• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@jacka ......neboj všetko ti presne zreferujem :slight_smile: ...a aj nafotím :wink: ......tebe hlavne aby víkend rýchlo ubehol ....
13. nov 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... :wink: a vy už ako rozpísané, hned zrána.. :wink:

@jacka aj my máme slniečko, praží o dušu....ono je to super, len pri tom moc vidieť špinavé okná... :grinning:
@leninka75 isto nie si chlap, ked si taká šikulka.... :wink:

mamky..nejsko od rána som vymletá..... :pensive: :pensive: :pensive: idem volať inštruktorovi, že neprídem zajtra..a nemám číslo...ako som si to ukladala do telefonu, tiež neviem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a papiere od chirurga som si niekam odložila , aby som ich našla....a nemožem to nájsť..tak neviem, ako mu zavolám...ani vygoogliť sa nedá, nempamätám ako volá...... :grinning: :grinning: :grinning: Deniskove papiere do pistovne taky tak....nikto nevie kde sú..... :angry: :angry: :angry: ...jediné ma teší, že nie som na tom dneska len sama...už som volala mojej polovičke, že papiere do NaY-ka nechal doma..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko .....čo ste zle spinkali, ež si taká?......to čo mal Nisko rozťatú hlavu, idete si uplatniť poistku? :wink: ........alebo ste s mužíčkom spoločne ponocovali keď ste na tom rovnako zábudlivo??!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
13. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
vidím nejaký lúčik :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

@denisenko nuž darí sa :pensive: :pensive: :pensive: .......................aspon že máš doma muža......aj ked je asi aj on na tom taky tak :wink: ....
@leninka75 teším sa....všetko si zapamätaj :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko rozpísali....ale nič som doma neurobila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ............ved to nie je zajac neutečie :grinning: :grinning:
13. nov 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja ti neviem....ale neponocovali sme, lebo on odpadol v polovici vety......k činom...sa nedostal..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...hej...tú bradu...vytiahla som to z jeho karty, že to zanesiem a .............paráda...neviem nájsť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...inak..tá akcia, čo máte..vyzerá super..naši nemajú nič..vlastne...v piatok vraj imatrikulačky......a dnes idú na nejaké divadelné enviro predstavenie....len som sa hned ráno rozčúlila, lebo ako na to že sú školáci a platíme ZRPŠ, tak za jedno predstavenie o bohviečom sa mi zdá 1,50 E trochu mooooc.......
13. nov 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ...takže už prichádza :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ........neboj akoby si tam bola :wink: ......

..ideme von :slight_smile:
13. nov 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...ani mne nič neutečie..hlavne že svieti... :sunglasses: musím vziať cicku k veterinárke.... :unamused:
13. nov 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jááj, zvedavá som...čo @utka u dokyho..... :confused: :confused: :confused: :confused:
13. nov 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....u nás sa tiež stále niečo platí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..neviem ako u vás ale u nás sa prachy zo ZRŠ používajú na mikulášske balíčky, na odmeny pre najlepších žiakov, najlepších športovcov, preplatenie cestovného na súťaže a podobné veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...príde mi to nefér voči ostatným deťom, mikuláša dostávajú len škôlkari a tuším prváci....

..už fak ideme :slight_smile:
13. nov 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 prichádza...ale psst :zipper_mouth: ......aby si to nerozmyslelo :sunglasses: :sunglasses: ............................................teda je to fakt divné...... :frowning2: :frowning2: .......chudence deti....ktoré nie sú nadané...iba im berú sebavedomie :confounded: :frowning2: ..............bež bež...... :slight_smile:
13. nov 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko čo je cicke???....................................veru ja som tiež zvedavá čo vybavila :wink:
13. nov 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nič...lenju treba zaočkovať a podobne...pravidelný servis..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..veru, je to divné...ešteže platia všetci rodičia, že?? :angry: ...som mu ráno dávala 8,50...ešte aj na nejakú knižku.....tatinko len zíral....aspon vidí, ako to funguje, ked je doma.... :confounded:
13. nov 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no paráda...akože včera sme sa vyspali až až...nepotiahol ani hodinku... :confounded:
13. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...Ale ste toho popísali.
Takže u dr. pohoda. Robil mi aj UZV, ale ešte sa to tam len tvorí :wink:. Podľa neho som len cca 5tt. Mám prísť 23.11. aj na odbery, aj na UZV.
Vo štvrtok idem na endokrinológiu a v pondelok na hematológiu.
@leninka75 tá noc je super nápad. Na našej škole také niečo vraj bolo minulý rok.
Čo sa týka tých peňazí, tiež už ma štvú. Platíme ZRPŠ 20€, triedny fond 10€ a stále pýtajú na divadielka a na somariny...
13. nov 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko .......Simonko sa pýta von.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...................to riadne pýtajú prachy.....ťahači....... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ten pravidelný servis vás čo vyjde?.... :wink:
13. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka super...............takže všetko je zatial o.k............. :slight_smile: :dizzy_face: .............teraz si v práci?
13. nov 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tak super...aj ja som bola tak skoro.,....a to mi dr....vravela, že nie som tehu, ale mala sompozitívny test, tak som trvala na krvných odberoch...júúúúj.....moc držím palčeky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...inak...to desne moc platíte..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka ..neviem, čo ma to výjde..zistím....do 11-tej ordinujú, tak ju vezmem, kým mám náladu...ja len preto, lebvo máme doma detičky....inak kašlať na to, že áno.....
13. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko však treba chrániť detičky.... :dizzy_face: :dizzy_face: ............a kde dáš cicu?...či ide s tebou tatinko?....... :slight_smile: ........................netreba na to kašlať.....nikdy nevieš :wink: ..........................
13. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko
@jacka zatiaľ to vyzerá OK. Ďakujeeem :wink:.
13. nov 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka už som túúúú.... :slight_smile: ..veru, treba chrániť detičky.....v jednej ruke prepravka s cickou, druhou tlačím kočík...normáááálka..... :wink: ..ved to poznáš, my superženy...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...čo varíte???? :confused: ...mne už dochádza fantázia....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
obed spapkaný...hor sa pre Deniska a na nákup.....a vonku je tak kráááásne.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
čo steeee, ved ma uz okále bolia z toho čítania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75
@utka
@denisenko
@jacka no takto :wink: , učiteľka nie, ale ked som bola mensia, taaak som chcela byť :dizzy_face: ale dobre, že ma to prešlo...moj ocino "vizionár" povedal, že nech na tú strednú nejdem, akurát to v tých časoch išlo so školstvom dole vodou a tvrdil, že ktovie, asi ani lepšie nebude, pravdu mal :dizzy_face: :pensive: .....tak som išla na hotelovú akadémiu a potom som bola rok doma, čo ma na vš nezobrali ,ale potom ma zobrali(tešila som sa ako blcha, že som to zvládla aj bez protekcie :dizzy_face: )...takže som studovala na filozofickej univerzite v Prešove, odbor :masmediálne štúdia, takže som vyštudovaná novinárka( chvílku som externe prispievala do jedného časopisu)...študovala som externe, popritom som pracovala ako čašníčka, takže už viete všetko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a k tej práci...bacharka nie, ved by som sa pototo, taká odvážna nie som...ale mala by som uniformu, tak si bola najbližšie, leni :wink: ale nie policajnú...už viete akú, že :wink: :sweat_smile:
13. nov 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a v médiach už velmi pracovať nechcem...tu ná východe ani tých mozností až tak nie je...najradšej by som písala... napr. do mesačníka najradšej, ale to je tiež všetko v Blave :stuck_out_tongue_closed_eyes: do novín nie, to je pre maminu také časovo nevýhodne, ked sa niečo udeje, tak musí byť človek k dispozícii...takže tak :dizzy_face:
@denisenko ja som uvarila segedín...tiež mi už nápady dochádzajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jacka ja som si myslela, že len čačané slipy fešáci videli :frowning2:
@leninka75 to akú super akciu majú detičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sama by som išla :dizzy_face: :dizzy_face: výborne to vymysleli :wink: ...si ma ináč pekne odhadla :grinning:...
@utka viktorko to má pekne napísané :dizzy_face:
13. nov 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 toto mal ozaj pekne napísané. A to písal sám v družine... Ja som asi nechápavá, lebo vôbec neviem o akú uniformu ide...
13. nov 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ..kľudne aj do vianoc..potom na dva týždne mráz a sneh a potom zasa :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. nov 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....super dobré správy!! :dizzy_face: ..inak ja keď som zistila podľa testu, že som hádam tehotná som sa rovno dohrabala ráno na krvné testy :grinning: :grinning: :grinning: .......sestrička len kukala čo chcem :grinning: :grinning: .........

@letty86 ..ale ty si normálne, že žena do voza aj do koča :slight_smile: ........toto nás teda vôbec nenapadlo, že novinárka :wink: ...ale sedí aj toto k tebe :wink: ..a vedela by si nám dať link na niečo čo si napísala?........

@denisenko ......ja mám karfiolovú polievku, karfiolové placky s kašou :slight_smile: .........

@jacka ..užívaš si :sunglasses: ?
13. nov 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka ani mne ešte nedošlo, čo za uniformu....ved vravím, že som dneska vygumovaná..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: @letty86 budeš nám musieť pomôôôôôôôôcť..... :grinning: ...
@leninka75 v jednote mali karfiol???? :grinning:

ach jáááj...Simčo zas vyliezol z bazénika a trajdá po celom dome............ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakoniec som urobila len špagety, tatinko sa naje v Kii... :slight_smile: ...úlohy napísané...a možeme ísť prať...Simčov obed je na mne..... :angry: :angry: :angry:
13. nov 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ja som si tiež myslela, že mi dnes vezmú krv, ale vraj ee... A to som mala šťastie, že ma dr. vzal, lebo mali na dveroch vypísané,že od 8:00 do 9:45 neordinuje...
@denisenko vážne neviem ani ja. Žeby vojačka???
13. nov 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok