• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. marca 2017 
@utka dnes ste nikde neboli?.......zajtra už ideš do práce?......a kedy ideš k dr.?....
11. nov 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nocku...pekné sníčky...... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. nov 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to je kúpený šarkan, ale máme ho už asi 3 roky...Dnes sme boli doma. A do roboty idem. Však už aj v piatok som bola :wink:. K dr. idem v utorok, ale asi to bude ešte skoro. Len musím kvôli hematológii a endokrinológii. Tam musím ísť čo najskôr...
11. nov 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! :slight_smile:

@jacka.......ja som letty tipovala, že pred MD pracovala buď v múzeu alebo v knižnici...príde mi taká jemná, tichučká :slight_smile: ....a ten pohovor čo na ňom bola, tak to ma dostala :grinning:
.....počuj a keď odrežeš dorastie??? :wink: :grinning: ......nie si ty dračica? :grinning: :grinning:

@utka....fajne vám lietal šarkan :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......teraz sa asi viac nachodíš po doktoroch, že?
12. nov 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..a to akože kde ste všetky??? :confused: :confused: :confused:
12. nov 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.............
12. nov 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja sa k darčekom už nevyjadrujem......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som taká napálená ked sa na ne kuknem......až mi je s toho smutno :frowning2: :angry: ...jasný schizofrenik..... :grinning: :grinning:

hned z rána......čo odrežem a čo dorastie?...na man musím polopatiskicky.... :pensive:
12. nov 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 no ja som túúúúúúúúú..... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 aj mne taká pripadá......ale na učitelku na prvom stupni by sa hodila...nie? :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..hlavu si si chcela včera rezať :grinning: :grinning: ...tak teda, že či dorastie dračica :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..veru hodila by sa za učiteľku a presne prvý stupeň, alebo aj škôlka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..čo si robila takto zrána?
12. nov 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jááááj ide mi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............stačí že ma bolí jedna hlava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 že.....ale mohla by sa ukázať ked ju takto spomíname nech viem na čo sme...že? :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
12. nov 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 poriadky po deťoch.......nachystala som si na kúrenie.....a ...chcela som si dorobiť linku na vianoce.........len to by sa mi najprv muselo chcieť.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 vy sa ako máte?.........čo robí Lolka?...
12. nov 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ....stále bolí?? :frowning2: ......
......no veru mohla by viac kuknúť :slight_smile: ..som myslela, že keď sa vrátia od svokry tak tu bude pečená -varená.....žeby bol maťko taký loptoš a musí sa mu stále venovať? :wink:
....a čo myslíš čo je s deni?.....hádam sa im nepohoršilo? :confused:
12. nov 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka .....kašli ešte na linku....však ešte do vianoc, jejej ešte sa zapráska :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............my celkom dobre, len muž včera nezvládol kvapkajúcu batériu v kuchyni :grinning: ..sedel za stolom ako kôpka nešťastia a rozmýšľal čo s tým :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak som chytila telefón a zavolala som jeho spolužiakovi nech nám to príde kuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....prečo sú tí chlapi niekedy takí nepraktickí????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......Lilka začala tak trošku ani enie že kašlať, ale kuckať...neviem ako by som to inak napísala :pensive: .......uvidíme čo z toho bude :unamused: .......a Lolka ma teraz vyvoláva čítať, tak pôjdem, ale ešte prídem :wink:
12. nov 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 dala som tbl....a už zaberá :wink: .........................vieš na deti sa vyhovára ťže nestíha kona........no ja mám dvoch čertov.....a som tu pečená varená.....furt :grinning: :grinning: ............proste moja závislosť nemá hraníc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..................................a deni ......asi im nie je dobre........určite by sem kukla.....no ved uvidíme :frowning2: ......
12. nov 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ja viem že sa ešte zasvinká.....ale chcem to mať s krku.... :angry: :angry: .....som vadná ja viem..... :pensive: ....a ešte okná .....a mám to......len sa mi musí chcieť.,......inak to nemá význam :slight_smile: ...............ty si s upratovním na tom ako?......
12. nov 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 vážne začínate s chorobou.....tak nech vás radšej obíde................ :wink: ......................................ja ti mám pocit že tí chlapi sú niekedy ako pat a mat...... :wink: ...............česť výnimkám :slight_smile: .................................len sa jej chod pekne venovať....aby si zas mohla sem :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..to máš pravdu, toto také závisláčenie že až :grinning: :grinning: :grinning:...však všímaš, že sem občas kuk aj cez víkendy :grinning: :grinning: :grinning:.......
12. nov 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..nooooo upratovanie, ja zatiaľ chodím a obzerám a hovorím si, že už už sa do toho pustím :grinning: :grinning: :grinning: ......táto fáza mi bude trvať tak do začiatku decembra a potom už fakt začnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale okná by som chcela teraz niekedy ak bude ešte dobré počasie cez týždeň, len zasa mám problém :grinning: :grinning: :grinning: .......fajne som si pichla pod necht a nejako sa mi to zapálilo a bolí to jak čert :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mám to na ukazováku pravej ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ale snáď do konca týždňa sa to popraví......
12. nov 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...mne občas ten pat a mat pripadajú šikovnejší alebo minimálne tvorivejší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........idem ešte čítať :wink:
12. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojteee...
@leninka75 veru, terau to bude pestré s lekármi. Čo už?
A mne kto príde poupratovať???
12. nov 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...dosť detí v škole je nascípaných, tak sa to začína šíriť :frowning2:
12. nov 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ....ahoj! ......radšej nech ťa sledujú, ako by sa malo niečo zanedbať :wink: ..........žeby ti svokra upratala?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 Ďakujem, ja to zvládnem a upracem si sama. Svokra je chvalabohu 180km od nás :wink:
12. nov 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 všímam......ved som ti aj čosi na to napísala........či len chcela? :wink: .........................tiež čakám na :sunglasses: :sunglasses: ....a pustím sa do toho.... :slight_smile: :slight_smile: .................pokial deti ..........nie sú doma...... :wink:
12. nov 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .............. :slight_smile: :slight_smile: ......veru riadne nech ťa vyšetria................ :wink: :slight_smile: ........................a čo tvoj muž........daj mu handru... :wink: :slight_smile:
12. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok