• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. septembra 2017 
@leninka75 nemáme nič v pláne...ja som chcela ísť už na nákupy vianočné, no uvidíme...
Pred chvíľou sme písali zoznam Ježiškovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka....veru som aj ja rozmýšľala, že by sme mali napísať :confused: .....no daj čo si mladý pán želá :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....pekný víkend, dobrú noc a pekné sníčky ! :slight_smile: :pensive:
9. nov 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka čo to aký smajlík pri tom zozname???....Viki bol náročný??? :sweat_smile:
@leninka75 haha...už som písala...segedín som si dala...a vieš čo??? presne taký, aký som si predstavovala.....ja len dúfam, že Simčo to pochopí...... :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ..aha ja som to zle pochopila :pensive: ..som myslela, že to si mala doma :wink: ........a simko pochopil, či ešte len bude chápať?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...no..doma ho nevarím...lebo kto by tie kopy zas jedol...ale takto príležitostne..neodolala som ponuke.... :grinning: :grinning: :grinning: ..ozaj, ty ako s tým návratom do práce??? :confused:
9. nov 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko určite to Simonko pochopí.....je predsa chlap....stačí raz povedať... :wink: :slight_smile: ..................ale asi si si ho mala dať na ranajky.......pre istou :grinning: :grinning: ...
9. nov 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75
@denisenko no bol dosť náročný...Lego-Ninjago hádam aj 4, Beyblde+aréna, Bakugany, Transformers Kreo. Snáď nebude sklamaný, keď to preriedime. Ale dobre, že vieme, čo chce, pokúpime za všetkých...
9. nov 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka my sme už tiež písali...ale to by sme musleli mať otecka B. Kolára.....kedže mám dvoch........Maťko písal aj za Peťka :wink:
9. nov 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka no ja len jedného, ale tiež by som sa musela ináč volať...
9. nov 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka už o rok vás bude o jedného viac.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka vie čo všetko poznám len tie Bakugany......to je čo??
9. nov 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka Denisko sa tento rok nejako extra nehrnie do písania zoznamu...a vlastne ani neviem, po čom mu duša piští.... :confounded: on by chcel všetko...a všetko má..... :angry:
@jacka a čo napísali tí tvoji Kolárovci??? :grinning: :grinning: :grinning: ...bakugan..to je také niečo ako pokémon ktorý bol v tej guli, len bakugani ked vyskočia tak majú tvar takých nejakých hybridných transformerov plus si doplnajú bojové zariadenia......ja to poznám len z rozprávok..."Bakugane, do boje...Bakugane , povstan..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko vy budete teraz prvý krát štyria..že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....................len mu to pripomen a hned berie dve A4.....a bude písať pokial ho nebude bolieť ruka.....a potom znovu :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: ................................vieš čo no nechce sa mi teraz vstať .........dobre sa mi sedí :wink: .....ale písal dve A4......ale on píše kone konské..........zajtra pokukám..............ale jedno si pamätám...autíčko na dialkové....................dala by som mu po rukách keby napísal tie hybridy.....či čo to je :angry: :angry: .......stačili mi gormiti ako ohavy ohavné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko ozaj ved vy budete mať aj výročnicu v decembri........že??? :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@denisenko ti to vysvetlila dokonale...
9. nov 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ty čo tu strašíš takto v noci......som milo prekvapená.... :dizzy_face: :wink:
9. nov 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka vieš čo...ani nechcem vedieť čo to je .........uffff.... :frowning2:
9. nov 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ale heš s prácou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......aj keď o rok o takomto čase mi bude smutno za MD :frowning2:

@utka..jaj moja tieto chlapské záležitosti sú mi cudzie :grinning: ..pokukám v drakovom katalógu čo to vlatne to tvoje zlatko chce :wink:

@jacka..u nás bude mať Lilka smolu :grinning:...síce napíše ježiškovi, ale ježiško už má nakúpené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jacka ..vieš čo skúšam vás :grinning: ...som sa rozlúčila, že idem het a vy ste just vyliezli :grinning: :grinning: :grinning: ...to mi robíte naschvál, keď tu nie som píšete o dušu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ........
9. nov 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 si šikovná...ja tento rok meškám...mám akurát videohru Gormiti, ale tú mu asi donesie Mikuláš...
9. nov 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No však Viki dostane živý darček :grinning:
9. nov 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 ta ty si moj človek.... :grinning: :slight_smile: ..................vieš čo to bude určite nejaká ohava.....to nič pekné pre deti nevymyslia :cry: :cry: :cry:
9. nov 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 to naschvál aby si mala čo čítať v pondelok.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ja mám pocit, že pre chlapcov sú len teké hračky...a ozaj, ešte chce hru Ubongo junior. A ešte asi dostane gitaru
9. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nooo tak u nás Mikuláš nesie len sladkosti.........a uhlie s varechou....
9. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka že aj ja mám taký pocit....nič pekné.....súce..... :frowning2: .,.....to čo je za hra??
9. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka u nás býva nejaká malá hračka. Však to je z mimibazáru za 4€...
Baby, páči sa mi, že sa nenudím, že ste tu :wink:
9. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka to je taká logická hra...ja sa na ňu nechytám :wink:
9. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka jejj, ty sa nezdáááš..veru...budeme mať "už" druhé..... :wink: :wink: :wink: :wink: ...ja tiež nie som moc rada, ked vidím tie ohavy.... :angry: ....mame aj Gormita ..priznám sa 1ks a Bakugana tiež 1 ks...ale hral sa s tým asi raz a už nikto nevie, v ktorom šuflíku s borelíčkom sa to nachádza...a zrejme mu to ani nechýba....
@leninka75 ale určite sa Ježiško trafil, verim tomu.... :sweat_smile:
9. nov 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok