• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka ..no už to tak vyzerá, že máme intínmu chvíľku vo dojici na koníku :grinning: :grinning: :grinning:......len my poobede pôjdeme na cintoríny a potom budeme oslavovať Lolku :dizzy_face: :dizzy_face:..blbá kombinácia, ale čo už ...........vy čo plánujete?......len prechádzka??.....
2. nov 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ........hádam ešte niekto pošle :dizzy_face: :dizzy_face: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dobre mi padal zmena.......ak sa mi bude chcieť tak upečiem poobede............................tiež si myslím že semiačka sú na vine :slight_smile: :slight_smile: ..........................tu je zas zamračené..... :frowning2: :frowning2:
2. nov 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ved deni je fuč......utka má D........................................akú tortičku dostane Lolka..... :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 takže tu budem poobede sama.............nemusím tu ani nos strčiť :wink: :frowning2:
2. nov 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...aj tu sa zamračilo :angry: ...len nech nezačne pršať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........chlapci si trošku užili dedka? :slight_smile: ......ako Peťko ešte kašle?.....toto mi na deni nesedí, toľká absencia :grinning: :grinning: :grinning: ..........Lolka dostane okrúhlu karamenlovú tortu a bude na nej Hallo Kitty :dizzy_face: :dizzy_face:...dnes idem po ňu ....dala som urobiť kamoške s takým sušeným plátom dnu :dizzy_face: ...ja takú neviem :pensive: ..........ešte musíme dnes s lilkou skočiť aj do knižnice predĺžiť knižky........
2. nov 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 nie kašle......len má ešte vodové soplíky........to bude mať ešte tri týždne.....a potom znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................to neviem aká je tortička....ako ste oslávili?..........potom daj fotočky :slight_smile: ,.,.,,,,,,,,,,,,,aká bola.... :dizzy_face: :dizzy_face: ...............vy chodíte do knižnice?....to je tam u vás?......... :confused:

deni a utka...........asi dostanu Ačko..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 čo je s letty že sa neukázala?.... :sweat_smile:
2. nov 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrúúúú......
2. nov 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Lolke prajeme všetko najlepšie.Viki posiela cmuk.
2. nov 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.....

pekný víkendík.... :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2012 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!.... :slight_smile: :slight_smile:

@jacka.....veru sople sú nekonečný príbeh :frowning2: :frowning2: :frowning2:........vieš aká bola lolka zlatá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...strašne sa tešila!!!...a dnes ráno chcela oslavovať znova :grinning: :grinning: .....musí počkať do zajtra na babky a dedkov :wink: ........v tej torte je stredný plát taký sušený z bielkov podobný ako na laskonky a je to strašne fajn v torte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..hej Lilku som prihlásila do knižnice lebo doma už máme všetko aj 2x prečítané a to máme kopec knižiek ešte aj po mne a po mužovi :slight_smile: ...máme v dedine, tak prečo nevyužiť :wink: ..
3. nov 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..ďakujeme!!! :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...letty bola u svokry , ale už sú doma a hádam kukne..viki kiahne dobre znášala mala máličko a zdá sa, že maťko ich nedostal....... :wink:
3. nov 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..čo máte dnes v pláne?? :wink:
3. nov 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
stráááááááááášne výýýýýýýýborný koláč................odporúčam..... menej cukru :dizzy_face: :dizzy_face: ............a dierky nech nerobia detičky :wink:
3. nov 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ahoj............. :slight_smile: ......................sa máte ked tam máte knižnicu :wink: ...................aj dáš fotočky tortičky?......aj z oslavy?.............................dnes v pláne?.......nooo kedže sem tu bez otca......tak nič......idem ešte vyriadiť............poobede pojdem na prechádzku.............a už je tma a večera :wink: ...................a vy?
3. nov 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Lolka je už aká rozumná....tešila sa z darčekov??
3. nov 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ktorý koláčik?.....ten s tou rumovou polevou? :dizzy_face: :dizzy_face: .. a dala si nakoniec rum? :grinning: .....čo sa chlapci prekopali až do austrálie? :grinning: :grinning: .....máš ešte niekde ten link?
3. nov 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..no a druhú knižnicu máme v škole :slight_smile: :wink: ...a čože tatino zasa zarába?? :slight_smile: .......len tak doma, poumývať, von a pobede do kauflandu kúpiť nejakú šunku na zajtra :slight_smile: ....a deň ja fuč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veľmi sa tešila :dizzy_face: ...a keby si videla čo jej Lilka povyrábala??!!! :dizzy_face: ......nakreslila jej obrázok kde sme boli my 4 + pes :dizzy_face: ...a potom jej ešte vyrobila takú jesennú knižku, kde pokreslila a nalepila tekvice, šarkanov a popísala písmenká čo už pozná zo školy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......zlaté boli obe!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 fernetík.... :dizzy_face: ..ale len 1PL..... :slight_smile: .............čo ma teší najviac že ho jedia obaja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..................mám ho uložený....chceš?...........................tatino nech maká......sme zvyknutý :wink: ...........................čo ideš robiť zo šunky?......
3. nov 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kráásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......to je láska...............tak chytro fotočky..... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka jasné, že chcem!!! :slight_smile: ........zo šunky chcem plnku do zemiačikov a potom obložený tanier,klasika :grinning: .....
3. nov 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..špeciálne pre teba :slight_smile:
3. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..ideme von .... :wink:
3. nov 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 krásna tortička....aj mu ju ukážeš prekrojenú?...ako chutila?................plnku do zemiakov???....nepoznám :frowning2: :sweat_smile: ...........................my sa teraz chystáme von..........aj ked je hnus zas.......dobre že malo byť :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://dobrejedlo.pluska.sk/dobre-jedlo/clanky/sladke-dezerty-a-mucniky/vareskovy-zakusok.html

špeci pre teba.............. :dizzy_face: :dizzy_face: .....je fakt dobrý....... :wink:

neviem čo idem zajtra kuchtiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 riadne nakúpte.......nepomínajete vela bubáčikov..... :wink:
3. nov 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...idem na kukuk... :slight_smile: tatinko s Deniskom šli zaviesť motorku k mechanikovi, tak som si ukradla trošku času... :slight_smile:
..dakujeme za Deniska..... :slight_smile: ..my sme boli u našich, taká príjemná zmena aj ked...niekto to až tak fajn nezvládol..... :angry: Simonko.... :frowning2: a mne pomaličky už druhý den odchádzajú hlasivky....asi tiež štrajkujú.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 Laurike všetúúúčko najlepšie...veľa zdravíčka, dobrých rodičov a sestričku a nech vám robí dlho, predlho len radosť.... :wink:
3. nov 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ahoj....tak Simonko štrajkoval??? :frowning2: ....tomu je najlepšie doma....vo svojej postielke,že?.......tak to nesmieš rozprávať....iba písať :wink: ....čo si dávaš?......Deniksovi sa páčilo?.......ste ja nejak rýchlo vrátili..............motorka opravená?........vieš čo....ja ťa obdivujem.....muž motorkár....kamionista......nuž dobrá kombinácia na stratu zvyškov nervov....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. nov 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok