• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
@denisenko veru len pekne skoč......a ak je známy na gastre tak nech krv rovno vynechá(vraj nie na 100% isté)..a biopsii prežiješ :dizzy_face: :dizzy_face: .................................my sme tu včera mali celkom fajn počasie....škoda len že ten vietor dul :angry: :angry: :angry: :angry: ..........ale dnes to vyzerá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....že bude krááááásne......................uši?.....to nie je sranda...... :frowning2: :frowning2: ........ja som síce nie dr....ale podal mna tam budeš mať nejaký zápal....... :frowning2: :sweat_smile: ..............
8. nov 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 tak som som aj ja zvedavá aký je Simonko ked je doma tatinko...a neodpovedala mi........takže čakáááám :dizzy_face: :dizzy_face:
8. nov 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko skus si dať na vatu trošku teplého oleja........ :wink: ..........................poznám také pazvuky ...aj u nás to frčalo......škoda že je to už za..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .................ale sem tam sa zadarí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........
8. nov 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mamky, takto sa u nás čaká pred chladničkou...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka Simonko.....ako kedy ale z tatinka sa vždy teší, ked ho zoberie.... @leninka75 Denisko???...ten stále robí neplechu, len teraz ked ho vyhreším ja a ešte aj tatino, tak sa trochu ukludní...ale nie je to vždy..ked má zlý den, tak hotová pohroma, nezaberie ani mama, ani tato, ani starká.... :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
8. nov 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka veru, škoda že tie deturence tak rýchlo vyrastú.... :pensive:
8. nov 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....no neviem či vata pomôže a nebudeš počuť kriky - vresky :wink: ...na to jedine funguje nohy na plecia a utekááááť :grinning: :grinning: :grinning: ......
.....úžasný párik!! :dizzy_face: :dizzy_face: ....a slinky im netečú? :grinning: :grinning: :grinning: ..... čo dobré očakávajú z chladničky? :grinning: :grinning:
8. nov 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ked nepomože, dam zabetonovať..... :grinning: :grinning: ale zas, ja som imúúúnna voči ich krikom..len teraz to mám také citlivé, stačí že zvýšia hlásky a už mi idú ušné bubienky prasknúť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................................dobrí súúúú..... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. nov 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ale beton už nedáš z uší von :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............................
8. nov 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Simonkovi je dobre aj u tatinka.........hlavne že je na rukách.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....počkaj ešte o tri roky tam bude :wink: :wink:

veru zastaviť čas.... :pensive:
8. nov 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ......už máte slniečko?? :sunglasses: .......
8. nov 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 máme..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....chcééééš :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. nov 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75
@jacka my nemáme....aj ja chcééém..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. nov 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee...
Ja som dnes doma...Od večera a celú noc som mala také prehánky, že až. Dá sa povedať, že som polku noci strávila na WC.
@denisenko skús si kúpiť Burow kvapky do uší...tie sú super. A dutiny si nahrievaj tou lampou, ak ju máš. Mne to veľmi pomohlo, keď som vtedy bola chorá. Viem ako to bolí :frowning2:...
Viki tiež včera písal diktát-napr. "Mama a Ela má malé m", ale dosť škaredo píše.
8. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka joj, čo ťa navštívil nejaký bacil???...alebo z jedla??? :confused: ...naši ešte až tak nepíšu, ale už ich aj to čaká.... :unamused: a ten škrabopis...ja stále hovorím, že Deniskove písmenká chodia na diskotéku :grinning: :grinning: ..tie kvapky....možem aj ked kojím?
8. nov 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to vieš, že chcem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...pošleš?? :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka .....ahoj!!....jaj nič moc teda :frowning2: ....a teraz ti je ako?
8. nov 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko
@leninka75 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .....dobre a stačí :sunglasses: :wink:
8. nov 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka len aby aj došlo.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka no pekne si si užila.....ja som si tým prešla v nedelu v noci.....a od utorka som mala teplotu :frowning2: a mandle si necítim....................dúfam že ti je už lepšie?...
8. nov 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko počuj.............ked to JA posielam určite dojde :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko som ti zabudla napísať, že to sú ušné kvapky. dáš si na vatu a do uší...Viki tiež píse nerovnomerné písmenká. No čo už? nemôže byť vo všetkom dobrý :wink:
@leninka75 no od večera som zjadla už 3x2 čierne uhlia, vypila som pohár Pepsi a zjadla tabličku horkej čokiny. Zatiaľ dobre, už som nebola hodinu a pol na wecku.
@denisenko @jacka .......pre vás :slight_smile: ..........http://www.vyzdoba-dekoracie.sk/dekoracie/eshop/24-1-Sviecky/57-2-Hracie-sviecky
@jacka ..to si prosím ťa čo poslala??......však sa tu zotmilo a tuším vidím na strešáku kvapky :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja...moja chvílka ticha práve skončila.....Simonko si už niečo mrnká v postielke.... :wink:
@jacka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujem si zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuk.........hádam to predávaju aj v normálnom obchode.......lebo mne by určite poslali niečo iné :frowning2:
8. nov 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ešte prídi :dizzy_face: :slight_smile:
8. nov 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dakujeme....už som tam aj kukla....peknééééé... :wink:
8. nov 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už asi až večer... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. nov 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok