• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

9. decembra 2016 
moje láskočky už spinkaju..... :dizzy_face: :dizzy_face: .....som myslela že sa mi to bude vliecť....ale celkom fajn nám to ubehlo :slight_smile: :slight_smile: ............
3. nov 2012 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ..nedávam si ešte nič...musím k doktorke, lebo najskor som soplila ako Denisko potom ma bolela hlava, potom pár dni uši a teraz hlasivky a začínam pokašliavať...tak asi bude lepšie ísť k niekomu múdrejšiemu ako som ja... :grinning: :grinning: zvyšok nervov???....nervy?? to čo je???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..u nás podpultový tovar................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..má dobrú poistku.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..ale nie, vždy mu hovorím: si ma neželaj, ked sa ti niečo stane... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2012 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojteee...
3. nov 2012 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že dobrú poistku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............aspon ju dal na teba?... :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ......hééj a čo mu urobíš ked sa mu niečo stane....ha :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: ............................vieš čo o tých nervoch som niekde čítala čo to :wink: .................
3. nov 2012 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@utka ty kde si stratená???
3. nov 2012 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dobrú noc.... :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2012 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka dobrú nocku.....náš tatík ešte varí guláš, tak máme veselo....bude na zajtra...hovädzinka s divinkou a knedlou.... :wink:
3. nov 2012 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka momentálne vo ZV.Ale tú nie je net,len na Petovom mobile...
Dobrú...
3. nov 2012 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte......

@utka vy ste u svokry??:..som nejak prehliadla.... :unamused:

@denisenko no to máte riadnu mnamku...požeme sa pozvať?.... :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2012 o 07:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka len sa kludne pridaj k nám..k obedu.-... :slight_smile: letím...do autoškoly...babky, traste sa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@denisenko to čo som napísala....že pomožeme..... :angry: :angry: :angry: ....možeme :angry: :pensive: ......................držím palce.....potom rýchlo na MK ako bolo :slight_smile:
4. nov 2012 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka jááj, v autoškole sa mi pááááčilo...tuším ma to bude baviť..... :slight_smile: ..a od dnes máme o dalšieho člena rodiny viac.... :wink:
4. nov 2012 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka my sme boli aj, aj. V stredu sme šli k naším a v piatok ku svokrovcom.
@denisenko tak super, že ťa to baví...a s tým novým členom som nepochopila :confused:
4. nov 2012 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte.....

@denisenko super...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....takže pirátka ciest :slight_smile: :wink: ....................kohože máte nového člena?.......sem s tajomstvom :slight_smile:

@utka to ste boli riadne rozbehaný..... :wink:
5. nov 2012 o 07:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
dobré ránko.... :wink:
5. nov 2012 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
aké ste vy zvedavice..... :grinning: :grinning: :grinning: Denisko kedysi dávno dostal kamaráta Diega....a Simonko má novú kámošku Lily.... :wink: ....a zároven to má byť kamarátka aj pre Diega, len dúfam, že si na seba zvyknú.... :wink:
5. nov 2012 o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko vieš že si to aj myslela?........kto vymyslel meno?... :slight_smile:
5. nov 2012 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka som si bola istá, že vieš... :wink: :wink: :wink: meno vymýšlal Denisko...pretože je to tiež britská mačka lila, tak je to ostalo.... :wink:
5. nov 2012 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko tu je ten chlebík...... :slight_smile:

ale nám krásne prší že??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@denisenko ja mám rybičku...Lilu..... :grinning: :wink: .......................Denisko je v škole?....čo vravel na darčeky?....a aj SImonko?:...
5. nov 2012 o 07:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ten vyzerá super...ešte aj diery má...ja neznášam, ked je chlebík bez dier..... :unamused: ....sa nečudujem, že ti ho hned spapkajú..... :wink: :wink: :wink:
5. nov 2012 o 07:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru ...leje ako z krhly... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Denisko je v škole, a ako naschvál, ked tak leje ,musel ísť pešo, lebo tatinko šiel už skoro ráno obzrieť jeden kamion a možno aj z toho niečo bude...... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ..a chlapci sú tiež v školke??? také počasie, že ani psa von vyhnať... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2012 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka ....ešte..darčeky......celé poobedie hral s tatinkom "bejblejdov"....a fakt neviem, kto si to viac užíval..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja mám doma večné dieťa..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 08:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte...
@denisenko takže mačička... :wink:
@jacka hmmm, chlebík musí byť chutný...
5. nov 2012 o 08:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@denisenko že s tatinom hral :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....jááááj.....večné deti...... :slight_smile: :wink: .......ale nie si sama....aj ja to mám doma...počkaj ked Simonko vyrastie :grinning: :grinning: :slight_smile: ....................................sú v školke...aj ked menšiemu páničkovi sa nechcelo....ale musel........ :wink: .................hnus je vonku a to ešte ideme aj na logo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........ty si šla s ním do školy????.....obzrieť kamion??...to akože na tom by mal jazdiť???....dobre chápem.....hádam nie kupovať..........to vieš hned z rána :grinning: :grinning: :wink: ...............................mnam mnam chlebík :slight_smile:
5. nov 2012 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
idem si urobiť kávu......lebo mi aj hlavu roztrhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
5. nov 2012 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som si nachytala tanier namiesto šálky na kávu..........a to nerátam že dnes som sa už dva krát strepala...a. ...to je len 8h... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
5. nov 2012 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka darí sa????.. :confused: ...len robotu, ešte tak, kupovať..... :grinning: :grinning: :grinning: ..nie, nebola som s ním v škole....zobrala ho starká....že načo pojdem do toho lejaku, ked kašlem???? :grinning: :grinning: :grinning: ..aj som sa s nou ráno 10 minút vadila, že idem, ale nakoniec ma ukecala....... :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jacka vy ešte stále chodíte na logo?? ozaj...Deniskovi sa kedysi v školke posmievali, že nevie pekne čisté "R", minimálne v nom počuť "ráčika", ale len minimálne...a teraz som s hrôzou zistila, že polovica triedy nerozpráva poriadne ani R, ani S..... :angry: :angry: :angry:
5. nov 2012 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
varím...že krémová cuketová polievka...no ....sama som zvedavá na výsledok..... :grinning:
5. nov 2012 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok