• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
@utka ..aspon nie som jediná... :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Idem domoooov!!!
13. nov 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kuk..... :slight_smile:
13. nov 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk... :slight_smile:
13. nov 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kukukuk... :slight_smile:
13. nov 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobrú noc..... :slight_smile:
13. nov 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte....
Prvá? :wink:
14. nov 2012 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte....
Druhá? :wink:
14. nov 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
krása vonku....hmla ....mráz....... :angry: :angry:
14. nov 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte!! :sunglasses: .........

@jacka..buď trpezlivá, príde :sunglasses:.....posielam :wink:...aj u nás je trošku mrázik ,ale bude :sunglasses: ....a tým pádom vyhlasujem akciu oknááááá :grinning: :grinning: :grinning:

@denisenko...čo si??? :wink: ...v jednote karfiol :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ........ešte máme jedny potraviny, súkromné a tam mali taký krááááásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..zostalo aj na dnes a nevaríím :slight_smile:
14. nov 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka
@leninka75 u nás je dnes tiež zima...mráz nie, ale iba 1,5stupňa. Brrrrr
14. nov 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už zase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ked skončíš príd na návštevu ....s okenou a handričkou :grinning: :wink: .......................u nás je -3........ale začínam už vidieť aj von :wink:
14. nov 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
žienky...posťažujem sa vám zas........v školke deti riadne otužuju...Peťko bol bez čiapky...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: na tie vodové soplíky......asi budu inej farby.... :frowning2: :frowning2:
14. nov 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....však kostým som včera urobila a aj prst už menej bolí, tak hádam umyjem :slight_smile: ....teda pokiaľ sa náááhodou nezamyslím a nebudem pokračovať v prípravnej fáze upratovania :grinning: :grinning: :grinning: ........fernet máš?....inak nechodím :grinning: :grinning:
14. nov 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 ..to včera tak boli vonku?? :fearful: :fearful: :fearful: ............to ti Peťko povedal, že bol bez?.........som zvedavá, či aj svoje tak otužujú?! :angry:
14. nov 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ten mám vždycky..... :slight_smile: :dizzy_face: ..........už len naliať..... :dizzy_face: :grinning: :grinning: ..............................že prípravnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......

aj Peťko povedal...aj Maťko ho videl.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............... :zipper_mouth:
14. nov 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tie učiteľky sú asi ozaj poriadne drblé...
14. nov 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka :zipper_mouth: :zipper_mouth:

ty sa ako máš?
14. nov 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@leninka75bola to Moderná žena špecial, mám doma výtlačky časopisov ale ani neviem,či sa dá tak virtuálne čítat...a asi už ani nefungujú :confused: ved mi ani všetky peniazky nedali :frowning2: tak ich ani nesledujem :angry:
ty si šikovná, ja vobec neviem sit...teda ja neviem skoro nič :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak neviem, či som aj do voza a koča...silne o tom pochybujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
@jacka teba musím špeci pozdravit...ahoooj :dizzy_face: ..lebo ty si mi včera ani slovko nenapísala :wink:
nemám slov na tie učky :frowning2:
14. nov 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ja sa mám dobre... :wink:
@letty86 no tak čo? Neprezradíš nám???
14. nov 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte... :slight_smile:
@jacka ...tie vaše učky..nemajú chybu...furt sa sťažujú, že majú zelené soplíky a dajú ho vonku bez čiapky??? čo mali klapky na očiach????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 a predstav si, že u nás v jednote mali karfiol...tak už mám karfiolku navarenú...si mi včera narobila chute..... :wink: a ked umyješ okná, nezastavíš sa???...fernet síce nemám...ale kúúúúpim..... :grinning: :grinning: :grinning:
@letty86 nezaplatili??? tak sa ani nečudujem, že ťa to nebaví..... :confounded: :confounded: :confounded: ...no, aj ja som zvedavá, aká uniforma...???
14. nov 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 ..aha škoda, prečítali by sme si :wink: .....len o sebe nepochybuj :slight_smile: :slight_smile: ........ako sa majú drobci?

@denisenko ..však vy ste mesto my len "dzedzina" :frowning2: .......

@jacka @denisenko .....keď ma nalejete okná nebudú, tak si to s tým pozývaním dobre rozmyslite :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leninka75 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....mesto?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....tak ja som myslela, že za pohárik...a Ty, že hned naliať...celú fľašku....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@letty86 ahoj moja....mne sa včera nechcelo vobec rozmýšlať.............ale som si ťa prečítala............len som neprišla na to že čo by to mohlo byť...... :wink: .............to akože nevieš nič :angry: :angry: :angry: :angry: ha.......ved máš doma dve detičky........musela si sa o ne pekne postarať.......navariť....oprať.......a tak.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................v tom prípade neviem ani ja nič .....tiež som nie s ihlou kamoška......
14. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 a ako sa maju detičky?.....čo Maťko......ešte stále máš čertíka :dizzy_face: ...............čo Viki v škole?...ako sa jej darí?....
14. nov 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 nalejeme.....ale až po............. :grinning: :grinning: :grinning: ......................ale nieže prídeš s kladivom :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. nov 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....to slniečko si dnes neposlala expresne...že? :frowning2: :frowning2:
14. nov 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vy nemáte???? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ....my až až...chytáááj.......
14. nov 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nie :frowning2: :frowning2: .....ešte je tu stále pod nulou?.............som zvedavá ako budu poobliekaní... :frowning2: ...................veru len pošli.....čakám.... :sunglasses: :sunglasses:
14. nov 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok