• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

30. marca 2017 
@denisenko ja som spokojná...
12. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. nov 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@utka ved to má super napísané....si nevidela naše zošity... :angry:
ja do konca života nepochopím, ako chlap dokáže lahnúť do postele a hned spí... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..ja sas musím prehadzovať ešte aspon 10 minút.....vo všetkom majú výhody...... :grinning: :grinning: :grinning:

dobrú nocku...
12. nov 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko ozaj to má dobre? No mne sa to nezdá...to bude asi tým mojím znamením :wink:. Aj môj muž tak...a hlavne keď ho zobudím, tak má problém, že potom nevie zaspať. To znamená, že nezaspáva 3 sekundy ale 10 :grinning:
12. nov 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...10????...dobrý je..............jaj, tiež by som mala ísť radšej spať, ako tu ťukať do klávesnice...už naozaj padáááám...pekné sny :dizzy_face:
12. nov 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko dobrú nôcku.
Zajtra držte päste! Idem k dr.
12. nov 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte.......
@utka to akože máš pocit že Viki škrabe?........ved ak mu to povieš tak ..chuda moje...... :frowning2: :frowning2: ........musí mať s teba depku.... :frowning2: :wink:
@denisenko .....preto máme chlapcov.......proste lepší život....čo sa budu prehadzovať pol hodku ked nemusia :angry: :wink:
13. nov 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 a že ťa vidím.... :dizzy_face: :slight_smile:
13. nov 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som chcela prezliekať periny a taký hnus je vonku........že hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :sunglasses:
13. nov 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. nov 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ahoj....to čo je toto :sunglasses: :confused:
13. nov 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..no u nás je :sunglasses: ...som myslela, že aj u vás a ideme na akciu okná :grinning: :grinning:
13. nov 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 to vážne u vás svieti?:..........to chytro pošli...........tu nám niečo maličké a hnusné padá z neba :angry: :angry:
13. nov 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..uuuž išlo to prvou expres triedou :slight_smile: :wink:
13. nov 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..iank som sa zhrozila keď som si prečítala čo ste včera písali!!! :fearful: .......však ja som chlap!!!! :sweat_smile: ......večer ľahnem a spím a muž sa aj hodinu prehadzuje :wink:
13. nov 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..idete strige niečo kupovať?
13. nov 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 dúfam že aj dorazí....lebo zatial to vyzerá na celodenný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........................................si chlap :grinning: :grinning: ......teda závidím.... :dizzy_face: :dizzy_face: ......................ja striguni...nič....má milovaných synov nech sa starajú.......
už umývaš okná?....... :sweat_smile:
13. nov 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..neboj dorazí :wink: ........len záviď si nevieš ani predstaviť ten pohodlný život :grinning: :grinning: :grinning: ......a čo kúpil milovaný syn? :wink: .........čo si??!!...ešte neumývam...však ešte som neprešla cez obzeraciu a rozmýšľaciu fázu upratovania :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................kedyže nou prejdeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........ja ked sa hned z rána nerozýbem.....tot smola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............................veru neviem si to predstaviť...... :wink: ................no že ako sa máš dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....................................milovaný syn.......asi idú kúpiť koš či čo......aj tak bude nespokojná....... :grinning: :grinning:
13. nov 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..ale vlastne Lilina mi posunula umývanie okien :sweat_smile: ...včera priniesla z družiny papier, že idú mať "Noc v škole plnú strašidiel" a vraj chce ísť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...........a potrebuje kostým a vymyslela si bosorku......klobúk máme len musím ušiť šaty a chce ja pavúkov, tak mám čo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ale bude to zaujímavé, najskôr budú písať želania, potom vypustia balóny šťastia, potom pôjdu do bosoráckeho kaderníckeho salóna, maľovanie na tvár, potom si budú vyrábať vstupenku na ples čarodejníc a pôjdu hľadať poklad, ten potom zjedia (takže to bude asi torta alebo niečo také), potom pôjdu na ples a budú oceňovať masky a nakoniec pozeranie rozprávky zo spacáku, ráno potom rozcvička, raňajky, tombola, dostanú pamätné listy a hajde domov :slight_smile: .......však okná mi neutečú :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hlásia pekne až do nedele, tak hádam stihnem aj okná umyť...
13. nov 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ..ja som rada, že doobeda navarím však väčšinou vysedávam tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........noooo ta obzeracia fáza závisí od okolností :grinning: :grinning: :grinning: ..........zatiaľ ešte trvá :grinning: :grinning: :grinning: ...a nevidím to zatiaľ na skoré ukončenie :grinning: :grinning: :grinning: ........kôš na zemiaky??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 wow.....dobré.....ty si aká šikovnice že si vieš sama ušiť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........tak sa Lilka teší že?....to kedy majú?......vidíš ja tu v kuse vysedávam.... :grinning: :grinning: :grinning: ..........sa čudujem kedy som stíhla ked som mala doma deti ešte aj tu byť :grinning: :grinning: ....................ja ti mám pocit že tu bude hmlisto celý týžden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2012 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ...............ale také maličké :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..že?.. aj mne sa to páči :dizzy_face: .....keď som si to prečítala, tak som tŕpla čo mi Lilka na to povie..som rátala s tým, že nepôjde keď to je aj s nocovaním :wink: ......najskôr točila, že si to rozmyslí :slight_smile: ..a potom, že teda ide, ale to zistila, že rodičia môžu ísť pomôcť, tak ma ukecala aby som išla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........čo už, hádam raz pôjde ja bez nás :slight_smile: ...ale nech má teraz zážitok.........a ešte ani neviem či zostanem aj cez noc či pôjdem domov, uvidím :wink: ..aaaale to moje šitie :pensive: ...to je len také,opravy dier, výmena zipsu a karnevalové kostýmy....... :grinning:
13. nov 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka ...a majú to z piatka na sobotu...začínajú v piatok o 18:00 a končia v sobotu o 10:00.....majú aj večeru aj raňajky ...máme priniesť 3 eurá :slight_smile: ......a zvyšok dáva škola......len neviem ako to Lilka vydrží....podľa mňa tobude do hlbokej noci, ona vstáva ráno o šiestej, večer o siedmej je už KO....takže neviem, neviem...ale zasa adrenalín urobí svoje :grinning:
13. nov 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leninka75 neboj nič......v škole budu ponocovať ...a ráno trošku pospí.....a na druhý den večer ju odvalí :slight_smile: :slight_smile: ......a ty chod peken domkov...hádam si an teba ani enspomenie :wink: :slight_smile: ..ale sa teším že pojde....a to už teraz?......som zvedavá ako to dopadne.....škoda že sa to dozviem len v nedelu ...alebo v pondelok :frowning2: ..........vydržím...................
13. nov 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 že LEN....zlaté ručičky ked si vieš ušiť :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jacka... tu šmíralka :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. nov 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok