• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@jacka ja som v zanmení panny, takže nikto to neurobí tak dokonale ako ja :grinning:
12. nov 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
12. nov 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: @jacka @letty86 pridávam sa klubu vygumovaných.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@denisenko aha ju ktože prišiel?..... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ..nie nepohoršilo sa.... :slight_smile: ale ani nezlepšuje....zato sú chorí všetci...už aj moja maina hlásila...svokrovci obaja.... :unamused: ..ale aspo Simonko túto noc spal bez odsávania soplíkov a teploty....ale zato zas ho prehána...žeby z tej kapusty a toho segedínu????? :confused:
@jacka ja som už tiež využila čas kým sú všetci preč...Denisko v škole, tatinko na dennej smene, Simčo spí....konečne som si umyla podlahy... :grinning: :grinning: :grinning: ..upratala, poprala... :wink: ..inak, tie darčeky...to som správne pochopila, že videli všetky, či sa ti podarilo niečo zachrániť????? :confused:...chlapom také veci nedochádzajú.... :pensive:
@utka pekné fotky....vám to dobre lietalo...naši chlapi boli ešte včera využiť pekný den a vytrepali sa na huby...a aj čosi doniesli.... :slight_smile:
@letty86 tak kde si to chcela pracovať???? :confused: ...tiež som tipovala na učitelku, ale tak sa mi zdá, že máš inú školu, však???
12. nov 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ja som včera chcela trošku pobehať v žiline po obchodoch..ale.....skončili sme až v nay-ku a to bolo všetko.... :pensive: :pensive: :pensive: ...hlavne, že už máme objednanú chladničku s mrazákom...bude chodiť Ježiško trošku skor..... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko sadli si s taškou na gauč....a trhali......nestihal som nič.....všetko videli.... :frowning2: ..................nie nedochádzaju......lebo vobec sa neblížia vianoce......že?... :angry: :angry: :angry: :angry:
12. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako dobre sa robí ked ťa nik neruší..... :dizzy_face: ...................tatinkovi sa ako páči.....už má vybavené všetky papiere?....
12. nov 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka .....tú dokonalosť panien dôverne poznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........

@denisenko ......celý dom v karanténe?? :wink: :frowning2: ........a čo si robila z hríbikov? :wink: .......tatinova denná koľko trvá?
12. nov 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka no, tak teraz pošli na nákup darčekov muža.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ....to tam máte fajný virus..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ........................hnačkuje?....hádam nie s toho segedínskeho....skor by ho bruško bolelo....si myslím.........................som rada že sa vám už polepšilo :dizzy_face: :dizzy_face: ..
12. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty vieš čo si napísala? :grinning: :grinning: :grinning: ...................poslať chlapa na darčeky.... :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
12. nov 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka hej, už má všetko čo má mať...aj psychotesty nejako prežil.... :grinning:
@leninka75 ..sa mi tak zdá, že celý kraj je v karanténe...čo už.... :cry: ..ja idem dneska pre výsledky z výterov, ale som si istá, že tam nič nebude..... :rolling_eyes: ...hríbiky...tatinko robil večer praženicu....a ešte mi tam ostalo niečo na čistenie...doniesli rýdziky....tak to len osmahnem na oleji a dám do mrazáku..... :sweat_smile: ...Petrík robí 12-tky....denné, nočné...a víkend volný...ale to bude len tento mesiac a potom...vraj niečo splietali o Moskve...ale to som zrušila, tam ho isto nepustííííím :angry: :angry: :angry:
12. nov 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavne že testy zvládol.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka no a čo??? nech si to aj on vyskúša...... :grinning: :grinning: :grinning: ...si viem predstaviť, ako by to dopadlo..... :grinning: :grinning: :grinning: ... ja som včera poslala muža pre knedlu.....doniesol párky, syr, zákusok.....ale knedlu nie.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko Petrík???.......ty ho tak voláš?......................no pekne ja som ráziky šmahla rovno do mrazáku len tak.............takže ich rovno možem zahodiť že?.... :frowning2: .......................že Moskva.....pánabeka..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ............... :confounded: .....................som zvedavá na výtery......čo povedia ti to povedia.........................a dnes máte čo v pláne?
12. nov 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to až tak, že ich všetky videli???Ufff!!!
@leninka75 poznáš? Super :wink:.
@denisenko rastú hríbiky? Paráda...
12. nov 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................................nemožem ....pomoc......že knedlu a donesie párky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka moja ........všetky videli............ :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. nov 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ty si teda číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..tiež ma to napadlo s tými testami :grinning: ...len či nepodvádzal keď domrvil jednoduchý nákup knedle :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka .....len nič nevyhadzuj z mrazáku, ja som ich tam tiež dala len také z lesa prinesené :wink: ......
12. nov 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....aspoň dobrý zákusok?? :grinning: :grinning: ..jeeeej budú matriošky! :grinning: ........
12. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka hej rastú.....den predtým chalani našli aj hríby, suchohríby a čo ja viem čo ešte....ved je teplúčko.... :slight_smile:
@jacka ...no...Petrík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...alebo Pepo..... :grinning: :grinning: :grinning: ..a najlepší je Denisko.....tatinko??? tatinko????.... .....tato???????...stále nič......Pepo!....Denisko, čo chceš???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ja neviem, mne povedala moja mamina a aj svokra, že to mám dať také do mrazáku.... :confused: :confused: :confused: ja mrazím huby prvý krát.......

Simčo spí od 8-mej...... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
..nerada vás opúšťam, ale idem skúsiť či nááááááhodou nekúpom tu u nás karfiol na polievku ....pa :slight_smile:
12. nov 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ...neeee.....len knedla už nebola............. :wink: :wink: :wink: :wink: ..tak nechcel prísť s prázdnymi rukami..... :grinning: :grinning: :grinning: ...koláčik...sladký sunquickový..... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
12. nov 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Pepo??.....no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...................to sa normálne na to aj reaguje? :grinning: :grinning: :wink: ..............mne všetci vraveli že som dala zlé meno každy ho bude volať Peter..... :frowning2: ........................vy ste doma vesela kopa..... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .................................ved uvidím čo bude z tých hríbov :wink: .............
12. nov 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nepoznám koláčik............. :slight_smile: ....hlavne že chutil :slight_smile:
12. nov 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial sa lúčim aj ja...idem si pre detičky......moje ticho sa týmto končí :wink:
12. nov 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok