Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. nov 2012

@denisenko ja som spokojná...

utka
12. nov 2012
denisenko
12. nov 2012

@utka ved to má super napísané....si nevidela naše zošity... 😠
ja do konca života nepochopím, ako chlap dokáže lahnúť do postele a hned spí... 😎 😎 😎 ..ja sas musím prehadzovať ešte aspon 10 minút.....vo všetkom majú výhody...... 😀 😀 😀

dobrú nocku...

utka
12. nov 2012

@denisenko ozaj to má dobre? No mne sa to nezdá...to bude asi tým mojím znamením 😉. Aj môj muž tak...a hlavne keď ho zobudím, tak má problém, že potom nevie zaspať. To znamená, že nezaspáva 3 sekundy ale 10 😀

denisenko
12. nov 2012

@utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...10????...dobrý je..............jaj, tiež by som mala ísť radšej spať, ako tu ťukať do klávesnice...už naozaj padáááám...pekné sny 😵

utka
12. nov 2012

@denisenko dobrú nôcku.
Zajtra držte päste! Idem k dr.

jacka
13. nov 2012

ahojte.......
@utka to akože máš pocit že Viki škrabe?........ved ak mu to povieš tak ..chuda moje...... ☹ ☹ ........musí mať s teba depku.... ☹ 😉
@denisenko .....preto máme chlapcov.......proste lepší život....čo sa budu prehadzovať pol hodku ked nemusia 😠 😉

jacka
13. nov 2012

@leninka75 a že ťa vidím.... 😵 🙂

jacka
13. nov 2012

som chcela prezliekať periny a taký hnus je vonku........že hnus 😝 😝

leninka75
13. nov 2012

ahojte!! 😎

leninka75
13. nov 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 ....

jacka
13. nov 2012

@leninka75 ahoj....to čo je toto 😎 😕

leninka75
13. nov 2012

@jacka ..no u nás je 😎 ...som myslela, že aj u vás a ideme na akciu okná 😀 😀

jacka
13. nov 2012

@leninka75 to vážne u vás svieti?:..........to chytro pošli...........tu nám niečo maličké a hnusné padá z neba 😠 😠

leninka75
13. nov 2012

@jacka ..uuuž išlo to prvou expres triedou 🙂 😉

leninka75
13. nov 2012

..iank som sa zhrozila keď som si prečítala čo ste včera písali!!! 😨 .......však ja som chlap!!!! 😅 ......večer ľahnem a spím a muž sa aj hodinu prehadzuje 😉

leninka75
13. nov 2012

@jacka ..idete strige niečo kupovať?

jacka
13. nov 2012

@leninka75 dúfam že aj dorazí....lebo zatial to vyzerá na celodenný 😝 😝 😝 ........................................si chlap 😀 😀 ......teda závidím.... 😵 😵 ......................ja striguni...nič....má milovaných synov nech sa starajú.......
už umývaš okná?....... 😅

leninka75
13. nov 2012

@jacka ..neboj dorazí 😉 ........len záviď si nevieš ani predstaviť ten pohodlný život 😀 😀 😀 ......a čo kúpil milovaný syn? 😉 .........čo si??!!...ešte neumývam...však ešte som neprešla cez obzeraciu a rozmýšľaciu fázu upratovania 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 .................kedyže nou prejdeš 😀 😀 😀 😀 ..........ja ked sa hned z rána nerozýbem.....tot smola 😝 ............................veru neviem si to predstaviť...... 😉 ................no že ako sa máš dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................................milovaný syn.......asi idú kúpiť koš či čo......aj tak bude nespokojná....... 😀 😀

leninka75
13. nov 2012

@jacka ..ale vlastne Lilina mi posunula umývanie okien 😅 ...včera priniesla z družiny papier, že idú mať "Noc v škole plnú strašidiel" a vraj chce ísť 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...........a potrebuje kostým a vymyslela si bosorku......klobúk máme len musím ušiť šaty a chce ja pavúkov, tak mám čo robiť 😝 .........ale bude to zaujímavé, najskôr budú písať želania, potom vypustia balóny šťastia, potom pôjdu do bosoráckeho kaderníckeho salóna, maľovanie na tvár, potom si budú vyrábať vstupenku na ples čarodejníc a pôjdu hľadať poklad, ten potom zjedia (takže to bude asi torta alebo niečo také), potom pôjdu na ples a budú oceňovať masky a nakoniec pozeranie rozprávky zo spacáku, ráno potom rozcvička, raňajky, tombola, dostanú pamätné listy a hajde domov 🙂 .......však okná mi neutečú 😝 ...hlásia pekne až do nedele, tak hádam stihnem aj okná umyť...

leninka75
13. nov 2012

@jacka ..ja som rada, že doobeda navarím však väčšinou vysedávam tu 😀 😀 😀 😀 .........noooo ta obzeracia fáza závisí od okolností 😀 😀 😀 ..........zatiaľ ešte trvá 😀 😀 😀 ...a nevidím to zatiaľ na skoré ukončenie 😀 😀 😀 ........kôš na zemiaky??? 😀 😀 😀 😀

jacka
13. nov 2012

@leninka75 wow.....dobré.....ty si aká šikovnice že si vieš sama ušiť 😵 😵 😵 😵 .........tak sa Lilka teší že?....to kedy majú?......vidíš ja tu v kuse vysedávam.... 😀 😀 😀 ..........sa čudujem kedy som stíhla ked som mala doma deti ešte aj tu byť 😀 😀 ....................ja ti mám pocit že tu bude hmlisto celý týžden 😝

jacka
13. nov 2012

@leninka75 ...............ale také maličké 😀 😀 😀

leninka75
13. nov 2012

@jacka ..že?.. aj mne sa to páči 😵 .....keď som si to prečítala, tak som tŕpla čo mi Lilka na to povie..som rátala s tým, že nepôjde keď to je aj s nocovaním 😉 ......najskôr točila, že si to rozmyslí 🙂 ..a potom, že teda ide, ale to zistila, že rodičia môžu ísť pomôcť, tak ma ukecala aby som išla 😀 😀 😀 😀 ..........čo už, hádam raz pôjde ja bez nás 🙂 ...ale nech má teraz zážitok.........a ešte ani neviem či zostanem aj cez noc či pôjdem domov, uvidím 😉 ..aaaale to moje šitie 😔 ...to je len také,opravy dier, výmena zipsu a karnevalové kostýmy....... 😀

leninka75
13. nov 2012

@jacka ...a majú to z piatka na sobotu...začínajú v piatok o 18:00 a končia v sobotu o 10:00.....majú aj večeru aj raňajky ...máme priniesť 3 eurá 🙂 ......a zvyšok dáva škola......len neviem ako to Lilka vydrží....podľa mňa tobude do hlbokej noci, ona vstáva ráno o šiestej, večer o siedmej je už KO....takže neviem, neviem...ale zasa adrenalín urobí svoje 😀

jacka
13. nov 2012

@leninka75 neboj nič......v škole budu ponocovať ...a ráno trošku pospí.....a na druhý den večer ju odvalí 🙂 🙂 ......a ty chod peken domkov...hádam si an teba ani enspomenie 😉 🙂 ..ale sa teším že pojde....a to už teraz?......som zvedavá ako to dopadne.....škoda že sa to dozviem len v nedelu ...alebo v pondelok ☹ ..........vydržím...................

jacka
13. nov 2012

@leninka75 že LEN....zlaté ručičky ked si vieš ušiť 😵 😵

leninka75
13. nov 2012

@jacka... tu šmíralka 😀 😀 😀

leninka75
13. nov 2012
Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre