• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@jacka tak u nás bude len varecha... :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj a ked sme pri tých hrách...ja chcem ešte kúpiť Dostihy a sázky...a minule som videla reklamu na tú hru, že : psie hovienko...to už aký morbidák takú kravinu vymyslel a tlačí to našim deťom do mozočkov???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko že....to sa nedá nezabudnuť....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................ani MAťko sa s gormitmi nehráva....čo som rada.......väčšinou autami.....a vláčikmi......týýýýýýých mááááá....habadej :wink:

@utka ja ako som na dovolenke ...logické ale že vobec nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
9. nov 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ......no vidíš u nás budu dve varechy......a sáčok uhlia......toho tiež máme dosť... :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko hej...to je už zrelý na takú hru????:....som to aj ja kukala........ale stále mám za malého :frowning2: :frowning2: :pensive:
9. nov 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ani ja...tam sú nejaké predlohy obrazcov a vkladajú sa tam také obrazce, aby pasovali na tú predlohu...neviem, či si ma pochopila :confused:
9. nov 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Viki má Dostihy a stávky junior. Celkom ho to baví. A super hra je Z rozprávky do rozprávky. To bolo aj za našich čias...
9. nov 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka nie dakujem....aj keby si sa velmi snažila asi by som to nepochopila :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
9. nov 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak nič :frowning2:
9. nov 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka myslím, že už hej.....tú Junior verziu.... :slight_smile: ....ja ked vidím, ako hrá hry, ktoré ja ani neviem spustiť, nie ešte pochopiť, tak Dostihy isto zvládne.... :slight_smile: ......moc sa s tým uhlím nerozhadzuj, ešte bude tuhá zima..... :grinning: :grinning: :grinning: ..a vláčiky a autíčka vedú aj u nás, plus lego.....a minule po dlhej dobe zas zbadal vo výkklade vláčkodráhu a že: mamí, kupiš mi ju???? ...chudatko moje, málo ich má...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka nevadí......už je aj tak večer.........mne to nepáli........ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

idem ja.......skontrolovať deťurece a asi skončím tam .... :dizzy_face:

dobrú nocku.... :dizzy_face: ...pekné sníčky :slight_smile:
9. nov 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ozaj a keby ste ho videli ako hrá šach....budúci Kasparov... :dizzy_face: :dizzy_face: ...len tých jeho rečí okolo toho..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no to mi hovor.....sú šikovnejší ako si myslíme..........ja už valím aj oči na Peťka...........ked si vezme ten hračkársky pc....zapína......opakuje........proste zííram :slight_smile: :slight_smile:
9. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobrúúúúúúúú
9. nov 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko aj s mojím muž ho hrá........ale ja ho neviem .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ale zas nemožem byť geniálna :grinning: :grinning: :grinning: ...............................a tie reči nie sú pri všetkom?... :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka dobrú......už padám aj ja :dizzy_face: :dizzy_face:
9. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ty máš oči fakt všade????...veru, on bez rečí ani nespí...aj zo spania rozpráva......kam sa na neho hrabe jeho úbohá mať???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

idem aj ja...dobrú nocku.... :slight_smile:
9. nov 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
10. nov 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :slight_smile: ..jáj, mamky, zlá noc....hnbusné zelené soplíky...Simonko a aj ja... :frowning2: :frowning2: :frowning2: A Simčo jediný z rodiny aj teplotuje... :confounded: :confounded: :confounded: a vonku je krásne...síce strašne fučí ale aj tak je tam pekne a my sedíme všetci doma... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!!! :sunglasses: .....

@jacka..prečo by som mala čítať až v pondelok? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...veď by ste mi chýbali :dizzy_face:...........

@denisenko ......juj moja zasa ste sa asi nevyspinkali :frowning2: .......takže si mala predsa len nejakú potvoru v dutinách keď ti dú zelené sopliská......a ešte ťa bolia tie oblúky?......len sa pekne liečte v teple však ešte bude slniečko :wink: ..Simko má vysokú teplotu? ...tatino má dnes voľno?

@utka ..kedy vyrážaš do ulíc? :slight_smile: ...už nehnačkuješ?
10. nov 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
..večer ste sa bavili o spoločenských hrách, tak ak môžem :wink: ......my sme Lilke ešte na narodky kúpili Monopoly-bláznivé bankovky a môžem len doporučiť......žiadne extra premýšľanie pri tom, zabavia sa aj deti aj dospeláci.....zatiaľ to hrávame keď Lolka hajká, ale už sa teším keď sa pridá :slight_smile:
10. nov 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..inak všimli ste si?......som tu v nevýhode oproti vám :frowning2: ...všetky máte chalošov, ja dve baby, však si nemám ani s kým pokecať o hračkách :frowning2: :frowning2:......keby aspoň letty kukla častejšie.........
10. nov 2012 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 asi nejdem nikam...budúci víkend pôjdem - po výplate :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Už nehnačkujem... A aj Viki má sople a aj trochu kašle :frowning2:...
10. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ..no veru v prázdnou peňaženkou sa zle nakupuje :wink: ........už aj normálne jedávaš, či ešte diétne?.....Vikimu niečo dávaš?....
10. nov 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......

@leninka75 však aninka mala baby...... :wink: ......................ale zas moj jediný nechodí do školy........ :frowning2: ..tiež si nemám s kým kecnuť :wink: .....chápeš :slight_smile:
10. nov 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ... :frowning2: :frowning2: :frowning2: zelené.....uf nie sú dobré :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........chudatko aj teplotu má?.....vysokú?.......rýchlo sa vyliečete.........................aj my sa zachvilu pridáme....Peťko mal ráno žlté soplíky........ :pensive: :pensive:
10. nov 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 No snažím sa diétne...
Vikimu som dala Mucosolvan, Sinupret a Vincentku do nosa.
10. nov 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vidíš, presne nad tým som tiež uvažovala, že Monopoly....takže odporúčaš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....aká nevýhoda??? že baby...sa tu budeme byť o nevesty..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale nám vonku duje....ale ja aj tak idem ...niekto musí nakúpiť...a nemám ani tucha, čo zajtra varím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...dneska som robila syr s hranolkami a kyslú fazuľu.... :dizzy_face: ..tatino robil do 6-tej rána a ide až v pondelok.....víkend má volný.... :wink: ale už o 12-tej mu volal šef z talianska...vraj: ako sa máme a táááák....asi sa mu už cnie..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@jacka nie žeby som niečo proti vám mala.....ale tiež sa nemusíte hned pridávať..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...dávam ten pamycon všetkým a klop,klop,klop....tuším sa to trolilinku zlepšuje...len Simonko je proti čisteniu nosa.... :pensive: a ja som zas hned ráno skončila s Ibalginom...Simčo teplotkuje, ale nie až tak vysoko, ako naposledy a čípky zaberajú, len ho už aj prehána...tak neviem, či zo soplov alebo zuby....asi oboje naraz :cry:
@utka tak super, že aspon tebe je lepšie....takže aj Viki sa pridal.... :confounded:
10. nov 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka čo je Vikimu???......nejak som prehliadla?:..
10. nov 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ja sa síce nerada pridávam.....ale ešte nehádžem flintu do žita...............možno som len zle videla :pensive: ...................dosť možné že všetko naraz :frowning2: :unamused: .............................ako mu čistíš noštek?.....
pekné že si na vás s talianska spomenu...ste tam mali pekné vzťahy.... :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok