• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. septembra 2017 
Ahojte...
@denisenko Niskovi prajeme všetko len to naj, naj, naj k meninkám...
1. nov 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..ako dušičkujete dievčatá??......my sme to dnes vzdali kôli počasiu, prší a fučí...to absolútne nemá význam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nakoniec sme s babami upiekli slané keksíky :slight_smile: .... a ešte ideme dlabať tekvicu :wink: ...včera sme dostali od mojej babky :slight_smile: ..len čakám kým sa zobudí Lolka....a ozaj po 100 rokoch pečiem chlieb, dúfam, že som to nezabudla a stlačila som správny gombík na pekárničke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že po 100 rokoch..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: starenka.......aký pečieš?....my len pečieme už nekupujeme............veru hnus vonku.......som ich bola okolo 4tej vyvenčiť........aspon na hodku a zmokli sme...niečo padalo z oblohy.........ved vieš som vadná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .....................aké slané keksíky?..............
1. nov 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
1. nov 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .......však vás to asi výde lacnejšie upiecť ako kupovať, či nie? :slight_smile:....nooo, po sto rokoch :grinning:..dávno som nepiekla :pensive: ..ale to je tým, že cez týždeň sa u nás chlieb vôbec neje, len cez víkend keď máme doma tatina :slight_smile: .......však každý máme nejakú úchylku :grinning: :grinning: :grinning: ........slané keksíky - také jednoduché cesto: hl. múka, vajce, tuk, nastrúhaný syr, potrieť vajkom, posypať sezamom a upiecť...sú dobré, hlavne ku vínku :wink:
...tie tekvice to je vlastná úroda aj tvorba? :dizzy_face:
1. nov 2012 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 jasné....ten kúpeny je hnusný a drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................toto asi aj aj robievam......asi ako praclíky..... :wink: .................a čo papáte ked nepapáte chlebík?......................k vínku???....aj deni je na vínko :slight_smile:
naše tekvičky..........moje tri deti sa realizovali..........ked posťahujem ako robili tak pridám....už sa mi nechce
1. nov 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://dobrejedlo.pluska.sk/dobre-jedlo/clanky/sladke-dezerty-a-mucniky/vareskovy-zakusok.html

chcem urobiť tento koláčik..len nemám rum......bude to dobré aj bez toho???..... :sweat_smile: :sweat_smile:
1. nov 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vidím ťa......teba som o takomto čase ešte nestretla
1. nov 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......ja nejem pečivo, Lilka rožky a Lolka akokedy........a muž cez týždeň nestíha :grinning: ..keď príde z roboty má teplú večeru :slight_smile: :slight_smile: ...taká som ja obetavá ženuška:grinning: :grinning: :grinning: ......no jo my sme vínkoví a potom ešte tie lepáky likéry....inak aj becherku a fernet počítam do likérov :grinning: :grinning: ..takže v podstate žiadny tvrdý alkohol :slight_smile: :grinning: :grinning: ........aj tretie dieťa máš nakoniec doma? :wink: ...vy nechodíte páliť sviečky? ..ja mám tiež foto z dneška a tiež až neskôr keď tu bude kľud :wink:
1. nov 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ten koláč ešte nemám načítaný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. nov 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..to už je toľko hodín!! :slight_smile: :slight_smile: ..nejako sa to teraz pohlo k lepšiemu :slight_smile: ..doobedie sa vliekloooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:......
1. nov 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...dobre zadelené........ :slight_smile: :slight_smile: ......................aj mu pozohrievaš?.... :wink: ...........................že lepáky........ :grinning: :grinning: ja som si dnes dala tri krát fernetík......no proste musela som :grinning: :grinning: :grinning: .............hej doma je aj tretie....pojde v sobotu ..hurááá
1. nov 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..dobrý koláčik!! :dizzy_face: :dizzy_face: ...a nemáš nejaký koňak??.....tam ide asi len o tú vôňu :dizzy_face:
1. nov 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že?.....aj si myslím že to bolo tou prechádzkou v daždi :grinning: :grinning: :wink: .................no doobedie šlo velmi pomaličky.......až som bola s toho nervná...... :angry: .........pojdem ich pomaličky pohádzať do postele.........už tu obaja vyzivujú... :slight_smile: .
1. nov 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..stttss moja keby len zohriala aj naložím, prestriem na stôl, robím spoločnosť a potom pekne upracem :grinning: :grinning: :grinning: ...no skrátka dokonalá žena :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ........nerob chute!! :wink: .....ja mám chuť na vínko :dizzy_face: ......varené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......za to hurááá žiaden smailo?? :grinning: :grinning:
1. nov 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 fernetík.... :slight_smile: myslíš že žeby som mohla dať?.....nebude to vadiť ani deťom???....ešte som nerobila s alkoholu nič
1. nov 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 smailko nestihla som .....stál mi za chrbtom....... :grinning: :grinning: rýchlo poslať som musela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................ja len varené......inak ma páli záha......a kúpenské nemožem.....fúúúj.......asi ho nahovorím nech uvarí.....máme tekvice sa bude hodiť
1. nov 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
idem ja zatial.............teším sa ked budu spinkať :wink: :slight_smile: ............aby sa zas nabili.......na zajtra :slight_smile:
1. nov 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..však aj tak sa väčšina alkoholu vyparí.....pozóóór teraz prehovorí odborník :grinning: ..alkohol vrie už pri teplote okolo 40-50 st :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....ale ak nemáš môžeš kľudne aj bez :wink: ...on ti špióni za chrbtom?? :angry: ...či už ťa chcel vyhnať? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ozaj ideš pražiť semienka?
1. nov 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..pekne si detičky pomojkaj nech majú krásne sníčky :pensive: :slight_smile:
1. nov 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..dobrú noc!!! :pensive:
1. nov 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte....
@leninka75 Lolke prajeme všetko najlepšie .......vela zdravia......šťastia a ...dobrú sestričku a milujúcich rodičov............posielame pusinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2012 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 detičky som si pomojkala....... :slight_smile:...................semiačka pražíme.......len ten bordel.....potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:...................špiony...a vystihla si to presne :slight_smile:............najlepší sposob ako ma vyhodiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:...................dnes to zas vyzerá vonku škaredo :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2012 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! :slight_smile:

@jacka .....ďakujeme moc!! :slight_smile: :slight_smile: ..... pusinky odovzdám aj naviac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
2. nov 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako robíš tie semienka?..ja som ich asi prepražila :pensive: ....a ako ste spinkali takí pomojkaní?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...Peťko ešte kašle?......len nech dnes neprší, chceme ísť sviečky zapáliť......
2. nov 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..urobila si ten koláčik?? :slight_smile:
2. nov 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. nov 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 odovzdaj........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........................semiačka.......umyla cez sitko..............dala na plech papier 2PL soli trošku oleja.........šupla do rúry......na 18Ost................asi pol hodku......teda ked už šusťali.....a dostala som pochvalu :slight_smile: :slight_smile: ....... :dizzy_face: :grinning: .................nie nepiekla som........varila som tekvicou pol........a špenát.........a ocino bol na STK tu vo Zv tak sa stavil........... :slight_smile: som aspon mala s kým pokecať.............. :slight_smile: ...................dnes by nemuselo pršať :frowning2: ...........potrebujem ich riadne vyvetrať sa nezmestia do kože :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................
2. nov 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dnes tu budeme tiež len my dve????
2. nov 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .jasnačka dostala aj na viac :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..ešte aj letty poslala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......fíha rušné doobedie!! :slight_smile: ..ale aspoň si mala trošku zmenu v podobe tatina :dizzy_face: :dizzy_face: ........ja som tie semiačka robila podobne, len som piekla na 150 asi hoďku a sú hnedé a dnu len taká šupinka :confused: ......som skonštatovala, že to bola zlá tekvica :grinning: :grinning: :grinning: ..veru nemuselo by pršať, tiež by som rada von aj kôli sebe, včera som ani konček nosa von nevystrčila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........
2. nov 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok