• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
ahoj deni!!!......my nie sme moc na mäsko, skôr cestovinky a pečivko......
siwi, chemoterapiu asi nikto dobre neznáša........veď taký silný maglajz!!!.......ale držím palce ocinovi a mamine!!!
tak to už je slušná materská!!!......ale tie prídavky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no vitaj..... :slight_smile:
23. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut aninka,aj deni...my už po pozeráme shreka...aj ked vyzera žeby spinkal...ale dnes nemože..zajtra ráno skoro vstávame..... :unamused: ..tak aby som ho nemusela ráno budit :frowning2:

leni čo si mala na obed...
23. jún 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šalátik so syrom feta......dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........a ty čo si mala?
23. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka a matejko chodí s tebou na poradňu, či je u vašich??
23. jún 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som už tuuu...Boli sme v Lidli na nákup a keď sme sa vrátili, zase začalo liať :frowning2:.
leninka, zemiačiky zapekané s karfiolom a tofu syrom :wink:
23. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňami, to nepoznám........normáliš tofu či údené??.........hnusné počasie :angry:
23. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, dala som údené tofu :wink:
23. jún 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás v jedálni raz bolo údené tofu na mexický spôsob a tiež to bolo dobré :wink: ........len ja keby som to doma urobila tak, by boli dve situácie: buď by som si to jedla sama :slight_smile: ......alebo by to jedol aj muž, ale potom by sa dotlačil salámou alebo slaninou :confounded:
23. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dávaš fakt super obedy :grinning: :grinning:

nie nechodí...muž ho zavezie ku našim.....ale ma počakuj...záleží od toho kolko maju roboty....no a zajtra idem ešte k zubárovi tak mám o pol dna postarané :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ja neznášam vyčakávat u dr.
23. jún 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda jacka, taká dvojnásobná radosť v jeden deň!!!.........aj gyndoš aj zubár.......nepreháňaj to :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, môj manžel to zje v pohode a stačí mu to :wink:...
leni a varia vám tam aj normálne jedlo :grinning: :wink:
leni ..obaja sa budu vrtať :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka tak mojmu by to teiž nestačilo...akurát žeby tam bolo kilo mäsa :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš fajn utka!!!...ja som často zúfalá z varenia :frowning2: ......... sladké jedlo+saláma.......zeleninové jedlo+saláma....na porazenie :angry:
jasné jacka, na zajtra som si dala halušky :grinning:
23. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni no ten šalátik by som si dala aj ja :slight_smile: ale ako prílohu k nejakému mäsku alebo k neviem čomu :wink: ..........z čistého šalátu by som sa nenajedla,akurát by som zapchala diery v zube :grinning:

jacka,zajtra ťa čaká pestrý deň :slight_smile:.............hej obaja sa budú vrtať :grinning: jeden dole,druhý hore :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani :grinning: :grinning: ....pestrý veru tak :grinning: :grinning: ..neviem na ktorého sa mám tešit viac :grinning: :grinning:

leni halušky s čím :wink:
23. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka,ja by som sa viac na toho dolného :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja :grinning: :grinning: :grinning: ....už aby som ich mala za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bryndzáky :slight_smile: :slight_smile: ...........aninka, prečo sa vám tá autoškola tak posunula???
23. jún 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni,tak to neviem poriadne ani ja :angry: kukám na dátum,tak presne dnes sme mali mať skúšky :unamused: .............vraj je málo komisárov,tak sa nestíha :angry: minulý týždeň mali skúšky tí,čo chodili na kurz pred nami.........sedeli doma na ritiach tri mesiace :unamused:
23. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mám z toho nervy,ale až pojdem v pondelok na jazdu,tak budem tlačiť na toho inštruktora, že mne je to jedno,ako to spraví,ale ja chcem mať po skúškach do konca júla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne!!!.......a koľko by si mala mať jázd????.........
23. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj 20 :unamused: ...........ale nie som si istá
23. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to aby si začala jazdiť, ak to chceš do konca toho júla stihnúť :wink: .......riadne ho v pondelok pritlač, šak si teraz najaká baba :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozpučí Sabínku :grinning: :grinning:

no ja s mojou demociu ...my sme asi nemali tolko jázd....ale to bolo léééta páááne :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď sabi sa pridá, tá bude kopať nožičkami :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, jazdíš?? :slight_smile:
23. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie..odkedy som otehotnela s MAtkom som za volantom sedela asi celý jeden raz :angry: :angry: :angry:
23. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok