• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. septembra 2017 
..akurát ma tu Lilka buzeruje, že "mama, ale úlohy sa nerobia tak, že mama je na počítači a decko robí úlohy!" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 aj ja teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
9. nov 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....ako ste sa vyvetrali? :slight_smile:
9. nov 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...idem vás jedným očkom pozrieť.... :slight_smile: tak už sme chorí všetci..vrátane Simonka.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: detská lekárka mi nakázala dať si pamycon a vyhodiť tie antihistaminiká, ktoré beriem už týžden a jediný výsledok je taký, že Simonko po nich nespáva...... :pensive:
9. nov 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 u zubice-.-...............................hladám novú....stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

som sa jej pekne opýtala že kedy asi narastú......tie predné.......ona:.. :angry: ja neviem.......dieťa sa stále vyvíja.........aj chrup sa mení....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................................potom či sa dá posunúť termín aby sme chodili začiatkom roku........ona:.....nie nedá sa a ak chceme tak nás vyradí z evidencie................ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko a je po dobrých správach :frowning2: :frowning2: ...................dúfam že Simonko to nedostane.... :frowning2: :frowning2: ....myslíš že pamycon pomože???
9. nov 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vyvetrali sme s do špiku kosti......dve hodky stát nad nimi ako dozor........hroza.......zima mi je ešte teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............vy ste boli?
9. nov 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 kde si?????
9. nov 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko kde si???
9. nov 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka túúúúúúúúúúúú :confounded:
9. nov 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. nov 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo sa stalo???
9. nov 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vy máte akú fajn zubnú..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prečo mám v poslednej dobe pocit, že tí doktori v tých ordináciach sedia akoby za trest a bavia sa s nami, ako s hotentotmi????? :confused: :confused: :confused:
9. nov 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ááááááále...Simčo nechce dať odsávať soplíky....v noci sme spali presne dve hodiny..... :angry: no paráááda..... :confounded: a ráno prišiel moj milovaný manžel, že umiera...začalo ho škrabkať v krku..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko že....?....a to som si ja myslela že sa to len mne zdá.............som rada že si ma nenechala v tom samú.........................a si predstav že som šla ešte k detskej pre potraviny......ani ma dnu nepustili.....vzala ťaháčik a vyšla s receptom.... :confused: :confused:
9. nov 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko juj to asi ani moji nechceli dať............... :frowning2: :frowning2: akú máš na vysávač??......................................................aha hm...no tak ho musíš vyliečiť...... :wink: :slight_smile: ...........nech ti neumrie :grinning: :grinning: :grinning: .......čajík a acylpyrín...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka náá a načo by si tam chodila??? pre bacily??? ved v čakárni ich máš dosť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...inak, v pondelok si mám isť pre výsledky z výterov....je mi jedno, aké budú...ale svoje im už poviem, mohli mi dať kvapky do nosa, kvapky na vykašlanie a možno by som už bola ok...a nie ma ťahať kade tade a tipovať, čo mi je..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
9. nov 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko .....nik tam nebol............len jeden ujko s vrtačkou.................ale ved vždy ma volali dnu.......a bola som sama......deti čakali v aute.............................................tak nedaj sa.......počkaj ked budeš mať dobré výsledky...ti povedia že so stresu a nevyspatia..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už som navavrila...čajík na vyzdravenie...poslušne pije..... :wink: ..nie, nemám na vysávač...ako ja som tomu neprišla na chuť...a dobre som urobila, lebo Simonko sa vysávača bojí...tak to by bola iná šoková terapia...vy ste na tom boli ako? :confused: ...jáááj, pečiem si rybku...nie tú vašu, neboj..... :grinning: :grinning: :grinning: dneska som bola u detskej so Simčom, potom po Deniska v škole, potom ho dať ostrihať a po ceste domov mi volá moja polovička, že nech ostanem v meste, najeme sa tam...som aspon nemusela variť obed.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..som sa ráno sťažovala, že ma nikto ani nepoľutuje..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ujo s vrtačkou??? :grinning: :grinning: :grinning: ...ja si už pripadám ako hypochonder..ale dneska ráno ma chytil taký záchvat kašla, až prišla svokra, že preboha čo sa deje..a ja som sa nemohla pár minút ani nadýchnuť....aj to asi simulujem...... :pensive: :pensive:
9. nov 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
psst...ja sa už nesťažujem.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. nov 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko šikovná si ty žienka...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: láska na večnosť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......................vieš čo aj Maťko sa bál vysávača......a dosť dlho som vysávala ked nebol dnu...........a či sa bál alebo nie proste tie soplíky museli von.......vysávačom a aj mi dr. vravela že som ho tým zachránila od atb...... :wink: .....................................super rýchlo si navarila...či ste si dali?
9. nov 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko posťažuj sa........ :slight_smile: :slight_smile: ja sa tiež v kuse sťažujem........ale to asi nie je sranda ked si sa nemohla nadýchnuť....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. nov 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nachystať večeru............pokúpať....rozprávku na dobrú noc............poriadiť........a klud..... :wink: ..hlavne ticho :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja že víkendujete a vy tu píšete, že pomaly ani nestíham čítať :wink:
9. nov 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dala spm si segedín...po 100 rokoch...som zvedavá, čo to spraví.... :sweat_smile: ...dúfam, že tiež bude aj u nás čoskoro ticho.... :dizzy_face:
@utka jak víkend?to čo je???? :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
My sme konečne cez víkend doma...
9. nov 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...tak dúfam, že sa ti podarí nájsť lepšiu zubnicu :wink: ..a ten zúbok čo Maťka bolieva, čo na to povedala?......
9. nov 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ......no pekne celá rodinka chorá :frowning2: .......ja som z toho vždy nešťastná, keď mám choré baby. :frowning2: ..to radšej 100x ja nech som chorá .........no to aj mňa zaujíma čo dobré ste si dali na papkanie :slight_smile: ....

@utka ..aj niečo plánujete, či len lehároš doma tehoška naša? :slight_smile:
9. nov 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok