Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
7. nov 2012

@leninka75 nieeee, nenafúkala...
@jacka vraj poisťovna si dá zaplatiť aj od nás ako spoluúčasť, ale my si to vyžiadame od nej. Píšeme o sprchovaní na plávaní...

utka
7. nov 2012

@denisenko dobreeeee, že alergia na tatinka... 😀

denisenko
7. nov 2012

@utka ved ja to inak nevidím... 😀 😀 😀 ale ty sa v tom vyznáš, že? mám tam 0,266 eozinofily abs. ..... norma je do 0,25...ale %eozinofily majú byť do 5 a ja mám 2,86...inak, ja som bola v 17-tich uznaná alergička, len nik neprišiel na to, že na čo... 😖

utka
7. nov 2012

@denisenko no v tomto sa teda nevyznám...ja len cytológia...aj to len teoreticky...prípadne nejaká biopsia...

denisenko
7. nov 2012

@utka jááj...tak prepáč... 🙂

utka
7. nov 2012

@denisenko nič sa nestaloooo 😉

jacka
7. nov 2012

@denisenko múdra mudr............len nechápem ako može vidieť alergiu.....dobrá je 😠 😠 😠 ...........................hlavne že to nie je nič vážne----................. 😉 ...................ešteže tie uši máte čisté.... 😀 😉 to aby Denisko všetko počul....aj to čo nemá 😀 😀 😀 .....................aj si to mužovi povedala 😀 😀 😀 nezabil ťa 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
7. nov 2012

@denisenko ......počuj a nemáš alergiu na lepok....................lebo ja ju vidím všade.....stačí ked mi niekto povie že má nizke Fe......a diagnoza istá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .........inak si ma nevšímaj 😀 😀

jacka
7. nov 2012

musím ísť ich vyvetrať.....aj ked sa mi nechce..... 😝 😝 😝 .................

denisenko
7. nov 2012

@jacka ...povedala som mu to-.......ešte žijem..... 😀 😀 😀 😀 😀 chudák...spal 4 hodiny, tak isto nevie, čo som mu povedala....... ☹ a vieš, že je dosť možné, že ten lepok by to mohol byť??..teraz akosi viac jem pečivo a chlieb a hops.....tečie z nosa ako z vodovodu....už som dnes minula celý balík vreckoviek a stále som nenašla ten kohútik, čo by sa dal zatiahnúť... 😔 😔 😔

denisenko
7. nov 2012

@jacka u vás nemrholí??? my sme s Niskom fajn mokli..... 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
7. nov 2012

Ahojte 😉 😉 konečne urobím mini kuk, ale čítat vas nestíham, tak mi niekto zreferujte čo nové 😉 😉 😉
U svokry bolo fajn, Vikinka uz chodí od pondelka do školy, kiahne mali lahký priebeh, len som trošku smutná, že ich matko nechytil 😖 som myslela, že ich na 100% od vikinky chytí a nič...mohli sme mat pokoj 😝

leninka75
7. nov 2012

@denisenko ..som sa dobre pobavila na tom ako Dr. ti v nose videla lergiu aj nádchu 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 ........inak som sa chcela opýtať na ten váš nový prírastok ako sa adaptoval 😉 ......

jacka
7. nov 2012

@denisenko skus ísť na vyšetrenie-..----............povedz že v rodine sa vyskytla........zato nič nedáš.................. 😉 .........aspon niečo vylučite 🙂 .....to je mrcha choroba ťažko sa zistuje ...ved vieš.... ☹ ......................................nie u nás bolo len veterno.a riadna kosa......aspon deti zaspia ............ha ha ha..... 😀 😀 😀

jacka
7. nov 2012

@denisenko super že žiješ........aj ked ťa asi velmi nevnímal..................... ☹ ...........len aby si dával bacha ked spí málo..... ☹ ☹ ......................asi je aj nervozny trošku že?.... 😔

jacka
7. nov 2012

@letty86 ahoj........ 😵 😵 😵

jacka
7. nov 2012

@leninka75 to vieš niektorý dr..........sú ...proste.............."vyštudovaný!" 😀 😀 😀 ............ 😠 😠 😠 a k takýmto chodíme.... ☹

jacka
7. nov 2012

nejak som si tu riadne pokecala..... 😅 😅 😉

denisenko
7. nov 2012

@leninka75 že ako to videla??? ved ma na to kukátko.... 😀 😀 😀 ..prírastok...celkom fajn, by si ich mala obidvoch vidieť, ako hned dolezú, len čo otvorím chladničku a čakajú....a potom po sebe zazerajú, že kto zjedol viac...... 😀 😀 😀
@letty86 nie som moc v obraze..už prešla aj inkubačná doba??, 😕
@jacka veru, ked tolko študovali, musia to vedieť, no nie???...mala by som aj na ten lepok, len pravdu poviem, už mám tých doktorov až po krk...a to ešte zajtra zas na endokrinologiu.... 😔 ...mužíček nervozny?? ani moc nie....sem tam ma zachranuje, ked ma deti vytočia, a furt otravuje, potvora jedna.... 😀 😀 😀

jacka
7. nov 2012

@denisenko no vidíš..dobre si sa vydala.... 😵 .............................ved toto......študuju roky....a potom to u niektorých vyzerá.....očividne je "šikovná"........................ktovie ako sa dostala na školu 😠 😠 😠 ..................................ked sa pojdeš dať vyšetriť aspon budeš vedieť na čom si........ved hádam ti to aj z krvi zistia.....ale len na gastre 😒 ........................takže pevné nervičky zajtra u endokrinologii......... 🙂 .......táto dr. je aspon dobrá??........ 🙂

noo idem................dobrú noc..... 🙂

utka
7. nov 2012

Dobrú noc...

denisenko
8. nov 2012

dobré ránko... 🙂
@jacka ....niekedy veru na to gastro skočík, aj tak musím dať po 5-tich rokoch skontrolovať Helikobaktera..... 😎 ...aké ticho tu mám.....Denisko v škole, Simčo v postielke, tatinko si už tiež šiel lahnúť, ale dolu k svokre, aby sme ho nerušili, ked sa Simonko vyspí....jáááj...tichučko na závidenie.... 😉 😉 😉 ...a k tej mudrej...mala by som ísť v stredu na kontrolu ale asi nepojdem, lebo podla nej mám dutiny čisté a ja som v noci od bolesti ani spať nemohla, už o 5-tej som sa nadopovala ibalginom a to ja tabletky nemusím...ale čo je moc, je moc..... 😔 😔 😔

leninka75
8. nov 2012

ahojte!! 🙂 ..dúfam, že dnes konečne nebude pršať a dostaneme sa von 🙂 ......

@denisenko...tie vaše zvery musia byť podarené 🙂....a cicka má koľko týždňov?.... je už aj vychovaná?...... ešte, že má mužíček kam zaliezť, aby sa vyspal 😉........čo ťa bolká? ☹

denisenko
8. nov 2012

tááák...rascová polievka s vajíčkom hotová, ešte dám dokopy kurča, čo som včera piekla s ryžou a bude rizoto...ja neviem, u nás pečené kurča na druhý den už nikto nechce.... 😔 a Deniskovi ešte ostalo hrstková polievka s mäskom z údených rebierok...na moje prekvapenie, včera ju vychválil do neba a dokonca aj mäsko zjedol.. 😕 😕 😕 a vraj ma prihlási do tej kuchárskej show, ked tak dobre varím....... 😀 😀 😀

denisenko
8. nov 2012

@leninka75 aj ja sa dnes chystám von...aspon na chvílu...tak klop,klop,klop..nech neprší.... 🙂 ...zvery...nepotrebujeme telku..... 😀 😀 😀 😀 ...cicka má už takmer 4 mesiace, vychovaná...no ako tak, ako malé nespratné decko.... 😀 😀 😀 ale hlavne že vie, kde treba ísť na WC.... 😀 😀 😀 😀 ....bolia ma nad a podočnicové oblúky, či ako sa to volá...a uši... 😔 😔 😔

denisenko
8. nov 2012

@leninka75 ozaj, Lilka v škole už spájajú písmenká?....ja ked vidím, ako sa DEnisko snaží....musím ísť akože do kúpelne, aby som sa nerehotala pred ním.... 😀 😀 😀

leninka75
8. nov 2012

@denisenko ...malý lichotníček sa zasa prejavil 😵 😵 😵 ..rástla si čooooo? 🙂 😉 ......ozaj a je lepší keď je doma tatino?....

leninka75
8. nov 2012

@denisenko ....že malé nespratné decko 😀 😀 😀 .......to ma veru hlavne zaujímalo či vie kam má ísť cikať 😉 ....a Simonko ju ako vníma?.....a nemôžeš mať nejaký prievan alebo niečo také? 😕
......veru spájajú 😀 😀 ..sa tiež idem urehotať 😀 😀 .....ona to tak neskutočne naťahuje 😝 ...teda keď je napr. "á"..to ústa otvorí na maximum a ťahááááááááááááá 😀 😀 😀 ........snažím sa ju presvedčiť aby to tak neťahala a nesekala slabiky, ale vraj to tak majú 😨

jacka
8. nov 2012

ahojtééééééééééé 😀 😀 😀

denisenko
8. nov 2012

@leninka75 ...nooo...presne to som mala na mysli...Denisko ked urobí múúúúúúúúúúúú, tak sa Simonko zachádza od smiechu.... 😀 😀 ...neviem, či prievam...mna to bolí už druhý týžden, ale nie stále.....asi poslúchnem svokru a dám si vatu do uší...aspon nebudem počuť tie kriky... 😀 😀 😀 ..Simonko sa v mačkách vyžíva..lieta za nimi ako fretka... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre