Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
leninka75
23. jún 2009
ahoj deni!!!......my nie sme moc na mäsko, skôr cestovinky a pečivko......
siwi, chemoterapiu asi nikto dobre neznáša........veď taký silný maglajz!!!.......ale držím palce ocinovi a mamine!!!
tak to už je slušná materská!!!......ale tie prídavky :-N :-N :-N :-N :-N
jacka
23. jún 2009
leni no vitaj..... 🙂
jacka
23. jún 2009
dobru chut aninka,aj deni...my už po pozeráme shreka...aj ked vyzera žeby spinkal...ale dnes nemože..zajtra ráno skoro vstávame..... :-| ..tak aby som ho nemusela ráno budit 😞

leni čo si mala na obed...
leninka75
23. jún 2009
šalátik so syrom feta......dobrý :-p :-p ........a ty čo si mala?
leninka75
23. jún 2009
jacka a matejko chodí s tebou na poradňu, či je u vašich??
utka
23. jún 2009
Aj ja som už tuuu...Boli sme v Lidli na nákup a keď sme sa vrátili, zase začalo liať 😞.
leninka, zemiačiky zapekané s karfiolom a tofu syrom 😉
leninka75
23. jún 2009
mňami, to nepoznám........normáliš tofu či údené??.........hnusné počasie ]-(
utka
23. jún 2009
leni, dala som údené tofu 😉
leninka75
23. jún 2009
u nás v jedálni raz bolo údené tofu na mexický spôsob a tiež to bolo dobré 😉 ........len ja keby som to doma urobila tak, by boli dve situácie: buď by som si to jedla sama 🙂 ......alebo by to jedol aj muž, ale potom by sa dotlačil salámou alebo slaninou :-S
jacka
23. jún 2009
leni dávaš fakt super obedy 😃 😃

nie nechodí...muž ho zavezie ku našim.....ale ma počakuj...záleží od toho kolko maju roboty....no a zajtra idem ešte k zubárovi tak mám o pol dna postarané :-p ..ja neznášam vyčakávat u dr.
leninka75
23. jún 2009
no teda jacka, taká dvojnásobná radosť v jeden deň!!!.........aj gyndoš aj zubár.......nepreháňaj to 😃 😃 😃
utka
23. jún 2009
leni, môj manžel to zje v pohode a stačí mu to 😉...
jacka
23. jún 2009
leni a varia vám tam aj normálne jedlo 😃 😉
jacka
23. jún 2009
leni ..obaja sa budu vrtať 😃 😃
jacka
23. jún 2009
utka tak mojmu by to teiž nestačilo...akurát žeby tam bolo kilo mäsa 😃 😃
leninka75
23. jún 2009
to máš fajn utka!!!...ja som často zúfalá z varenia 😞 ......... sladké jedlo+saláma.......zeleninové jedlo+saláma....na porazenie ]-(
jasné jacka, na zajtra som si dala halušky 😃
aninka29
23. jún 2009
leni no ten šalátik by som si dala aj ja 🙂 ale ako prílohu k nejakému mäsku alebo k neviem čomu 😉 ..........z čistého šalátu by som sa nenajedla,akurát by som zapchala diery v zube 😃

jacka,zajtra ťa čaká pestrý deň 🙂.............hej obaja sa budú vrtať 😃 jeden dole,druhý hore 😃 😃
jacka
23. jún 2009
ani 😃 😃 ....pestrý veru tak 😃 😃 ..neviem na ktorého sa mám tešit viac 😃 😃

leni halušky s čím 😉
aninka29
23. jún 2009
jacka,ja by som sa viac na toho dolného 😃 😃 😃
jacka
23. jún 2009
ved aj ja 😃 😃 😃 ....už aby som ich mala za sebou :-p
leninka75
23. jún 2009
no bryndzáky 🙂 🙂 ...........aninka, prečo sa vám tá autoškola tak posunula???
aninka29
23. jún 2009
leni,tak to neviem poriadne ani ja ]-( kukám na dátum,tak presne dnes sme mali mať skúšky :-| .............vraj je málo komisárov,tak sa nestíha ]-( minulý týždeň mali skúšky tí,čo chodili na kurz pred nami.........sedeli doma na ritiach tri mesiace :-|
aninka29
23. jún 2009
a mám z toho nervy,ale až pojdem v pondelok na jazdu,tak budem tlačiť na toho inštruktora, že mne je to jedno,ako to spraví,ale ja chcem mať po skúškach do konca júla :-p
leninka75
23. jún 2009
no pekne!!!.......a koľko by si mala mať jázd????.........
aninka29
23. jún 2009
vraj 20 :-| ...........ale nie som si istá
leninka75
23. jún 2009
tak to aby si začala jazdiť, ak to chceš do konca toho júla stihnúť 😉 .......riadne ho v pondelok pritlač, šak si teraz najaká baba 😃 😃 😃
jacka
23. jún 2009
rozpučí Sabínku 😃 😃

no ja s mojou demociu ...my sme asi nemali tolko jázd....ale to bolo léééta páááne 😃 😃
leninka75
23. jún 2009
veď sabi sa pridá, tá bude kopať nožičkami 😃 😃
leninka75
23. jún 2009
jacka, jazdíš?? 🙂
jacka
23. jún 2009
nie..odkedy som otehotnela s MAtkom som za volantom sedela asi celý jeden raz ]-( ]-( ]-(