Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
13. nov 2012
@utka ..aspon nie som jediná... 😃 😃 😃
utka
13. nov 2012
Idem domoooov!!!
jacka
13. nov 2012
kuk..... 🙂
denisenko
13. nov 2012
kukuk... 🙂
utka
13. nov 2012
kukukuk... 🙂
jacka
13. nov 2012
dobrú noc..... 🙂
utka
14. nov 2012
Ahojte....
Prvá? 😉
jacka
14. nov 2012
ahojte....
Druhá? 😉
jacka
14. nov 2012
krása vonku....hmla ....mráz....... ]-( ]-(
leninka75
14. nov 2012
ahojte!! 😎 .........

@jacka..buď trpezlivá, príde 😎.....posielam 😉...aj u nás je trošku mrázik ,ale bude 😎 ....a tým pádom vyhlasujem akciu oknááááá 😃 😃 😃

@denisenko...čo si??? 😉 ...v jednote karfiol :-N :-N :-N ........ešte máme jedny potraviny, súkromné a tam mali taký krááááásny x-) x-) x-) ..zostalo aj na dnes a nevaríím 🙂
utka
14. nov 2012
@jacka
@leninka75 u nás je dnes tiež zima...mráz nie, ale iba 1,5stupňa. Brrrrr
jacka
14. nov 2012
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 už zase 😃 😃 😃 😃 .......ked skončíš príd na návštevu ....s okenou a handričkou 😃 😉 .......................u nás je -3........ale začínam už vidieť aj von 😉
jacka
14. nov 2012
žienky...posťažujem sa vám zas........v školke deti riadne otužuju...Peťko bol bez čiapky...... :-p na tie vodové soplíky......asi budu inej farby.... 😞 😞
leninka75
14. nov 2012
@jacka .....však kostým som včera urobila a aj prst už menej bolí, tak hádam umyjem 🙂 ....teda pokiaľ sa náááhodou nezamyslím a nebudem pokračovať v prípravnej fáze upratovania 😃 😃 😃 ........fernet máš?....inak nechodím 😃 😃
leninka75
14. nov 2012
@leninka75 ..to včera tak boli vonku?? 😕 😕 😕 ............to ti Peťko povedal, že bol bez?.........som zvedavá, či aj svoje tak otužujú?! ]-(
jacka
14. nov 2012
@leninka75 ten mám vždycky..... 🙂 x-) ..........už len naliať..... x-) 😃 😃 ..............................že prípravnej 😃 😃 😃 😃 😃 .......

aj Peťko povedal...aj Maťko ho videl.... :-p ............... :-x
utka
14. nov 2012
@jacka tie učiteľky sú asi ozaj poriadne drblé...
jacka
14. nov 2012
@utka :-x :-x

ty sa ako máš?
letty86
14. nov 2012
ahojte 😉
@leninka75bola to Moderná žena špecial, mám doma výtlačky časopisov ale ani neviem,či sa dá tak virtuálne čítat...a asi už ani nefungujú =-) ved mi ani všetky peniazky nedali 😞 tak ich ani nesledujem ]-(
ty si šikovná, ja vobec neviem sit...teda ja neviem skoro nič :-N :-N :-N :-p tak neviem, či som aj do voza a koča...silne o tom pochybujem 😃 :-p =-)
@jacka teba musím špeci pozdravit...ahoooj x-) ..lebo ty si mi včera ani slovko nenapísala 😉
nemám slov na tie učky 😞
utka
14. nov 2012
@jacka ja sa mám dobre... 😉
@letty86 no tak čo? Neprezradíš nám???
denisenko
14. nov 2012
ahojte... 🙂
@jacka ...tie vaše učky..nemajú chybu...furt sa sťažujú, že majú zelené soplíky a dajú ho vonku bez čiapky??? čo mali klapky na očiach????? :-p :-p :-p :-p
@leninka75 a predstav si, že u nás v jednote mali karfiol...tak už mám karfiolku navarenú...si mi včera narobila chute..... 😉 a ked umyješ okná, nezastavíš sa???...fernet síce nemám...ale kúúúúpim..... 😃 😃 😃
@letty86 nezaplatili??? tak sa ani nečudujem, že ťa to nebaví..... :-S :-S :-S ...no, aj ja som zvedavá, aká uniforma...???
leninka75
14. nov 2012
@letty86 ..aha škoda, prečítali by sme si 😉 .....len o sebe nepochybuj 🙂 🙂 ........ako sa majú drobci?

@denisenko ..však vy ste mesto my len "dzedzina" 😞 .......

@jacka @denisenko .....keď ma nalejete okná nebudú, tak si to s tým pozývaním dobre rozmyslite 😃 😃 😃
denisenko
14. nov 2012
@leninka75 😃 😃 😃 😃 😃 .....mesto?????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ....tak ja som myslela, že za pohárik...a Ty, že hned naliať...celú fľašku....... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
14. nov 2012
@letty86 ahoj moja....mne sa včera nechcelo vobec rozmýšlať.............ale som si ťa prečítala............len som neprišla na to že čo by to mohlo byť...... 😉 .............to akože nevieš nič ]-( ]-( ]-( ]-( ha.......ved máš doma dve detičky........musela si sa o ne pekne postarať.......navariť....oprať.......a tak.... x-) x-) x-) ...................v tom prípade neviem ani ja nič .....tiež som nie s ihlou kamoška......
jacka
14. nov 2012
@letty86 a ako sa maju detičky?.....čo Maťko......ešte stále máš čertíka x-) ...............čo Viki v škole?...ako sa jej darí?....
jacka
14. nov 2012
@leninka75 nalejeme.....ale až po............. 😃 😃 😃 ......................ale nieže prídeš s kladivom 🙂 😃 😃 😃
jacka
14. nov 2012
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
14. nov 2012
@leninka75 ....to slniečko si dnes neposlala expresne...že? 😞 😞
denisenko
14. nov 2012
@jacka vy nemáte???? 😎 😎 😎 😎 ....my až až...chytáááj.......
jacka
14. nov 2012
@denisenko nie 😞 😞 .....ešte je tu stále pod nulou?.............som zvedavá ako budu poobliekaní... 😞 ...................veru len pošli.....čakám.... 😎 😎