• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

29. mája 2017 
@denisenko kde si ušla?..... :wink:
15. nov 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tu som...sťahujem nejaké filmy, nech sa moj mužíček v práci nenudí....a mám zaplatené len na jeden den...tak sa snažíííím.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko naši A, M, E, L, I, J, O, S a až potom U. Dnes sa v šlabikári začali učiť S, ale v písanke začali písať len O.
Dnes som sa stretla s kamoškou, čo je sestrička u mojej hematologičky. idem tam v pondelok ráno. Povedala mi, že sa mám pripraviť na to, že ma doktorka chce nechať doma na PN :frowning2:...
15. nov 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ja som si to aj myslela.......ale ved doma ti bude dobre... :slight_smile:
15. nov 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka aspon si oddýchneš... :wink:
15. nov 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka si ma obehla.... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko snaž sa poriadne :grinning: :grinning: .................... :wink: ..........aký bol dnes Simonko............. :dizzy_face: :dizzy_face: .......................ako sa páči mužovi... :slight_smile:
15. nov 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ...my sme mali blázninec a vy??? .... :confused: dneska som stretla detičky na prechádzke..najmenších školkárikov...a pani učitelka už vykrikovala....nedávaj si tú čiapku, dole..zima je...hned som si spomenula na teba... :unamused:
15. nov 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka ..snažila som sa...Denisko ani nedýchal, pozeral Ladovú dobu 3...ani som nevedela že je aj 4..teraz som to našla.... :angry: :angry: :angry:
15. nov 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko Maťko už kuk 4......ten ani nedýchal........Peťka to nebavilo...........čo si ešte sťahovala?..... :slight_smile:
15. nov 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko blázinec?....to je slabé slovo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ................ja ti mám pocit akoby som všetko čo maju roibť hovorila .....vrabcom ...........už som z nich na nervy....a muž príde a opýta sa ma .....že čo som stále nervozna....on si príde v noci .......pobozká ich ...a koniec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...........škoda slov :zipper_mouth:
15. nov 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..ja..hlavne české komedie pre moju polovičku...a tiež to máme tak...ešte nie je doma a deti už spia...čiže....pusa na čelo, že jaký anjeličkovia..... :confounded: :confounded: :confounded: ....a ja musím farbiť šedivé vlasy.... :pensive:
15. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko vidím ťa...... :slight_smile:
15. nov 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...Kozí príbeh..no som zvedavá...... :angry: :angry: :angry:
15. nov 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko poznáááám.......máme sa rovnako :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........že aký sú krásny ked spinkaju...............len nech ich skusi zobudiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :wink:
15. nov 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko hovadina...... :sweat_smile: ...teda aspon u nás sa to nikomu nepáčilo :sweat_smile: :sweat_smile:
15. nov 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aké dobré učky......to by mali počuť tie kozy u nás :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@jacka to mala byť rozprávka, že????...a ja tam mám film................. :confused: :confused: :confused: :confused:
@denisenko čo????.....
15. nov 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ááá..tak to bude potom o tých vašich učkách....... :grinning: :grinning: :grinning: ..no..u nás dosť na to prihliadajú...aj včera som pozerala...všetky detičky šáliky, čiapky, rukavice....doobeda je kosa, teda aspon u nás.....
15. nov 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ..noooo....že nový český....hlavne že mi to vyhodilo v kategorii animovaný...ha ha... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: si niekto zo mna dobre vystrelil.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .................pekne..... :dizzy_face: .........škoda že moji také nemaju....dnes bola ja Maťko bez pančušiek..........ved aj tu je zima......však slnko vychádza len na obed.......doobedu ej stále pod nulou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

áno o učkách :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko odkial sťahuješ?...........to musíš brať z rezervou? :wink:
15. nov 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka share rapid... tipos bingo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
..no, našla som loveckú sezonu 3..tak dúfam, že to aj bude..... :angry: :angry: :angry:
15. nov 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka už spinkáte???
15. nov 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko nepoznám.......... :confused:
ani to u nás nejde..... :sweat_smile: :sweat_smile: .......asi sme náročný :sweat_smile: :sweat_smile:
15. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko chvalabohu :pensive: :pensive: :pensive: ................si hrdlo necítim :angry: :angry:
15. nov 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a vieš, že aj ja mám zas hlasivky "v keli"????..a že čím to je.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...si pripadám, akoby som mala hluché deti..... :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka tak Denisko na LOveckú sezonu nedá dopustiť..už ju videl asi milion krát....a keby si počula tie jeho rehoty...on má taký zvláštny smiech....kockatý.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok