• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

18. októbra 2017 
@jacka Viki má trochen sopel a ráno aj kašľal...
10. nov 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tak aj vy sa skoro vyliečte... :frowning2:
10. nov 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Ďakujemeeee...Dúfam, že to bude rýchlo dobreee...
10. nov 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko.....ano monopoly dobrá hra :slight_smile: :wink: ..pamycon vám pomôže neboj :wink: ........aj ja som robila fazuľu na kyslo a teraz poobede chcem hranolky, mal byť aj syr, ale čuduj sa svete v jednote nemali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .........a čože ty by si už svadbu chystala? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........
10. nov 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..vy ste čo robili doobeda? :wink:
10. nov 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..halo, halo kde ste sa stratili :frowning2:
10. nov 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tu smeeee...
Boli sme na veľkej prechádzke...púšťali sme šarkana. Super bolo.
10. nov 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka .....to verím :dizzy_face: ..ak u vás dulo tak ako tu, tak vám perfektne lietal :slight_smile: .........
10. nov 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Fúkalo, ale nie veľmi. Ale boli sme na hrádzy blízko Dunaja, tak tam fučalo ako divé!
10. nov 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 doobobedu......mínali sme prachy...............pančušky.......tepláky........všetko dvojmno.....aj som im slipy na vianoce kupila také čačané.......... :grinning: :slight_smile: ............a muž ako naschvál začal vybalovať......a že aha čo tu máme..... :angry: :angry: :angry: :angry: som myslela že ma porazí hned ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vy ako?....
10. nov 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@utka to vy takýto chorí ste boli vo vetre??? :frowning2: :frowning2:
10. nov 2012 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ale však mi nie sme chorí...
Viki ráno trochu vysmrkal nos a dvakrát zakašľal...A vo vetre sme boli cca 15 minút...
10. nov 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pisálkovia :wink:
@jacka takže prašulky pomínané? :dizzy_face: no manžel je riadny kaziteľ potencionálnych darčekov...ale nevadí :wink:

@leninka75 dufám, že sa zadarí s tou druzinou, my sme ju pri zápise prihlásili do družiny a v prvý den školy sme ju odhlásili :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám kamosku, co je na materskej a jej dcérka chodí, .sú spolužiačky s viki....viki by chcela do družiny velmi, tak uvidíme :wink: na začitku síce vraveli, že by nemali, ked je niekto na RD, ale zrejme sa dá, ak majú miesto

jasné, že chcem do roboty :dizzy_face: :dizzy_face: ved som už sociálne totááálne mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale ešte neviem kde :pensive: ...ale myslím pozitívne, čo iné ostáva :dizzy_face: :dizzy_face: ...som si myslela, že vás poteším radostnou správou, že mám robotku, ale houby makové :pensive: , asi som málo pozitívne myslela...alebo nikoho za sebou nemala, že áno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ...bola som ešte koncom augusta na jednom výberovom konaní a až koncom októbra mi prislo rozhodnutie, že ma neberú :angry: išlo o pozíciu v štátnej správe, radšej nebudem menovať konkrétne(jeden nikdy nevie), tak by to bolo celkom fajnové miestočko....a skúšky som mala z telesnej :fearful: :grinning: (12 minútovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , skok do dialky, člnkový beh, brušáky :stuck_out_tongue_closed_eyes:, výdrž na hrazde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), potom slovenčina :dizzy_face: a osobný pohovor...dušu som vyplula :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ništ :pensive: :pensive:
10. nov 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko drzte sa a liečte sa :wink:
10. nov 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú noc :dizzy_face: :pensive:
10. nov 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ja len že si mu lieky dávala..tak som myslela že ste na tom horšie..... :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............aspon ste sa nadýchali čerstvého vzduchu a aj čas vám ušiel :slight_smile:
10. nov 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 škoda že ti to nevyšlo........ :frowning2: .....čaká ťa niečo lepšie..... :dizzy_face: :wink: som nevedela že sa chystáš do práce.......možem vedieť čo si vyučená?......lebo s tohoto som lala pocit že učitelka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .................a ako dlho si doma?......možeme si podať ruky.......ja som tiež ale že totálne vygumovaná........smutné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrú noc...... :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja Dávam Vikimu Sinupret dlhodobo. Kalciový sirup som mu dala preventívne, lebo chripí, ale keď on nevie hovoriť potichu...Bolo super. Prešli sme dobrý kus cesty. Normálne ma boleli kríže...
@letty86 to je mi ľúto, že ti to nevyšlo :frowning2:...
10. nov 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc.
10. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........... :slight_smile:
11. nov 2012 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte........... :slight_smile:
11. nov 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte!!....

@jacka..ešte doťukávaš vianočné nákupy? :slight_smile:...nemám slov na tvojho muža :unamused:.......aby si nakupovala znova :wink: ....my sme včera len tak doma, poobede mala lilka kamošku, tak sa hrali a večer sme boli v lidli....

@letty86 .....len skúšaj tú družinu, však oni povolia :grinning: :grinning: :grinning: .........tak robota nevyšla :frowning2: ..ale však hádam sa niečo podarí, ešte máš čas :slight_smile: ...a keby ťa vzali ako by si riešila maťka?...............inak ma až hrklo, že by si bola možno druhá zyko :grinning: :grinning: :grinning: .....taký pohovor si mala ako na bacharku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ináč aj mne to napadlo to s tou robotou pre @letty86, len načo by tam bol pohovor zo slovenského jazyka...
11. nov 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no pekne ja som ju tipla na učku :grinning: :grinning: :grinning: ......................fajn...moje závity.......ach jáááj.............

inak....muž bo na wecku......a Peťko sa ho pýta....ešte máš vela :grinning: :grinning:
11. nov 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka aj učka by mohla byť...Hahaha-zlatý Peťulko.
11. nov 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Púšťanie šarkana...
11. nov 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dnes je teda nuda :frowning2:
11. nov 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka super foto :dizzy_face: :dizzy_face: ...............to ste kupovali či ste robili?......
11. nov 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
psst moje lásočky už spinkaju.................mna zas bolí gebula...tak možem ich nasledovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........čo bolí odrezať :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok