravda.sk/rodicovsky-prispevok-s... niečo pre zlepšenie nálady 😉

siwike25
autor
23. jún 2009

noooooooooo aj ja ju lubim,mnam mnam 😀 😀 😀 .Bože tu strašne prši,ako pojdem do roboty???????Idem vivešat pradlo 😀 😀
Ockovi????ako kedy.Jeden tyžden dostava silnu davku-vtedy mu je strašne zleeeeee.A ked dostane slabšu tak je v pohode.Ale je stoho strašne zufaly,už vimišla že nebude chodit nikam ☹ ☹ ☹ ☹ .Vini s toho moju maminu,ako keby ona zato mohla že jemu je zle 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .Je to tu unas pestre................ 😅 😅 😅

jacka
23. jún 2009

mirri...ty si tým mojim "dievčatkom" všetkých pomutila 😀

siwike25
autor
23. jún 2009

Mirrinka takže materska od januara bude 8 900sk?????????? dobre som to pochopila??????????

jacka
23. jún 2009

siwi...to su typický chlapoi...hádzat vinu na druhých...len aby im bolo lepšie 😠 ---tak prajem pevne nervičky aj tvojej mamine ☹
a to ako dlho bude chodit na chemoterapiu 😕

siwike25
autor
23. jún 2009

jacka takže bude dievčatko alebo cvhlapček???????????????????????????????uplne ste ma poplietly 😕 😕

jacka
23. jún 2009

siwi..velmi tomu neverím...a tých krásnych 22korun nemá chybu 😠

len noviny treba niekdy brat z rezevou 😉

jacka
23. jún 2009

siwi chlapček...a zatial s menom Dávidko 😉

siwike25
autor
23. jún 2009

Jacka ešte 20x!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale teraz otec hovory že bude dostavat tabletky a nie infuziu,lebo strašne zle to znaša jeho telo 😅 😅 😕 😕 tak uvidime.Moja mamina si toho vela vitrpi,chudatko moje 😒 😒 😒

siwike25
autor
23. jún 2009

Jacka to je pekne meno,a nech je poriadny zdravi chlap 😀 😀 😀

jacka
23. jún 2009

veru vytrpí......no musí chudatenko vydržat ☹

to má ešte dost....a chodi aj na kontroly?...všetko je v poriadku?

jacka
23. jún 2009

dakujem..len dufam že do porodu meno vydrži...a muž nezmení názor inak ho..pretrhnem ako hada 😠 😠 😠

denisenko
23. jún 2009

ahojte, my už zas spíme tak si možem aj zaťukať. 😀 😀 😀 nebojte, nevestu nepreberáme, aj lked kým to všetko prečítam, šikulky ste 😀 😝

ivella
23. jún 2009

baby vy mate tolko casu pisat,sak clovek nestiha potom ani precitat vsetko,kym zase napisem,su tu dalsie dve strany...musite mat dobre deturence,to moje by len pri pc sedelo-po rodicoch 😀

denisenko
23. jún 2009

my už sme stihli porobiť poriadky na ihrisku, prejsť 3 km a tak išiel kludne spať,k notebooku ho radšej nepušťam, potom to nemá kto opraviť ha ha 😀

denisenko
23. jún 2009

je tam ešte niekto?

jacka
23. jún 2009

denisenko...ahoj...javascript:addEmoticon('😉','vBody')

my tu máme počasie na dve veci.... 😠 aj ked chcem ist von tak vždy zmokneme 😠 😝

a s tým písaním.....ja odbehujem od Matka..taha ma od neho že tu nemám byt..a píšem toto hádam aj 1O min...niekedy sa pekne prehrá...inokedy sa nedá

denisenko
23. jún 2009

to poznáme, maminka vypni to! každý den to omiela, a ja kým píšem tak mi kocur zožral pečienku čo som dala rozmraziť, tak paráda 😖

siwike25
autor
23. jún 2009

Jacka noi veru veru.Na kontrole ešte nebol 😕 😕
Ivella no lebo simonko pozera prasiatko baby a papa hurku,heheheh 😀

denisenko
23. jún 2009

siwike aj ten tvoj anjelik je na masko?

jacka
23. jún 2009

siwi..veru niekdy stačí zapnut telku...ale ja mu ju chcem zapínat čo najmenej.... 😀 ale nedarí sa 😀 😀

my velmi nie mäsko..ale aj tak dobre..ani ja nemusím 😉

denisenko
23. jún 2009

no tak to máte super, my sme maskožrava rodina, denisko má najradše, samé zdravé veci- parky, klobásu, salámy všetky druhy a, uplnou jedenotkou je slanina. a keby to šlo, tak delená strava, všetko bez chleba. my zas nemusíme chlebík, tak 2x do týždna, vraj po mne, ja som jedla chlieb len ked som bola tehotná 😀 😀 😀 ale tatinko je uplne normálny 😀 😀 😀

denisenko
23. jún 2009

tak fajn, aj my už ideme asi chystať obed, dobru chuť všetkým 😀

aninka29
23. jún 2009

aj my ideme papať 🙂
všetkým dobrú chuť 😵

leninka75
23. jún 2009

no čavte, som späť!!! 🙂 .......
jacka, zajtra ideš k dr.???.......chúďatko malé, ešte mu je zimka?? ☹
aninka, už si tak dávno nespomínala autoškolu, že som aj zabudla, že tam chodíš!!! 😀 😀 😀 ......a to prečo sa vám takto poposúvalo??? 😨
siwi, už uschlo?? 😀 😀
ahoj utka, aké zemiačky??? 😝
ivella 😠 😠 😠 .......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre