• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@jacka počkaj, kuknem na žabu.....+5... :wink:
14. nov 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čo?????:......slnko a teplo?... :confused: :confused: :confused: :confused: ................záááávidím :frowning2: :wink:

Simonko spinká?
14. nov 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dukátové buchtičky už upečené........polievočka hotová........už len detičky chýbaju :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ....hej, ešte spí.......ale tuším už pomrnkáva.... :slight_smile: potrebujem ísť zachvílu do školy pre Deniska, tak by mohol aj vstať...... :dizzy_face: včera mal nespavý den, dneska zas ťahal od 8-mej.... :slight_smile: ....ááá....už je hore.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tak ja prídem zas až pak.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..čakám ešte na dovoz chladničky, tak dúfam, že sa dotrepú, ked nebudem doma...lebo aj svokra je niekde preč, takže to nebude mať kto prebrať...... :unamused:
14. nov 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka aký fajnový obedík si im navarila...tuším varíš tiež len to, čo zjedia..... :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko že som sa pýtala....mohol ešte spinkať :wink: :dizzy_face: .....................a kolko ti spinkáva cez den?........po pol hodkách?................................len prídi...prídi........ :slight_smile: :slight_smile:
presne ...varím pre nich......... :slight_smile: a to ešte muž nevie čo ho čaká :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
JA mám dnes šampiňónovo-šunkový špíz, zajtra šalát s kur. mäskom a vpiatok neviem...asi si zabijem dukátové buchtičky :sweat_smile:
14. nov 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@utka ty máš aké mnamky.... :slight_smile: zabiješ???? dukáty??? :confused: :confused: :grinning:
@jacka pomsta mužovi???......dobre vstal, akurát.....Denisko končí 11,25 :dizzy_face: spáva...ráno vyše hodinky..niekedy dve, dneska 2,5.....predvčerom 3,5....a potom cerz obed tak hodinku a padla....niekedy ešte podvečer dá 30 minút ale inak....častejšie máme dni že ráno hodinka, obed hodinka a večer už nič.... :frowning2:
14. nov 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nooo, zabijem si ich...ale neviem, nemám ne ne chuť...uvidíme, možno tety kuchárky ešte niečo navaria naviac...
14. nov 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko však to ti dobre spáva....mne dva krát za den po pol hodke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........ale už je to za mnou :slight_smile: :wink: .........................veru pomsta je sladká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
volakdo nám tu okná drhne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko aj ja si myslím, že to celkom dobre spinká...
14. nov 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ako detičky v škôlke?
14. nov 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...doslova..sladká..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....že dobre spáva...potreboval by aj viac..už okolo pol piatej je to s ním na nevydržanie...horkoťažko vydržíme do 18,00....a potom konečne klíííííídek..... :sweat_smile: .... @leninka75 sa vážne asi do toho pustila...alebo už cestuje k nám alebo k vám...... :wink: ...vyťahuj fernet.... :grinning: :grinning: :grinning:
@utka a kedy zas pojdeš k dokymu???...ježkova noha..ja som taká zvedavá...nabudúce sa ťa budem vypytovať, čo to bude.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....a čakám...vraj za chvílu prídu z NAY-ka...som zvedavá, ako mi to zložia, lebo s dverami sa tu nevojdu...som to práve prremerala...takže...bud zložia dvere, alebo.....neviem.... :unamused: ..inak mi to tam na miesto určenia vojde akurát tak na chlp presne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...hm..pečiem rybku....kto si dá???
14. nov 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juj, chladnička je na svojom mieste..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prišli taký dvaja mladý chalani, hodila som úsmev číslo 3 a vyniesli poschodoch, zhodili dvere, dali až na miesto určenia, zavesili dvere naspäť a hotovo....milí ľudkovia...
14. nov 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........................aspon stáli za to číslo 3 :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko aká bola rybka????ja by som si dala :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vidím ťa :dizzy_face: :slight_smile:
14. nov 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...noooo....rybka super... :wink: ...či stáli za úsmev číslo 3?...nooo.....ked prižmúrim obe oči...ale zato veselá kopa..... :grinning: :grinning: :grinning: ...ešte som hodila pohlad číslo 2: smutné psie oči, tak sa snažili..... :grinning: :grinning: :grinning: a ked ani to niekedy nepochodí, tak už len šoková terapia....umrnčaný Simonko na rukách...to zaberie vždy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to slniečko ti prišlo??? a Peťko??? soplíkuje???
14. nov 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leninka75 ....čo si z okna vypadla????? :confused: :confused:
14. nov 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
inak, mamky...dala som Simonka hrať sa dneska do detskej izby..na koberec, bežne to robím...a zrazu zisťujem, že nejaké podozrivé ticho v dome...jasné...Denisko hral hru na telefone, čo mal zakázané, tak ani nedýchal...a Simonko...potichučky žužlal koberec...ale nie v detskej izbe...koberček v spálni pri posteli až pri okne......potvorka jedna cestovatelská..... :grinning:
14. nov 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko no asi nepadala z vysoka..... :wink: :grinning:

soplíkuje........aj kašle.......som pre neho prišla a ....mokre nohy......ja som bez slov :zipper_mouth: :pensive: .....................................no taký krásny pokladík musí zabrať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................................................teda si sa riadne snažila..... :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: .....ako za mlada? :grinning: :grinning: :wink:
14. nov 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........................ja takéto nebezpečné ticha nemám rada........to neveští nikdy nič dobré :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .......preskúmava svet.......to vieš ...čo najlepšie chutí.... :dizzy_face:
14. nov 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nooo.....a Maťko tu žobroní či može za pc......jááj teraz som sem prišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. nov 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka haha to poznám...ja som dala zaracha na PC, takže ho mám len pre seba...... :grinning: :grinning: :grinning: ale v prípade núdze ešte je to notebook..... :wink: ....mokré nohy??? prečo???....ako...dávno ste neboli doma, že???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja tiež nemám slov.... :pensive: :pensive: :pensive: a zajtra ti isto budú vravieť, že je chorý..............ťapy..... :angry: :angry: :angry:
14. nov 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
....ach jááj...Denisko mraučí...nemože si pustiť DVD, lebo nemože nájsť ovládač....ale nie aby ho hľadal....stojí pri TV stolíku, ruky vytočené akoby mal lachtaniu nemoc a mraučí.....ešteže sa stačilo pozrieť do skrinky...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak to teda nemám slov ani ja :frowning2:
@denisenko k dr. idem 23.11.
Viki tiež trošku pokašlieva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2012 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok