• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@jacka nechystám sa...zatiaľ nie. Uvidíme podľa toho, ako to pôjde. ale určite dobre... :wink:
8. nov 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamule.....už som doma z kontroly..hurááá, moja štítna žlaza je už v poriadku..ale pre istotu ešte na kontrolu o 3 mesiace...... :slight_smile:
8. nov 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ahoj...............super...dnes len dobré správy..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. nov 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko tak super...ja sa z mojej nevyliečim :frowning2:
8. nov 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka fakt už nikdy??? :confused:

s detičkami sme zas hrabkali lístie.......strašne sa im to páči......a to Maťulo ešte aj na strom vyliezol..........a ja som dnes úplne k.o.......neviem prečo............... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aby som nezabudla....další zub má Maťko von....ja netuším ako ten bude jesť......moje.............a zajtra k zubárke....uvidíme..uvidíme :unamused: :pensive:..alebo radšej nechcite vidieť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrú nocku....pekné sníčky.......
8. nov 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ani neviem aká je šanca, raz mi to Dr. vravel, ale však jedna tabletka za deň ma nezabije...
8. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc...
8. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteee...
Konečne piatoooook!!!
9. nov 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.... :slight_smile: ..to akože prečo som posledná čo sa dozvie dobré správičky??!!! :angry: :angry:

@utka.....teším sa s tebou a blahoželám a silno držím palce, aby si všetko v pohode zvládla!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....teda ale si riadne prekvapila :wink: ..ja som najskôr kukala, že si hodila fotky keď si zistila, že si tehu s Viktorkom :grinning: ..ale potom som kukala na dátum jak puk a ono to bolo aktuálne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........kedy chcete oznámiť správičku rodine?
9. nov 2012 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...no moja budeš mixovať alebo roztláčať :grinning: :grinning: :grinning: ...držte sa u zubnice :wink: ..inak môj "fešák" ťa včera obvinil, že určite máš niečo so zrakom :grinning: :grinning: :grinning: , ale popritom sa blažene uškŕňal a chodil tak cca 5 cm nad zemou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ďakujeme pekne...takže som ťa prekvapila? Ešte nevieme kedy to oznámime. A hlavne Viktorkovi. A bojím sa jeho reakcie :frowning2:...
9. nov 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...no jemine si píš, že prekvapila :slight_smile: :slight_smile: ......ale milo :dizzy_face: ...ja som si skôr myslela, že nejdeš riskovať kôli krvičke, ale super si sa rozhodla :slight_smile: .........bojíš sa, že bude žiarliť? .....a nikdy nehovoril, že by chcel súrodenca, že aj kamoši majú a on nie?.....
9. nov 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..a ešte sa mi páči ako sa z teba pomaličky stáva pozitívne mysliaci človek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..drž sa, žije sa tak určite lepšie!!! :wink:
9. nov 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 jasné, že je to tak lepšie...A Vikiho kamoši nemajú súrodencov...no však uvidíme...
9. nov 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :wink:
Herečky moje, ale to ste sa nemuseli všeeetky tak hrnúť do toho zreferovania , čo máte nové :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:
@utka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teším sa, nech to prebieha v klude a poriadku :dizzy_face: :dizzy_face: a viktorko sa hádam poteší :wink:
9. nov 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@letty86 ahoj......ale ked mi tu len tak o nič keciame.....stále dookola........varenie...škola...školka.....radosti...starosti..... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ahoj :wink: ešteže mi nič podstatné neušlo :dizzy_face: :grinning:
idem pre vikušku, jaaaj, žienky, nedať ju do družiny je o držku :stuck_out_tongue_closed_eyes: skusim zistiť, či nemoze po novom roku nastúpit, to by sa tešila aj ona :wink:
9. nov 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 moja čo budem mixovať.....nejak mi rozum vyfúkal.... :angry: :angry: ..........................ja mám oči dobré...aby vedel... :angry: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ......................a ako dlho sa vznášal :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka neboj zatial sa Viki bude určite tešiť..........uvidíš ked sa narodí......to bude inakšie..... :slight_smile: zatial je stredobom on.....zatial nestresuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 došlo mi....ešteže sa Maťko usmial..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 len bežkaj....potom sa stav aj tu..... :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
9. nov 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ďakujem...
@jacka však ja sa nestresujem...len dúfam, že to nevezme nejako tragicky :wink:
9. nov 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nevezme neboj. .........to tragicky........ale ako každé dieťa ....bude trošku žiarliť ked sa narodí........ale ani nemusí.....indi vindi.... :wink: :wink:
9. nov 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka však ja vieeeem...
9. nov 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kde ste? Čo už víkendujete???
9. nov 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka čo si...MAťko bol za pc.......a teraz ideme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ......

ale prídeme.... :slight_smile:
9. nov 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka super...aj tu je :sunglasses: , len škoda, že musím sedieť celý deň dnu za PC...
9. nov 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..halooo..lo-lo-lo..halo -lo-lo-lo..halo ha ha-lo-lo-lo ...toľko hudobná vložka :grinning: :grinning: :grinning:

@utka....a čo vieš možno si to viki ani nevšimne, že mu pribudne súrodenec :grinning: :grinning:......najedla som sa vtipnej kaše, tak zato srším humorom :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: ...

@jacka .......vieš čo to si vyrieš s "fešinom" :grinning: :grinning: :grinning: ....ale poviem ti, že fakíri a podobní sú oproti nemu šuvix :grinning: :grinning: ...však on sa vznášal aj keď spal :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..ako u zubnice? :confused:

@letty86......jacka ešte zabudla na choroby :stuck_out_tongue_closed_eyes:..sem-tam nejaké sople :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a vraj deni má alergiu na manžela :grinning: .......škoda, že ti viki nevzali do družiny :frowning2: ..je to na nezaplatenie :slight_smile: ..ale však na rok ti končí MD, tak hádam ju vezmú..ozaj a chceš ísť do práce?
9. nov 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..vidím ťa :slight_smile:
9. nov 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok