• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. septembra 2017 
@jacka
@denisenko Viki už povie R krásne, ale logopedička, že ešte musíme prísť, že ešte nech sa mu to viac udomácni, aby vedel rozdiel medzi R a L a také drísty. To asi preto, že by prišla o 10€ :angry:
5. nov 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to za jednu návštevu?????????? :confused:
5. nov 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko áno, za pol hodinu...
5. nov 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aj moj vie povedať R.........tiež neviem načo tam ešte chodíme.....ale my neplatíme.....na to by som sa kuk....to uhrádza zdravotná poisťovna.......

@denisenko som myslela že budete mať kamion na dvore :grinning: :wink: ............aká je polievočka?....jedlá?.. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko máte dobrú starkú..... :slight_smile: :dizzy_face:
5. nov 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a možem sa ísť pomaličky chystať...... :slight_smile: ..........
5. nov 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...kamion na dvore....??? už sa nezmestí.....inak by tam isto bol.... :grinning: :grinning: :grinning: ..tatinko šiel na preventívku k mudrej.....ide dneska vyskúšať na nočnú.... :pensive: :pensive: :pensive: ...polievočka je výborná..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len nesmiem Niskovi povedať, z čoho je..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@utka za pol hodinu??? ..idem robiť logopedičku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tiež som myslela, že to hradí zdravotná poisťovna.... :confounded: :confounded:
5. nov 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka starkú na nezaplatenie.... :wink:
5. nov 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
psst...poviem vám tajomstvo....Deniskovi donesie Ježiško.... :wink: :wink: :wink:
5. nov 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko aký je ten bicykel veľký? Koľko palcové sú kolesá?
5. nov 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko my máme olpran......to je aj s prevodovkou?.............aký je...20......?.........................to už dnes ide na jazdu?.....fíha ........aj budeš spať?..... :pensive: ....................som chcela vedieť či sa ešte zmestí :grinning: :grinning: :grinning: ....no škoda :grinning: :grinning: :grinning: ......ja by som tiež brala takú starkú..... :slight_smile:
5. nov 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka 20-tka.....väčší neutiahne..... :confounded:
@jacka no, uvidíme...ale to má super, to je len v žiline...z jedného závodu do druhého prevážať niečo pre Kiu... :slight_smile: kedže ešte nemá všetky papiere, tak nie je to na 100% :rolling_eyes: ....prevodovka? myslíš prehadzovačka?tuším tam je....

,.
5. nov 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a boli sme dnes aj u doktorky...takže obaja smer ORL ambulancia, len ja ešte aj na krv, či je tam zápal, či len upchaté...... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ...v stredu ordinujú...a zajtra idem na jazdu.... :slight_smile:
5. nov 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nooo dnes mi ide celkom fajn....jasné že prehadzovačku................ :pensive: :pensive: :pensive: .................aha tak to má dobre zatial...... :slight_smile: .........krááása :frowning2: ......chorí ste statočne.... :frowning2: :frowning2: ..............jazda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kedy poobede?...... :slight_smile:

sme boli von.....a prišli..............ach jáj....mokrý až po slipy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ja neviem načo furt prší...... :angry: :angry: :angry:
5. nov 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jazda..,doobeda...nevychádzaj z domu a radšej var obed :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....chorí...no, ako sa vezme......dýchanie čisté, plúca a priedušky v poriadku, hrdlá tiež.......všetko sa to točí len v hlave.....neva...vymením za kapustovú..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...u nás už poobede nepršalo...to poznám...mokrí aj tam, kde sa neda....len aby ste neochoreli aj vy.... :frowning2:
5. nov 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .......nechystám sa variť :grinning: :grinning: :grinning: .....vieš ako budeš vyzerať s takou hlavou :grinning: :grinning: :grinning: ........................mokrý......mokrí......tu ešte pršalo asi tak do druhej ......potom vyšlo slniečko......ale blato ostalo :angry: :wink: ................ja sa už ani nebudem čudovať tej chorobe.....sliedi hnusoba všade :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
ako Simonko?......ešte stále dobre spinká v noci?.....
5. nov 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeže máme leninku?:?????? :confused: :confused: :confused: :confused:

si pripadám ako závisláčka....:grinning:.....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aj ja závisláčim......jedna mačka pod nohami, druhá za chrbtom...Simčo v bazene a Denisko u starkej..tatinko už šiel na nočnú...tak mám fraj....... :grinning: ...veru...leninka???????? :confused:

ozaj, a takto verejne: čo sa stalo s aninkou??? sem tam vidím na FB ale aj tak...........
5. nov 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko utka s nou písala......vraj by už ku nám nezapadla.....

som rada že nie som sama......... :grinning: :wink: .............aspon na chvilu máš veget......ja ho budem mať okolo 20h :slight_smile:
5. nov 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja mám dnes dlhé vedie čo tí smajlíci???
5. nov 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko myslíš na aninku???
5. nov 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka že dlhé vedenie...aká si bystrá..na prvý šup.... :wink: :wink: :wink: :wink:
5. nov 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
musím ísť ešte prádlo zavesiť.....riad niekde by som vyhodila.........deti pokúpať.........len škoda že sa mi nič nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2012 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko hej no tak dik.....dnes mi to celkom dobre padne...... :grinning: :grinning: ................................posielam do školky 5ks chleba.......dávaju im len polky z nich............a ja sa jej pýtam či nedávam vela........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..kuká na mna jak na debila :angry: :angry: :pensive: :pensive:
5. nov 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka 5 ks chleba na kolko???? :confused: ...teraz už to nempáli ani mne.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonko už spí...idem aj ja upratovať...k nám keby niekto prišiel tak by si pomyslel, že prišiel niekam na skladisko rôznych vecí...... :pensive: :pensive: :pensive: upracem po jednom, po druhom ostane, kde nechal....ach tí chlapi..... :angry: :angry:
5. nov 2012 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko na týžden...... :slight_smile: ...vidíš to....si myslím že vieš čítať myšlienky...... :frowning2: .................moja aj u nás to tak vyzeralo........akoby bomba padla......ale už to tu vyzerá ako u ludí :wink:

niečo asi aj na man lezie....nejak je mi prapodivne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj my chceme Vikimu kúpiť, ale asi až v lete. Len ešte nevieme či 20-ku, či 24-ku...Uvidíme koľko Viki narastie. :wink:
5. nov 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka heš, heš..choroby preč.... :slight_smile: ..možno aj čítať myšlienky viem, ale to vieš, cez upchaté dutiny neprejde nič...... :pensive: :pensive: :pensive: :grinning:
5. nov 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok