Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
8. nov 2012

@jacka nechystám sa...zatiaľ nie. Uvidíme podľa toho, ako to pôjde. ale určite dobre... 😉

denisenko
8. nov 2012

ahojte mamule.....už som doma z kontroly..hurááá, moja štítna žlaza je už v poriadku..ale pre istotu ešte na kontrolu o 3 mesiace...... 🙂

jacka
8. nov 2012

@denisenko ahoj...............super...dnes len dobré správy..... 😵 😵 😵

utka
8. nov 2012

@denisenko tak super...ja sa z mojej nevyliečim ☹

jacka
8. nov 2012

@utka fakt už nikdy??? 😕

s detičkami sme zas hrabkali lístie.......strašne sa im to páči......a to Maťulo ešte aj na strom vyliezol..........a ja som dnes úplne k.o.......neviem prečo............... 😝
aby som nezabudla....další zub má Maťko von....ja netuším ako ten bude jesť......moje.............a zajtra k zubárke....uvidíme..uvidíme 😒 😔..alebo radšej nechcite vidieť.... 😝
dobrú nocku....pekné sníčky.......

utka
8. nov 2012

@jacka ani neviem aká je šanca, raz mi to Dr. vravel, ale však jedna tabletka za deň ma nezabije...

utka
8. nov 2012

Dobrú noc...

utka
9. nov 2012

Ahojteee...
Konečne piatoooook!!!

leninka75
9. nov 2012

ahojte!!!.... 🙂 ..to akože prečo som posledná čo sa dozvie dobré správičky??!!! 😠 😠

@utka.....teším sa s tebou a blahoželám a silno držím palce, aby si všetko v pohode zvládla!!! 😵 😵 😵 😵 .....teda ale si riadne prekvapila 😉 ..ja som najskôr kukala, že si hodila fotky keď si zistila, že si tehu s Viktorkom 😀 ..ale potom som kukala na dátum jak puk a ono to bolo aktuálne 😵 😵 😵 😵 😵 .........kedy chcete oznámiť správičku rodine?

leninka75
9. nov 2012

@jacka ...no moja budeš mixovať alebo roztláčať 😀 😀 😀 ...držte sa u zubnice 😉 ..inak môj "fešák" ťa včera obvinil, že určite máš niečo so zrakom 😀 😀 😀 , ale popritom sa blažene uškŕňal a chodil tak cca 5 cm nad zemou 😀 😀 😀 😀

utka
9. nov 2012

@leninka75 ďakujeme pekne...takže som ťa prekvapila? Ešte nevieme kedy to oznámime. A hlavne Viktorkovi. A bojím sa jeho reakcie ☹...

leninka75
9. nov 2012

@utka ...no jemine si píš, že prekvapila 🙂 🙂 ......ale milo 😵 ...ja som si skôr myslela, že nejdeš riskovať kôli krvičke, ale super si sa rozhodla 🙂 .........bojíš sa, že bude žiarliť? .....a nikdy nehovoril, že by chcel súrodenca, že aj kamoši majú a on nie?.....

leninka75
9. nov 2012

@utka ..a ešte sa mi páči ako sa z teba pomaličky stáva pozitívne mysliaci človek 😵 😵 😵 😵 😵 ..drž sa, žije sa tak určite lepšie!!! 😉

utka
9. nov 2012

@leninka75 jasné, že je to tak lepšie...A Vikiho kamoši nemajú súrodencov...no však uvidíme...

letty86
9. nov 2012

ahojte 😉
Herečky moje, ale to ste sa nemuseli všeeetky tak hrnúť do toho zreferovania , čo máte nové 😝 😨
@utka 😵 😵 😵 teším sa, nech to prebieha v klude a poriadku 😵 😵 a viktorko sa hádam poteší 😉

jacka
9. nov 2012

@letty86 ahoj......ale ked mi tu len tak o nič keciame.....stále dookola........varenie...škola...školka.....radosti...starosti..... 😵 😵

letty86
9. nov 2012

@jacka ahoj 😉 ešteže mi nič podstatné neušlo 😵 😀
idem pre vikušku, jaaaj, žienky, nedať ju do družiny je o držku 😝 skusim zistiť, či nemoze po novom roku nastúpit, to by sa tešila aj ona 😉

jacka
9. nov 2012

@leninka75 moja čo budem mixovať.....nejak mi rozum vyfúkal.... 😠 😠 ..........................ja mám oči dobré...aby vedel... 😠 😉 😉 😀 😀 😀 ......................a ako dlho sa vznášal 😀 😀 😀

jacka
9. nov 2012

@utka neboj zatial sa Viki bude určite tešiť..........uvidíš ked sa narodí......to bude inakšie..... 🙂 zatial je stredobom on.....zatial nestresuj 😵 😵 😵

jacka
9. nov 2012

@leninka75 došlo mi....ešteže sa Maťko usmial..... 😀 😀 😀 😀

jacka
9. nov 2012

@letty86 len bežkaj....potom sa stav aj tu..... 😵 😵 😉

utka
9. nov 2012

@letty86 ďakujem...
@jacka však ja sa nestresujem...len dúfam, že to nevezme nejako tragicky 😉

jacka
9. nov 2012

@utka nevezme neboj. .........to tragicky........ale ako každé dieťa ....bude trošku žiarliť ked sa narodí........ale ani nemusí.....indi vindi.... 😉 😉

utka
9. nov 2012

@jacka však ja vieeeem...

utka
9. nov 2012

Kde ste? Čo už víkendujete???

jacka
9. nov 2012

@utka čo si...MAťko bol za pc.......a teraz ideme 😎 😎 😎 😎 ......

ale prídeme.... 🙂

utka
9. nov 2012

@jacka super...aj tu je 😎 , len škoda, že musím sedieť celý deň dnu za PC...

leninka75
9. nov 2012

..halooo..lo-lo-lo..halo -lo-lo-lo..halo ha ha-lo-lo-lo ...toľko hudobná vložka 😀 😀 😀

@utka....a čo vieš možno si to viki ani nevšimne, že mu pribudne súrodenec 😀 😀......najedla som sa vtipnej kaše, tak zato srším humorom 😀 😀 😉 😉 😉 ...

@jacka .......vieš čo to si vyrieš s "fešinom" 😀 😀 😀 ....ale poviem ti, že fakíri a podobní sú oproti nemu šuvix 😀 😀 ...však on sa vznášal aj keď spal 😀 😀 😀

leninka75
9. nov 2012

@jacka ..ako u zubnice? 😕

@letty86......jacka ešte zabudla na choroby 😝..sem-tam nejaké sople 😝 .......a vraj deni má alergiu na manžela 😀 .......škoda, že ti viki nevzali do družiny ☹ ..je to na nezaplatenie 🙂 ..ale však na rok ti končí MD, tak hádam ju vezmú..ozaj a chceš ísť do práce?

leninka75
9. nov 2012

@jacka ..vidím ťa 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre